Knaus

Momenteel rijden er 44.224 Knaus caravans rond in Nederland. Ook zijn er nog 5.681 campers, 43 aanhangwagens, 10 middenasaanhangwagens en 1 personenauto.

Huidig aantal Knaus caravans op de Nederlandse weg


Zie hieronder het aantal eerste toelatingen van alle Knaussen op de openbare weg in Nederland

Opmerking: Voor de leesbaarheid zijn enkele voertuigen van voor 1976 in de grafiek weggelaten.


De meest populaire modellen in Nederland zijn de W01 met 6.153 stuks, W04 met 5.983 stuks, 450 met 3.003 stuks, W01500 met 1.779 stuks en W01450 met 1.697 stuks.

Modellen van Knaus als caravan op de Nederlandse weg


Merk + ModelAantal caravans
Knaus W016.153
Knaus W045.983
Knaus 4503.003
Knaus W015001.779
Knaus W014501.697
Knaus 5001.620
Knaus 83061.090
Knaus 6404962
Knaus W01420676
Knaus 550608
Knaus 8404598
Knaus W044700585
Knaus Südwind526
Knaus 6504514
Knaus 8004512
Knaus 6304408
Knaus W045320369
Knaus 830415368
Knaus Monsun360
Knaus 8605331
Knaus W01550321
Knaus 840407295
Knaus Knaus285
Knaus 401281
Knaus KW01276
Knaus W044440273
Knaus 8304271
Knaus W04420265
Knaus 8505263
Knaus 440813258
Knaus V450258
Knaus 4307242
Knaus W04450241
Knaus 4106237
Knaus 8003229
Knaus 4107229
Knaus 8203226
Knaus 8406221
Knaus 2101213
Knaus W08211
Knaus 6704209
Knaus 6205208
Knaus 8805208
Knaus 8206199
Knaus 830404195
Knaus 2201194
Knaus 860415192
Knaus 400184
Knaus 8103179
Knaus K 415178
Knaus 8204156
Knaus 2404154
Knaus W05147
Knaus 630 1146
Knaus 6904145
Knaus 4205140
Knaus 6204138
Knaus 860403125
Knaus 6505124
Knaus 8403 M124
Knaus 2104121
Knaus 8305120
Knaus 6201118
Knaus K 400115
Knaus 4108115
Knaus Passat113
Knaus 830401112
Knaus 8403111
Knaus K 450110
Knaus 650108
Knaus 6605107
Knaus V400107
Knaus 880515105
Knaus 8303103
Knaus 8903103
Knaus 8905102
Knaus Monsun B101
Knaus 8104101
Knaus V420101
Knaus 6705100
Knaus 420497
Knaus W0450094
Knaus V50094
Knaus W6294
Knaus 210392
Knaus 850489
Knaus 740287
Knaus 420685
Knaus W0440084
Knaus 450780
Knaus 120279
Knaus 220274
Knaus 150570
Knaus K-40070
Knaus 170568
Knaus 640568
Knaus 230268
Knaus 720367
Knaus 400866
Knaus 620 265
Knaus V35065
Knaus W0158064
Knaus 210263
Knaus 430562
Knaus 400761
Knaus 65041560
Knaus 6904159
Knaus 430658
Knaus W0140058
Knaus 130558
Knaus 611457
Knaus 870556
Knaus 260254
Knaus 130251
Knaus 260450
Knaus 40070849
Knaus 220349
Knaus 630 249
Knaus 410546
Knaus 440846
Knaus 450844
Knaus KW0444
Knaus 440544
Knaus 440644
Knaus 430844
Knaus 230 342
Knaus 610441
Knaus 84040841
Knaus 860340
Knaus 810540
Knaus 810140
Knaus 300139
Knaus 420 338
Knaus W04400037
Knaus 440736
Knaus 401835
Knaus 740 335
Knaus 2604034
Knaus 600434
Knaus 270 233
Knaus 861433
Knaus 640 232
Knaus 88040329
Knaus 130129
Knaus 460728
Knaus Schwalbennest28
Knaus 820128
Knaus 411727
Knaus 540326
Knaus 4408126
Knaus 250126
Knaus 720125
Knaus 470824
Knaus 440120
Knaus 740615
Knaus 520314
Knaus 720510
Knaus 77069
Knaus 34019
Knaus 56038
Knaus 3808
Knaus 51037
Knaus 76066
Knaus 53033
Knaus 55033
Onbekend1.505
44.224

Opmerking: We proberen alle voertuigen vanuit de RDW te matchen met het juiste model, voor 1.505 caravans is dat helaas nog niet gelukt.


Top 15 caravans van Knaus in de afgelopen 12 maanden


Bekijk hier de populairste modellen tussen 1 juni 2023 en 1 juni 2024.

Merk + ModelAantal caravans
Knaus W04514
Knaus W01447
Knaus Knaus12
Knaus W0511
Knaus Südwind10
Knaus 5004
Knaus W623
Knaus W082
Knaus 5502
Knaus 22011
Overig4
1.010

Onze database is bijgewerkt tot 20 juni 2024.



