T-366-VJ
Er rijden momenteel 7.346 Ford Mustang's rond in Nederland. Deze grijze Mustang komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 9 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Mustang cabriolet rijden er in dezelfde variant (MF8F2BX) nog 90 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2015 en oktober 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 100.259 en € 219.501, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 121.661 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mustang bedraagt € 117.673 incl. BTW en BPM, deze Ford Mustang is daardoor € 3.988 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Ford kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Ford Mustang tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 september 2023. Het voertuig was toen 7 jaren, 5 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Mustang voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Mustang | 2016
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Mustang |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 117.673 |
| Bruto BPM | € 42.072 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 310 kW (421 pk) |
| Continue vermogen | 310 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | F |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4951cc (5,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 september 2023. Het voertuig was toen 7 jaren, 5 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.740 kg |
| Massa rijklaar | 1.840 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 301 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.141 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.141 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.070 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.070 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,72 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,58 m (voor) / 1,66 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type LAE | |
| Variant MF8F2BX | |
| Uitvoering 4BDBABRC | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1551*02 | |
| Plaats chassisnummer r. bodemplaat |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 19.9 l/100km (1 liter op 5,0km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 19.9 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 12.8 l/100km (1 liter op 7,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.8 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 289 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-366-VJ | 8-09-2025 | 15:52 | periodieke controle | 21-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| T-366-VJ | 5-09-2024 | 10:18 | periodieke controle | 21-09-2025 | Nee |
| T-366-VJ | 21-09-2023 | 15:32 | periodieke controle | 21-09-2024 | Nee |
| T-366-VJ | 15-09-2023 | 13:34 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 8-09-2025 | 15:52 | 195 | 5.*.24 | 1 | Wiel of velg ondeugdelijk bevestigd |
| 8-09-2025 | 15:52 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 15-09-2023 | 13:34 | 191 | 5.*.20 | 1 | Wiellager te veel speling |
Vergeet ook niet alle Ford Mustang voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-366-VJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-366-VJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-360-VJ | BMW | 6-Serie | Sedan | € 125.501 | 29-09-2023 | 8,2 jaar | |
| T-361-VJ | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.162 | 07-09-2023 | 16 jaar | |
| T-362-VJ | Hyundai | i10 | Hatchback | € 14.215 | 07-09-2023 | 8,2 jaar | |
| T-363-VJ | Jaguar | Sovereign | Sedan | Onbekend | 07-09-2023 | 31,2 jaar | |
| T-364-VJ | Volkswagen | Caddy | Stationwagen | € 36.159 | 07-09-2023 | 13,5 jaar | |
| T-365-VJ | Mercedes-Benz | A-klasse | Sedan | € 53.761 | 07-09-2023 | 5,4 jaar | |
| T-366-VB | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 29-09-2023 | 2,6 jaar | |
| T-366-VD | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 53.225 | 21-10-2023 | 5,8 jaar | |
| T-366-VF | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 32.441 | 20-09-2023 | 4 jaar | |
| T-366-VG | Suzuki | Swift | Hatchback | € 23.544 | 03-01-2024 | 2,4 jaar | |
| T-366-VH | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 45.999 | 08-09-2023 | 6,8 jaar | |
| T-366-VJ | Ford | Mustang | Cabriolet | € 117.673 | 07-09-2023 | 10,1 jaar | |
| T-366-VK | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 77.361 | 15-09-2023 | 7,9 jaar | |
| T-366-VL | Mercedes-Benz | S-klasse | Sedan | € 335.866 | 14-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-366-VN | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 41.017 | 20-09-2023 | 2,6 jaar | |
| T-366-VP | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 50.744 | 26-09-2023 | 2,6 jaar | |
| T-366-VR | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 49.587 | 12-09-2023 | 7 jaar | |
| T-366-VS | BMW | 7-Serie | Sedan | € 147.374 | 19-09-2023 | 2,6 jaar | |
| T-366-VT | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 45.906 | 21-10-2023 | 3,1 jaar | |
| T-366-VV | Tesla | Model Y | MPV | € 56.540 | 25-09-2023 | 2,6 jaar | |
| T-366-VX | Hyundai | i10 | Hatchback | € 19.595 | 20-09-2023 | 2,6 jaar | |
| T-366-VZ | Skoda | Superb | Stationwagen | € 42.589 | 29-09-2023 | 2,6 jaar | |
| T-367-VJ | BMW | X5 | Stationwagen | € 104.052 | 07-09-2023 | 5,5 jaar | |
| T-368-VJ | Skoda | Superb | Sedan | € 58.008 | 07-09-2023 | 9,4 jaar | |
| T-369-VJ | Fiat | 500 | Hatchback | € 32.423 | 07-09-2023 | 4,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 121.661 en/of een afmeting van 478 x 192 cm en/of een gewicht van ± 1.740 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW X3 | € 117.400 | 472 cm | 190 cm | 1.910 kg |
| BMW 6-Serie | € 124.400 | 482 cm | 186 cm | 1.780 kg |
| Porsche Macan | € 119.100 | 470 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| BMW 4-Serie | € 110.800 | 478 cm | 185 cm | 1.870 kg |
| Audi S5 | € 118.000 | 469 cm | 185 cm | 1.830 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 124.700 | 479 cm | 190 cm | 1.780 kg |
| Mercedes-Benz GLC | € 128.100 | 475 cm | 193 cm | 1.810 kg |
| BMW X4 | € 122.900 | 475 cm | 194 cm | 1.910 kg |
| Jaguar XK | € 126.900 | 479 cm | 190 cm | 1.640 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 116.100 | 486 cm | 186 cm | 1.910 kg |
| Jaguar XK8 | € 115.900 | 476 cm | 183 cm | 1.690 kg |
| Lexus RC 300h | € 123.200 | 470 cm | 184 cm | 1.700 kg |
| Kia Sorento | € 131.300 | 478 cm | 189 cm | 1.830 kg |
| Land Rover Range Rover Velar | € 113.900 | 480 cm | 193 cm | 1.880 kg |
| Maserati Grecale | € 126.000 | 485 cm | 195 cm | 1.870 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 110.200 | 470 cm | 186 cm | 1.580 kg |
| Chevrolet Camaro | € 112.900 | 484 cm | 192 cm | 1.630 kg |
| BMW 3-Serie | € 112.200 | 471 cm | 183 cm | 1.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 6 mei 2026.