K-079-VF
Er rijden momenteel 2.314 Audi Coupe's rond in Nederland. Deze blauwe Coupe komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 6 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 september 2025, dus sinds 7 maanden en 29 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Audi A5 Coupe coupe rijden er in dezelfde variant (CCKVCQ1) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2015 en juli 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 89.509 en € 93.681, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.244 uitkomt. De nieuwwaarde van deze A5 Coupe bedraagt € 89.509 incl. BTW en BPM, deze Audi A5 Coupe is daardoor € 2.735 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Audi kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Audi A5 Coupe tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 maart 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Audi Coupe voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Audi A5 Coupe | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Audi |
| Handelsbenaming | A5 Coupe |
| Breedte | 1,85 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 89.509 |
| Bruto BPM | € 10.539 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Continue vermogen | 180 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | CKV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2967cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 november 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 6 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 maart 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.670 kg |
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 425 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.195 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.195 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.155 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.195 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.195 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.115 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.115 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.900 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.305 kg trekken en ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.900 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,76 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,60 m (voor) / 1,58 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type B8 | |
| Variant CCKVCQ1 | |
| Uitvoering QD7B5034PB832S47MMEM1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0430*35 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.6 l/100km (1 liter op 17,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.3 l/100km (1 liter op 15,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 162 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label F | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-079-VF | 4-03-2026 | 11:00 | periodieke controle | 21-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| K-079-VF | 4-03-2026 | 10:58 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| K-079-VF | 21-03-2025 | 12:57 | periodieke controle | 21-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| K-079-VF | 6-03-2024 | 14:42 | periodieke controle | 11-03-2025 | Nee |
| K-079-VF | 24-02-2023 | 14:54 | periodieke controle | 11-03-2024 | Nee |
| K-079-VF | 1-03-2022 | 13:59 | periodieke controle | 11-03-2023 | Nee |
| K-079-VF | 11-03-2021 | 15:26 | periodieke controle | 11-03-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 4-03-2026 | 11:00 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 4-03-2026 | 10:58 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2025 | |||||
| 21-03-2025 | 12:57 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Audi Coupe voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-079-VF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-079-VF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-071-VF | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 09-03-2021 | 17,8 jaar | |
| K-073-VF | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 64.748 | 19-06-2021 | 14,5 jaar | |
| K-074-VF | Ford | Focus | Hatchback | € 28.424 | 06-04-2021 | 7,2 jaar | |
| K-075-VF | Karmann Mobil | Davis 590 | Kampeerwagen | € 39.701 | 26-03-2021 | 12,3 jaar | |
| K-076-VF | BMW | Z4 | Cabriolet | € 63.333 | 09-03-2021 | 15,8 jaar | |
| K-077-VF | Volvo | V50 | Stationwagen | Onbekend | 09-03-2021 | 20 jaar | |
| K-078-VF | Mini | One | Hatchback | € 24.213 | 09-03-2021 | 8,8 jaar | |
| K-079-VB | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 08-03-2021 | 16,4 jaar | |
| K-079-VD | BMW | X2 | Stationwagen | € 52.591 | 12-03-2021 | 6,4 jaar | |
| K-079-VF | Audi | Coupe | Coupe | € 89.509 | 12-03-2021 | 10,5 jaar | |
| K-079-VG | Jaguar | F-Pace | Stationwagen | € 70.682 | 14-04-2021 | 9,4 jaar | |
| K-079-VH | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 26.353 | 10-03-2021 | 8,1 jaar | |
| K-079-VJ | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 26.102 | 18-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-079-VK | Nissan | Qashqai | MPV | € 36.191 | 31-03-2021 | 5,1 jaar | |
| K-079-VL | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 44.733 | 18-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-079-VN | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | € 75.930 | 20-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-079-VP | Opel | Astra | Stationwagen | € 26.378 | 23-03-2021 | 15,2 jaar | |
| K-079-VR | BMW | 2-Serie | Cabriolet | € 44.155 | 15-03-2021 | 7,9 jaar | |
| K-079-VS | Ford | Ka | MPV | € 10.995 | 03-12-2022 | 13,2 jaar | |
| K-079-VT | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 27.894 | 26-03-2021 | 5,1 jaar | |
| K-079-VV | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 45.354 | 19-03-2021 | 9,1 jaar | |
| K-079-VX | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 46.765 | 26-03-2021 | 5,1 jaar | |
| K-079-VZ | Toyota | C-HR | Hatchback | € 31.525 | 02-04-2021 | 5,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.244 en/of breedte van 185 cm en/of een gewicht van ± 1.670 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 92.000 | 506 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 88.900 | 501 cm | 191 cm | 1.840 kg |
| BMW X3 | € 91.000 | 476 cm | 192 cm | 1.840 kg |
| Mercedes-Benz GLC | € 91.300 | 475 cm | 193 cm | 1.830 kg |
| BMW 4-Serie | € 90.000 | 478 cm | 185 cm | 1.830 kg |
| BMW X4 | € 92.600 | 475 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| Ford Mustang | € 91.800 | 481 cm | 192 cm | 1.730 kg |
| BMW 3-Serie | € 88.900 | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| BMW Z4 | € 92.700 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Mercedes-Benz CLS | € 95.800 | 509 cm | 188 cm | 1.810 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 92.100 | 479 cm | 190 cm | 1.740 kg |
| Porsche Macan | € 100.700 | 469 cm | 192 cm | 1.760 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 86.200 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| BMW 6-Serie | € 93.700 | 509 cm | 190 cm | 1.750 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 85.200 | 470 cm | 186 cm | 1.530 kg |
| Mercedes-Benz S-klasse | € 95.900 | 507 cm | 186 cm | 1.690 kg |
| BMW X2 | € 93.000 | 457 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| Dodge Challenger | € 93.500 | 505 cm | 194 cm | 1.810 kg |
| Jaguar XJ | € 95.900 | 509 cm | 186 cm | 1.630 kg |
| BMW 2-Serie | € 91.900 | 455 cm | 184 cm | 1.670 kg |
| Chevrolet Camaro | € 92.700 | 484 cm | 192 cm | 1.670 kg |
| Mercedes-Benz CLE | € 90.400 | 485 cm | 194 cm | 1.830 kg |
| Lexus GS 450h | € 84.600 | 486 cm | 184 cm | 1.840 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| Mercedes-Benz GLK | € 85.600 | 460 cm | 184 cm | 1.800 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Audi CoupeGoogle op afbeeldingen van de Audi Coupe
Google op reviews van de Audi Coupe
Topgear.nl
Audi RS 5 Coupé 2.9 TFSI quattro - Autotest en specificaties
Test: Audi A5 Coupé 2.0 TDI S-tronic
Autoreview.nl
Audi R8 Coupé test
Autovisie.nl
Alles over Audi Coupé
Audi RS 5 Coupe en Sportback krijgen updates
IAA 2017: Audi komt met coupé-SUV en bijzondere R8
Audi A5 en S5 Coupé laten zich zien
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/audi/coupe/
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.