Over Knaus Caravans


Knaus: De Duitse meester in caravans

Het Duitse merk Knaus is al meer dan 60 jaar een begrip in de wereld van caravans. Met een sterke focus op kwaliteit, innovatie en design heeft Knaus zich weten te onderscheiden als een van de meest gerenommeerde caravanfabrikanten ter wereld. Het merk staat bekend om zijn hoogwaardige producten en uitstekende service, waardoor het een favoriet is onder kampeerliefhebbers over de hele wereld.

Geschiedenis van Knaus

Knaus werd opgericht in 1960 door Helmut Knaus in het Duitse stadje Jandelsbrunn. Wat begon als een klein familiebedrijf is in de loop der jaren uitgegroeid tot een van de grootste en meest succesvolle caravanfabrikanten ter wereld. Het bedrijf heeft altijd vastgehouden aan zijn kernwaarden van kwaliteit, innovatie en design, wat heeft geresulteerd in een indrukwekkende reputatie binnen de branche.

De caravans van Knaus

Knaus staat bekend om zijn brede assortiment aan caravans, die variëren van compacte modellen voor twee personen tot ruime familiecaravans met alle denkbare luxe en comfort. Het merk biedt voor ieder wat wils, of je nu op zoek bent naar een caravan voor een weekendje weg of een lange vakantie met het hele gezin.

Een van de meest populaire modellen van Knaus is de Sport & Fun, een compacte en lichte caravan die perfect is voor avontuurlijke kampeerders. Met zijn opvallende design en slimme indeling is de Sport & Fun een echte eyecatcher op de camping. De caravan is voorzien van alle gemakken, zoals een keuken, badkamer en slaapplaatsen voor vier personen, waardoor je van alle comfort bent voorzien tijdens je vakantie.

Een ander populair model van Knaus is de Südwind, een luxe caravan die garant staat voor een onvergetelijke vakantie. Met zijn elegante design en hoogwaardige afwerking is de Südwind een echte blikvanger op de camping. De caravan is voorzien van alle denkbare luxe, zoals een ruime keuken, comfortabele bedden en een moderne badkamer. Dankzij zijn slimme indeling en praktische opbergruimte is de Südwind de ideale keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar comfort en gemak tijdens hun vakantie.

Innovatie en duurzaamheid

Knaus staat bekend om zijn innovatieve aanpak als het gaat om caravanontwerp en -technologie. Het merk investeert continu in onderzoek en ontwikkeling om ervoor te zorgen dat zijn producten voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen en de nieuwste trends op het gebied van kamperen. Zo worden de caravans van Knaus bijvoorbeeld standaard voorzien van energiezuinige LED-verlichting, zonnepanelen en isolatiematerialen die zorgen voor een aangenaam binnenklimaat, zelfs bij extreme temperaturen.

Daarnaast zet Knaus zich actief in voor duurzaamheid en milieubescherming. Het merk maakt gebruik van milieuvriendelijke materialen en productieprocessen om de impact op het milieu te minimaliseren. Zo worden de caravans van Knaus bijvoorbeeld gebouwd met duurzame materialen zoals hout en aluminium, die recyclebaar zijn en weinig belastend zijn voor het milieu. Daarnaast werkt Knaus samen met leveranciers die zich inzetten voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen, om ervoor te zorgen dat de hele productieketen zo milieuvriendelijk mogelijk is.

Service en garantie

Naast hoogwaardige producten biedt Knaus ook uitstekende service en garantie aan zijn klanten. Het merk staat bekend om zijn klantgerichte aanpak en snelle respons op vragen en problemen. Met een uitgebreid dealernetwerk en goed opgeleide monteurs zorgt Knaus ervoor dat zijn klanten altijd kunnen rekenen op professionele ondersteuning en advies.

Daarnaast biedt Knaus uitgebreide garantie op zijn producten, zodat je met een gerust hart kunt genieten van je vakantie. Alle caravans van Knaus worden geleverd met een fabrieksgarantie van twee jaar, die kan worden verlengd met een optionele garantieverzekering. Zo ben je verzekerd van een zorgeloze vakantie en kun je volop genieten van al het moois dat de wereld te bieden heeft.

Zoek op kenteken

europa
NL
 

Zoek op merk of model

Zoek op merk of model auto, motor, scooter etc.

Top 10

Knaus caravans die de afgelopen 12 maanden op kenteken gezet zijn.

  1. Knaus W04 (514x)
  2. Knaus W01 (447x)
  3. Knaus Knaus (12x)
  4. Knaus W05 (11x)
  5. Knaus Südwind (10x)
  6. Knaus 500 (4x)
  7. Knaus W62 (3x)
  8. Knaus W08 (2x)
  9. Knaus 550 (2x)
  10. Knaus 2201 (1x)
Top