L-536-SN
Er rijden momenteel 4.980 Mercedes-Benz CLK's rond in Nederland. Deze blauwe CLK komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 februari 2025, dus sinds 1 jaar, 3 maanden en 7 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLK200 Komp sedan rijden er nog 704 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1997 en november 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.635 en € 130.799, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.436 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz CLK200 Komp is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 230 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz CLK200 Komp tot de snelste 7.9% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 juli 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 2 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLK200 Komp | 2005
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLK200 Komp |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 230 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.479 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 februari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 3 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 juli 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 2 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 8 november 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.440 kg |
| Massa rijklaar | 1.540 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 470 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.010 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.010 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.510 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 995 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 995 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,72 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 214 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| L-536-SN | 8-11-2024 | 13:45 | periodieke controle | 8-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| L-536-SN | 13-12-2023 | 15:12 | periodieke controle | 28-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| L-536-SN | 6-01-2023 | 12:27 | periodieke controle | 28-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| L-536-SN | 18-01-2022 | 15:27 | periodieke controle | 28-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 8-11-2024 | 13:45 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 8-11-2024 | 13:45 | 597 | 5.*.59a | 1 | Mistlicht voor niet volgens voorschriften |
| 8-11-2024 | 13:45 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 8-11-2024 | 13:45 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 8-11-2024 | 13:45 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 13-12-2023 | 15:12 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 13-12-2023 | 15:12 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 13-12-2023 | 15:12 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 13-12-2023 | 15:12 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 13-12-2023 | 15:12 | 261 | 5.*.29 | 1 | Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling |
| 13-12-2023 | 15:12 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 6-01-2023 | 12:27 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 6-01-2023 | 12:27 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-01-2023 | 12:27 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 18-01-2022 | 15:27 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 18-01-2022 | 15:27 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van L-536-SN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
L-536-SN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-530-SN | Opel | Mokka | MPV | € 26.945 | 19-07-2021 | 11,5 jaar | |
| L-531-SN | Peugeot | 208 | Hatchback | € 18.344 | 19-07-2021 | 9,6 jaar | |
| L-532-SN | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 48.451 | 19-07-2021 | 12,2 jaar | |
| L-533-SN | Pössl | Summit 640 | Kampeerwagen | € 51.398 | 29-10-2021 | 7 jaar | |
| L-534-SN | Hyundai | i10 | MPV | € 6.140 | 19-07-2021 | 14,9 jaar | |
| L-535-SN | Renault | Clio | Hatchback | € 30.253 | 19-07-2021 | 6 jaar | |
| L-536-SB | Renault | Scenic | Hatchback | € 34.449 | 04-08-2021 | 6,4 jaar | |
| L-536-SF | Kia | Niro | Stationwagen | € 34.255 | 22-07-2021 | 4,8 jaar | |
| L-536-SG | Jaguar | XJR | Sedan | Onbekend | 02-08-2021 | 17,9 jaar | |
| L-536-SH | Opel | Insignia | Hatchback | € 40.051 | 16-10-2021 | 8 jaar | |
| L-536-SJ | Audi | A6 | Stationwagen | € 90.458 | 21-07-2021 | 5,7 jaar | |
| L-536-SK | Ford | Kuga | MPV | € 40.997 | 26-07-2021 | 4,8 jaar | |
| L-536-SL | Audi | A4 | Sedan | Onbekend | 29-07-2021 | 21,3 jaar | |
| L-536-SN | Mercedes-Benz | CLK | Sedan | Onbekend | 19-07-2021 | 21,1 jaar | |
| L-536-SP | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 37.029 | 20-07-2021 | 5,3 jaar | |
| L-536-SR | Hyundai | Kona | MPV | € 34.932 | 04-09-2021 | 4,7 jaar | |
| L-536-SV | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 46.327 | 01-09-2021 | 5,2 jaar | |
| L-536-SX | Mercedes-Benz | G-klasse | Stationwagen | Onbekend | 09-09-2021 | 20,4 jaar | |
| L-536-SZ | Toyota | Corolla | Hatchback | € 39.900 | 18-08-2021 | 7,2 jaar | |
| L-537-SN | Ford | Transit | Kampeerwagen | € 51.135 | 10-08-2021 | 12 jaar | |
| L-538-SN | Rover | 75 | Sedan | Onbekend | 19-07-2021 | 26,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.436 en/of een gewicht van ± 1.440 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 77.500 | 471 cm | 183 cm | 1.580 kg |
| Ford Mustang | € 83.300 | 478 cm | 201 cm | 1.580 kg |
| BMW 5-Serie | € 79.100 | 495 cm | 187 cm | 1.570 kg |
| BMW 4-Serie | € 81.000 | 477 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| Porsche Boxster | € 81.900 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW Z4 | € 85.200 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi S3 | € 80.600 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 84.600 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW M2 | € 90.100 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Audi TTS | € 81.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| BMW 1-Serie | € 85.800 | 438 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| BMW 2-Serie | € 77.700 | 453 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| BMW X1 | € 74.700 | 444 cm | 182 cm | 1.570 kg |
| Audi SQ2 | € 76.600 | 423 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Toyota Supra | € 79.900 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Audi RS3 | € 76.000 | 430 cm | 179 cm | 1.550 kg |
| BMW Z3 | € 87.700 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Chevrolet Camaro | € 79.400 | 480 cm | 191 cm | 1.540 kg |
| Volvo S90 | € 81.000 | 497 cm | 189 cm | 1.580 kg |
| Nissan 370Z | € 75.800 | 428 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi A4 | € 77.600 | 448 cm | 173 cm | 1.510 kg |
| Audi A6 | € 82.100 | - | - | 1.530 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLK
Mercedes-Benz CLK Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz CLK-Klasse
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/clk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLK Coupe
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.