Tabbert

Momenteel rijden er 10.034 Tabbert caravans rond in Nederland. Ook zijn er nog 241 campers, 30 aanhangwagens en 8 middenasaanhangwagens.

Huidig aantal Tabbert caravans op de Nederlandse weg


Zie hieronder het aantal eerste toelatingen van alle Tabbert's op de openbare weg in Nederland

Opmerking: Voor de leesbaarheid zijn enkele voertuigen van voor 1974 in de grafiek weggelaten.


De meest populaire modellen in Nederland zijn de W21 met 652 stuks, W28 met 443 stuks, W32 met 382 stuks, W24 met 358 stuks en 6303 met 344 stuks.

Modellen van Tabbert als caravan op de Nederlandse weg


Merk + ModelAantal caravans
Tabbert W21652
Tabbert W28443
Tabbert W32382
Tabbert W24358
Tabbert 6303344
Tabbert W27328
Tabbert KW01257
Tabbert W28540233
Tabbert 238683182
Tabbert 12623178
Tabbert 215562167
Tabbert W26540152
Tabbert 227623151
Tabbert Comtesse151
Tabbert W26128
Tabbert 5152126
Tabbert Sudwind109
Tabbert 4500108
Tabbert W26450106
Tabbert 4001103
Tabbert 600 396
Tabbert W2745094
Tabbert 530289
Tabbert Tabbert88
Tabbert Baronesse88
Tabbert 21454285
Tabbert 32083
Tabbert 31556381
Tabbert 45076
Tabbert 38176
Tabbert 47076
Tabbert W2756074
Tabbert 330071
Tabbert 400067
Tabbert 490166
Tabbert W2749564
Tabbert 360062
Tabbert W2359
Tabbert 540255
Tabbert 56054
Tabbert 470053
Tabbert W2868550
Tabbert 22557348
Tabbert W2140047
Tabbert 1151245
Tabbert 660344
Tabbert 460-1 Uitv D42
Tabbert W2865542
Tabbert 21446242
Tabbert 460-141
Tabbert W2856039
Tabbert W2755039
Tabbert 590239
Tabbert 21449239
Tabbert 531 Ausf. A38
Tabbert 31451237
Tabbert 5000 Ausf. A36
Tabbert W2652536
Tabbert 1136
Tabbert TW2736
Tabbert W25532035
Tabbert Vivaldi 65535
Tabbert 531-1 Ausf. D34
Tabbert 440134
Tabbert 545 232
Tabbert 44032
Tabbert 1154232
Tabbert 531 Ausf A32
Tabbert 31554232
Tabbert 21451232
Tabbert 01257331
Tabbert 1156329
Tabbert 480029
Tabbert 40127
Tabbert 5.427
Tabbert 2127
Tabbert 1045126
Tabbert 460-222
Tabbert 53019
Tabbert 4258
Tabbert 3407
Tabbert 83051
Onbekend2.460
10.034

Opmerking: We proberen alle voertuigen vanuit de RDW te matchen met het juiste model, voor 2.460 caravans is dat helaas nog niet gelukt.


Top 15 caravans van Tabbert in de afgelopen 12 maanden


Bekijk hier de populairste modellen tussen 1 juni 2023 en 1 juni 2024.

Merk + ModelAantal caravans
Tabbert W21150
Tabbert W3276
Tabbert W2856
Tabbert W2445
Tabbert W2724
Tabbert W2622
Tabbert Tabbert15
Tabbert W2312
Tabbert Comtesse8
Tabbert Baronesse4
Overig10
422

Onze database is bijgewerkt tot 20 juni 2024.



Over Tabbert Caravans


Tabbert: De ultieme luxe in caravans

Tabbert is een Duits merk dat al meer dan 60 jaar bekend staat om zijn luxe caravans van hoogwaardige kwaliteit. Het merk is opgericht in 1953 en heeft sindsdien een reputatie opgebouwd als een van de meest prestigieuze caravanfabrikanten ter wereld. Tabbert caravans worden gekenmerkt door hun stijlvolle design, innovatieve functies en hoogwaardige afwerking. In dit artikel zullen we dieper ingaan op de verschillende modellen die Tabbert produceert en waarom ze zo geliefd zijn bij caravanliefhebbers over de hele wereld.

De geschiedenis van Tabbert

Tabbert werd opgericht door Alfred Tabbert in 1953 in het Duitse stadje Isny im Allgäu. Het bedrijf begon met de productie van caravans en al snel groeide het uit tot een van de meest gerenommeerde caravanfabrikanten in Europa. In de jaren 60 en 70 bracht Tabbert enkele baanbrekende modellen op de markt, waaronder de eerste caravan met een vast bed en de eerste caravan met een toilet. Deze innovaties zorgden ervoor dat Tabbert al snel een reputatie kreeg als een merk dat voorop liep in de ontwikkeling van caravans.

