Beyerland

Momenteel rijden er 14.922 Beyerland caravans rond in Nederland.

Huidig aantal Beyerland caravans op de Nederlandse weg


Zie hieronder het aantal eerste toelatingen van alle Beyerland's op de openbare weg in Nederland

Opmerking: Voor de leesbaarheid zijn enkele voertuigen van voor 1984 in de grafiek weggelaten.


De meest populaire modellen in Nederland zijn de 403B met 1.736 stuks, 466B met 1.107 stuks, 443B met 1.033 stuks, 2038 met 872 stuks en 2039 met 793 stuks.

Modellen van Beyerland als caravan op de Nederlandse weg


Merk + ModelAantal caravans
Beyerland 403B1.736
Beyerland 466B1.107
Beyerland 443B1.033
Beyerland 2038872
Beyerland 2039793
Beyerland 4040647
Beyerland 4044545
Beyerland 2035475
Beyerland 12039474
Beyerland Vitesse 3.80-2375
Beyerland 496B349
Beyerland 4045333
Beyerland 463B315
Beyerland 12035308
Beyerland 4043288
Beyerland 2043282
Beyerland 406B281
Beyerland 12043242
Beyerland 12040221
Beyerland 4038175
Beyerland 446B167
Beyerland 14044154
Beyerland 353B146
Beyerland 12038139
Beyerland 6040136
Beyerland 433B135
Beyerland Vitesse 3.50-2128
Beyerland 2045117
Beyerland 6042116
Beyerland Vitesse 3.50 DD112
Beyerland 12046109
Beyerland 403593
Beyerland 1404391
Beyerland Vitesse 4.50 D90
Beyerland 1404185
Beyerland 1404583
Beyerland 493B77
Beyerland 1303577
Beyerland 603876
Beyerland 404974
Beyerland 1404071
Beyerland 526B68
Beyerland 1304167
Beyerland 1205166
Beyerland 546B66
Beyerland Vitesse 4.00 DD65
Beyerland Quartz 3.80-261
Beyerland Vitesse 4.00 CT61
Beyerland 204054
Beyerland 1204753
Beyerland Vitesse 3,50 DD53
Beyerland 604352
Beyerland 1304051
Beyerland 1405046
Beyerland 604941
Beyerland 304039
Beyerland Quartz 4.30 CT39
Beyerland 1304337
Beyerland 1404636
Beyerland 404733
Beyerland 1404933
Beyerland 604529
Beyerland 404626
Beyerland 304325
Beyerland 1503825
Beyerland 203125
Onbekend644
14.922

Opmerking: We proberen alle voertuigen vanuit de RDW te matchen met het juiste model, voor 644 caravans is dat helaas nog niet gelukt.


Top 15 caravans van Beyerland in de afgelopen 12 maanden


Bekijk hier de populairste modellen tussen 1 juni 2023 en 1 juni 2024.

Merk + ModelAantal caravans
Beyerland 443B1
Beyerland 466B1
Beyerland 406B1
Beyerland 120351
4

Onze database is bijgewerkt tot 14 juni 2024.



Over Beyerland Caravans


Beyerland: een begrip in de wereld van caravans

Als het gaat om caravans, is het Nederlandse merk Beyerland al decennialang een begrip. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de jaren 60, heeft Beyerland zich weten te onderscheiden als een betrouwbare en kwalitatief hoogwaardige fabrikant van caravans. In dit artikel zullen we dieper ingaan op de geschiedenis van Beyerland, de verschillende modellen die het merk produceert en waarom Beyerland nog steeds zo geliefd is onder caravanliefhebbers.

Geschiedenis van Beyerland

Beyerland werd opgericht in 1962 door de heer Beyer, die zijn passie voor reizen en kamperen wilde delen met anderen. Hij begon met het produceren van caravans in een kleine werkplaats in het Nederlandse dorp Best. Al snel groeide het bedrijf uit tot een van de meest gerenommeerde caravanfabrikanten in Nederland en daarbuiten.

