F-963-LF
Er rijden momenteel 909 Puch MV 50's rond in Nederland. Deze MV 50 komt uit het jaar 1979 en is nu 46 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 september 2012, dus sinds 13 jaren, 7 maanden en 27 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Puch MV 50 V rijden er nog 908 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1961 en juli 2014. De nieuwwaarde van deze Puch MV 50 V is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 40 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 28 september 2012. Het voertuig was toen 33 jaren, 3 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Puch MV 50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch MV 50 V | 1979
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | MV 50 V |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 40 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1 kW (1.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1979 |
| Leeftijd | 46 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 46 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 september 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 7 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 september 2012. Het voertuig was toen 33 jaren, 3 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 50 kg |
| Massa rijklaar | 53 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,15 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 62 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Puch MV 50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-963-LF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-963-LF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-962-LF | Kymco | Agility 50 | 04-10-2012 | 13,6 jaar |
| F-963-LF | Puch | MV 50 | 28-09-2012 | 46,9 jaar |
| F-963-LJ | Tomos | Flexer | 24-10-2012 | 13,6 jaar |
| F-963-LK | Piaggio | Vespa | 05-11-2012 | 13,6 jaar |
| F-963-LN | Tomos | Standard | 15-11-2012 | 13,5 jaar |
| F-963-LP | Piaggio | Vespa | 15-03-2013 | 13,2 jaar |
| F-963-LS | AGM | VX 50 | 19-12-2012 | 13,4 jaar |
| F-963-LT | Piaggio | ZIP | 05-01-2013 | 13,4 jaar |
| F-963-LZ | Piaggio | ZIP | 01-02-2013 | 13,3 jaar |
| F-964-LF | Kymco | VP50 | 03-10-2012 | 13,6 jaar |
| F-965-LF | Puch | MS 50 | 28-09-2012 | 68,9 jaar |
| F-968-LF | Aixam | K2 | 28-09-2012 | 18,5 jaar |
| F-969-LF | Tomos | A 3 | 12-01-2017 | 9,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 50 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Tomos Standard | 164 cm | 68 cm | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 78 cm | 60 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| Tomos Luxe | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| Niu Mqi+sport | 173 cm | 66 cm | 50 kg |
| Luqi Luqi | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Piaggio Si | - | - | 50 kg |
| Tomos Luxe E-start | - | - | 50 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.