In de jaren 80 en 90 bleef Tabbert zijn assortiment uitbreiden met nieuwe modellen en functies, zoals airconditioning, centrale verwarming en zonnepanelen. Het merk werd steeds populairder bij caravanliefhebbers die op zoek waren naar luxe en comfort tijdens hun reizen. Vandaag de dag is Tabbert nog steeds een van de meest toonaangevende caravanfabrikanten ter wereld en blijft het merk innoveren met nieuwe modellen en technologieën.

De verschillende modellen van Tabbert

Tabbert biedt een breed scala aan modellen voor verschillende behoeften en budgetten. Of je nu op zoek bent naar een compacte caravan voor korte trips of een ruime caravan voor lange vakanties, Tabbert heeft voor elk wat wils. Hieronder bespreken we enkele van de populairste modellen van Tabbert en hun kenmerken.

1. Tabbert Puccini

De Tabbert Puccini is een van de meest luxe modellen van het merk en biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabele en ontspannen vakantie. Deze caravan is verkrijgbaar in verschillende indelingen en beschikt over een ruime woonkamer, een volledig uitgeruste keuken en een comfortabel slaapgedeelte. De Puccini is ook voorzien van hoogwaardige materialen en afwerkingen, zoals lederen bekleding, houten vloeren en moderne apparatuur. Met de Tabbert Puccini geniet je van het ultieme luxe gevoel tijdens je vakantie.

2. Tabbert Vivaldi

De Tabbert Vivaldi is een populaire keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een ruime en comfortabele caravan. Deze caravan is verkrijgbaar in verschillende indelingen en biedt plaats aan maximaal zes personen. De Vivaldi beschikt over een grote woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, een aparte slaapkamer en een badkamer met douche en toilet. Met de Tabbert Vivaldi geniet je van alle gemakken van thuis tijdens je vakantie.

3. Tabbert Cellini

De Tabbert Cellini is een luxe caravan met een modern design en innovatieve functies. Deze caravan is verkrijgbaar in verschillende indelingen en beschikt over een ruime woonkamer, een volledig uitgeruste keuken en een comfortabel slaapgedeelte. De Cellini is ook voorzien van geavanceerde technologieën, zoals een digitaal bedieningspaneel, een geïntegreerd audiosysteem en een slimme verlichtingssysteem. Met de Tabbert Cellini geniet je van ultiem comfort en gemak tijdens je vakantie.

4. Tabbert Rossini

De Tabbert Rossini is een compacte en lichtgewicht caravan die ideaal is voor korte trips en weekendjes weg. Deze caravan is verkrijgbaar in verschillende indelingen en biedt plaats aan maximaal vier personen. De Rossini beschikt over een gezellige woonkamer, een praktische keuken en een comfortabel slaapgedeelte. Ondanks zijn compacte formaat biedt de Tabbert Rossini alle comfort en gemakken die je nodig hebt tijdens je vakantie.

De voordelen van een Tabbert caravan

Tabbert caravans bieden tal van voordelen ten opzichte van andere merken. Hieronder bespreken we enkele van de belangrijkste voordelen van het kiezen voor een Tabbert caravan.

1. Luxe en comfort: Tabbert caravans staan bekend om hun luxe en comfort. Met hoogwaardige materialen, stijlvol design en innovatieve functies bieden Tabbert caravans een ongeëvenaarde vakantie-ervaring.

2. Kwaliteit en duurzaamheid: Tabbert caravans worden geproduceerd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn ontworpen om jarenlang mee te gaan. Met een Tabbert caravan ben je verzekerd van een duurzame en betrouwbare metgezel tijdens je vakanties.

3. Ruime keuze: Tabbert biedt een breed scala aan modellen en indelingen, zodat je altijd een caravan kunt vinden die perfect aansluit bij jouw wensen en behoeften. Of je nu op zoek bent naar een compacte caravan voor korte trips of een ruime caravan voor lange vakanties, Tabbert heeft voor elk wat wils.

4. Innovatieve functies: Tabbert caravans zijn voorzien van geavanceerde technologieën en innovatieve functies die je vakantie nog comfortabeler en gemakkelijker maken. Van digitaal bedieningspaneel tot geïntegreerd audiosysteem, met een Tabbert caravan geniet je van alle moderne gemakken.

Zoek op kenteken

europa
NL
 

Zoek op merk of model

Zoek op merk of model auto, motor, scooter etc.

Top 10

Tabbert caravans die de afgelopen 12 maanden op kenteken gezet zijn.

  1. Tabbert W21 (150x)
  2. Tabbert W32 (76x)
  3. Tabbert W28 (56x)
  4. Tabbert W24 (45x)
  5. Tabbert W27 (24x)
  6. Tabbert W26 (22x)
  7. Tabbert Tabbert (15x)
  8. Tabbert W23 (12x)
  9. Tabbert Comtesse (8x)
  10. Tabbert Baronesse (4x)
Top