S-796-TP
Er rijden momenteel 42 Volkswagen Routans rond in Nederland. Deze zwarte Routan komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 april 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 22 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Routan MPV rijden er nog 42 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en juni 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.391 en € 94.227, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 53.733 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Routan bedraagt € 94.227 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Routan € 40.494 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 april 2023. Het voertuig was toen 10 jaren, 9 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Routan voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Routan | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Routan |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 94.227 |
| Bruto BPM | € 1.424 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 211 kW (287 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3605cc (3,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 april 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 april 2023. Het voertuig was toen 10 jaren, 9 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.028 kg |
| Massa rijklaar | 2.128 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 617 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.745 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.745 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.339 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.339 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.407 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.407 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,66 m (voor) / 1,66 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 276 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-796-TP | 15-01-2026 | 11:55 | periodieke controle | 31-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| S-796-TP | 29-01-2025 | 09:17 | periodieke controle | 31-01-2026 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-01-2026 | 11:55 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 15-01-2026 | 11:55 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 15-01-2026 | 11:55 | 491 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlichten niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Routan voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-796-TP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-796-TP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-790-TP | Mazda | CX-3 | Stationwagen | € 29.599 | 03-06-2023 | 8 jaar | |
| S-791-TP | Chrysler | Town & Country | MPV | € 88.576 | 06-04-2023 | 10,3 jaar | |
| S-792-TP | Dethleffs | Pulse I 7051 Dbl/ebl | Kampeerwagen | € 55.150 | 07-04-2023 | 5,2 jaar | |
| S-793-TP | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 57.246 | 07-04-2023 | 11,3 jaar | |
| S-794-TP | Audi | TT | Coupe | Onbekend | 12-04-2023 | 19,6 jaar | |
| S-795-TP | Mini | Cooper S | Stationwagen | € 46.724 | 07-04-2023 | 6,8 jaar | |
| S-796-TB | Kia | Picanto | MPV | € 19.810 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-796-TD | Fiat | 500 | Hatchback | € 17.978 | 31-03-2023 | 3,2 jaar | |
| S-796-TF | MG | ZS | Hatchback | € 41.390 | 31-03-2023 | 3,2 jaar | |
| S-796-TG | Kia | Rio | Hatchback | € 24.092 | 07-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-796-TH | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 74.975 | 12-04-2023 | 8,7 jaar | |
| S-796-TK | Suzuki | Swift | Hatchback | € 23.344 | 14-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-796-TL | Ford | Tourneo Courier | MPV | € 21.910 | 07-04-2023 | 10,8 jaar | |
| S-796-TN | Kia | Niro | Stationwagen | € 47.145 | 13-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-796-TP | Volkswagen | Routan | MPV | € 94.227 | 08-04-2023 | 13,9 jaar | |
| S-796-TR | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 03-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-796-TS | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 51.958 | 04-08-2023 | 4,6 jaar | |
| S-796-TT | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 33.627 | 02-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-796-TV | Renault | Zoe | Hatchback | € 34.025 | 17-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-796-TX | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 15.562 | 11-05-2023 | 15,8 jaar | |
| S-797-TP | Mini | One | Stationwagen | € 33.027 | 08-04-2023 | 4,3 jaar | |
| S-798-TP | Kia | ProCeed | Hatchback | € 45.544 | 05-07-2023 | 3,8 jaar | |
| S-799-TP | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.284 | 07-04-2023 | 8,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 53.733 en/of een gewicht van ± 2.028 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Tesla Model Y | € 53.300 | 477 cm | 192 cm | 1.930 kg |
| Skoda Enyaq | € 55.000 | 467 cm | 188 cm | 2.150 kg |
| Polestar 2 | € 56.300 | 461 cm | 189 cm | 2.020 kg |
| Kia EV6 | € 54.300 | 468 cm | 188 cm | 1.890 kg |
| Hyundai Ioniq 5 | € 54.300 | 466 cm | 189 cm | 1.960 kg |
| BMW iX1 | € 55.700 | 450 cm | 185 cm | 1.840 kg |
| Volvo EX40 | € 54.200 | 444 cm | 187 cm | 1.980 kg |
| Audi Q4 e-tron | € 56.600 | 459 cm | 187 cm | 2.120 kg |
| Mercedes-Benz EQA | € 56.600 | 447 cm | 185 cm | 1.950 kg |
| Ford Mustang Mach-E | € 54.300 | 473 cm | 188 cm | 2.080 kg |
| Volvo C40 | € 57.200 | 444 cm | 187 cm | 2.010 kg |
| Volvo XC40 | € 57.700 | 444 cm | 187 cm | 1.890 kg |
| Mercedes-Benz EQB | € 57.000 | 469 cm | 183 cm | 2.010 kg |
| Toyota bZ4X | € 50.900 | 469 cm | 186 cm | 1.900 kg |
| Peugeot 5008 | € 52.400 | 479 cm | 190 cm | 2.000 kg |
| Nissan Ariya | € 54.600 | 460 cm | 185 cm | 2.010 kg |
| Hyundai Ioniq 6 | € 55.400 | 486 cm | 188 cm | 1.940 kg |
| Opel Vivaro | € 54.600 | 534 cm | 196 cm | 2.190 kg |
| CUPRA Tavascan | € 52.000 | 464 cm | 186 cm | 2.130 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 57.700 | 479 cm | 190 cm | 1.890 kg |
| Peugeot 3008 | € 48.500 | 454 cm | 189 cm | 1.830 kg |
| CUPRA Terramar | € 56.000 | 452 cm | 187 cm | 1.840 kg |
| Xpeng G6 | € 49.600 | 476 cm | 192 cm | 2.140 kg |
| Renault Trafic | € 54.100 | 548 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Citroën Jumpy | € 53.900 | 514 cm | 192 cm | 2.070 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.