In de jaren 70 en 80 groeide de populariteit van Beyerland caravans enorm, mede dankzij de introductie van innovatieve technologieën en moderne ontwerpen. Beyerland stond bekend om zijn degelijke constructie, hoogwaardige materialen en oog voor detail. De caravans werden al snel een vertrouwd gezicht op campings in heel Europa.

In de jaren 90 en 2000 bleef Beyerland innoveren en evolueren, met nieuwe modellen die inspeelden op de behoeften van de moderne kampeerder. Hoewel het bedrijf in 2012 failliet ging, heeft de naam Beyerland nog steeds een sterke reputatie in de wereld van caravans. Tegenwoordig worden er nog steeds Beyerland caravans geproduceerd, zij het onder een andere eigenaar.

Modellen van Beyerland

Beyerland staat bekend om zijn diverse assortiment van caravans, die geschikt zijn voor zowel gezinnen als stellen. De caravans van Beyerland zijn te herkennen aan hun tijdloze ontwerpen, hoogwaardige afwerking en praktische indelingen. Hieronder volgen enkele van de populairste modellen van Beyerland:

1. Beyerland Vitesse: De Beyerland Vitesse is een compacte caravan die perfect is voor stellen die op zoek zijn naar comfort en gemak. Met zijn lichte gewicht en aerodynamische vorm is de Vitesse eenvoudig te trekken en ideaal voor lange reizen.

2. Beyerland Sprinter: De Beyerland Sprinter is een ruime caravan met een slimme indeling die plaats biedt aan het hele gezin. Met zijn moderne keuken, comfortabele bedden en handige opbergruimtes is de Sprinter de perfecte keuze voor gezinnen die graag op avontuur gaan.

3. Beyerland Elegance: De Beyerland Elegance is een luxe caravan met een stijlvol design en hoogwaardige afwerking. Met zijn ruime woonkamer, luxe badkamer en moderne keuken is de Elegance de ideale keuze voor kampeerders die op zoek zijn naar comfort en luxe.

Waarom kiezen voor Beyerland?

Er zijn vele redenen waarom kampeerders nog steeds kiezen voor een Beyerland caravan. Hier zijn enkele van de belangrijkste redenen waarom Beyerland zo geliefd is onder caravanliefhebbers:

1. Kwaliteit en duurzaamheid: Beyerland staat bekend om zijn hoogwaardige materialen en degelijke constructie. De caravans van Beyerland gaan jarenlang mee en zijn bestand tegen alle weersomstandigheden.

2. Comfort en gemak: De caravans van Beyerland zijn ontworpen met het oog op comfort en gemak. Met hun slimme indelingen, moderne voorzieningen en luxe afwerkingen bieden Beyerland caravans alles wat een kampeerder nodig heeft.

3. Tijdloos design: Beyerland caravans hebben een tijdloos design dat nooit uit de mode raakt. Of je nu houdt van een klassieke uitstraling of een modern ontwerp, Beyerland heeft voor elk wat wils.

4. Betrouwbaarheid: Beyerland staat bekend om zijn betrouwbare en goede service. Of het nu gaat om onderhoud, reparaties of advies, de medewerkers van Beyerland staan altijd voor je klaar.

Kortom, Beyerland is een merk dat synoniem staat voor kwaliteit, comfort en betrouwbaarheid. Met zijn rijke geschiedenis en diverse assortiment van caravans is Beyerland nog steeds een favoriete keuze onder caravanliefhebbers over de hele wereld.

Zoek op kenteken

europa
NL
 

Zoek op merk of model

Zoek op merk of model auto, motor, scooter etc.

Top 4

Beyerland caravans die de afgelopen 12 maanden op kenteken gezet zijn.

  1. Beyerland 443B (1x)
  2. Beyerland 466B (1x)
  3. Beyerland 406B (1x)
  4. Beyerland 12035 (1x)
Top