KVB-33-N
Er rijden momenteel 28.963 Audi Q3's rond in Nederland. Deze grijze Q3 komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 augustus 2026, dus sinds 4 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Audi Q3 Sportback hatchback rijden er in dezelfde variant (SDTUAQ1) nog 13 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2020 en april 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.673 en € 98.506, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.737 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Q3 Sportback bedraagt € 98.506 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Audi Q3 Sportback € 15.769 duurder dan gemiddeld.
Deze Audi is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 224 km/uur. Daardoor behoort deze Audi Q3 Sportback tot de snelste 11.9% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 augustus 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Audi Q3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Audi Q3 Sportback | 2023
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Audi |
| Handelsbenaming | Q3 Sportback |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 224 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 98.506 |
| Bruto BPM | € 23.024 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 147 kW (200 pk) |
| Continue vermogen | 147 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DTU |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 september 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 11 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 augustus 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 augustus 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 september 2026. Het voertuig moet over 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.635 kg |
| Massa rijklaar | 1.735 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.250 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.250 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.180 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.180 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.150 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.150 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.200 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.250 kg trekken en ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.200 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,59 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type F3 | |
| Variant SDTUAQ1 | |
| Uitvoering QD7AD7GC010RT51A184BIAHA5EM1CD0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1900*31 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 6.4 l/100km (1 liter op 15,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 168 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AP | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AP | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Audi Q3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KVB-33-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KVB-33-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KVB-30-N | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 23.124 | 27-08-2026 | 1,1 jaar | |
| KVB-31-N | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 175.234 | 27-08-2026 | 6,4 jaar | |
| KVB-32-N | Ford | Tourneo Courier | MPV | € 50.950 | 27-08-2026 | 1,3 jaar | |
| KVB-33-G | Volvo | C40 | Stationwagen | € 55.324 | 27-08-2026 | 2,8 jaar | |
| KVB-33-N | Audi | Q3 | Hatchback | € 98.506 | 27-08-2026 | 3 jaar | |
| KVB-33-P | Seat | Leon | Stationwagen | € 28.535 | 27-08-2026 | 13,4 jaar | |
| KVB-34-N | Land Rover | Defender | Stationwagen | € 110.884 | 27-08-2026 | 0,3 jaar | |
| KVB-35-N | Land Rover | Defender | Stationwagen | € 110.884 | 27-08-2026 | 0,2 jaar | |
| KVB-36-N | Opel | Combo Life | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 22.167 | 27-08-2026 | 6,5 jaar | |
| KVB-37-N | Audi | Q8 | Hatchback | € 123.070 | 27-08-2026 | 1,2 jaar | |
| KVB-38-N | BMW | 3-Serie | Sedan | € 109.094 | 27-08-2026 | 1,4 jaar | |
| KVB-39-N | Audi | 80 | Sedan | Onbekend | 27-08-2026 | 39,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.737 en/of een gewicht van ± 1.635 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 81.300 | 506 cm | 190 cm | 1.790 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 81.900 | 501 cm | 191 cm | 1.800 kg |
| BMW X3 | € 81.800 | 471 cm | 189 cm | 1.790 kg |
| BMW 4-Serie | € 81.800 | 478 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| BMW 3-Serie | € 80.000 | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Mercedes-Benz GLC | € 82.200 | 475 cm | 193 cm | 1.780 kg |
| Jaguar XF | € 81.200 | 497 cm | 188 cm | 1.740 kg |
| BMW X4 | € 81.500 | 475 cm | 192 cm | 1.760 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 83.400 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Ford Mustang | € 84.600 | 481 cm | 201 cm | 1.660 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 81.700 | 479 cm | 190 cm | 1.740 kg |
| Mercedes-Benz CLK | € 83.600 | 464 cm | 175 cm | 1.700 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 82.800 | 470 cm | 186 cm | 1.530 kg |
| BMW Z4 | € 87.100 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Mercedes-Benz GLK | € 80.900 | 455 cm | 184 cm | 1.790 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 83.100 | 447 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| Hyundai Nexo | € 75.400 | 467 cm | 186 cm | 1.790 kg |
| Volvo XC60 | € 81.500 | 468 cm | 190 cm | 1.800 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 75.700 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.700 | 490 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| Mercedes-Benz GLB | € 79.800 | 465 cm | 185 cm | 1.660 kg |
| BMW 2-Serie | € 78.800 | 455 cm | 184 cm | 1.660 kg |
| BMW M2 | € 90.200 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Jeep Wrangler | € 80.400 | 427 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| Lexus NX 350h | € 80.800 | 466 cm | 187 cm | 1.770 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 28 augustus 2026.