FXJ-66-R
Er rijden momenteel 339 Puch Radical 40 Km-h's rond in Nederland. Deze Radical 40 Km-h komt uit het jaar 1993 en is nu 32 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 mei 2026, dus sinds 10 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Puch Radical 40 Km/h rijden er nog 339 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1987 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch Radical 40 Km/h is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 15 mei 2026. Het voertuig was toen 32 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch Radical 40 Km-h voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch Radical 40 Km/h | 1993
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | Radical 40 Km/h |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.01 kW (1.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1993 |
| Leeftijd | 32 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 32 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 mei 2026. Het voertuig was toen 32 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 53 kg |
| Massa rijklaar | 60 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,10 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Puch Radical 40 Km-h voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FXJ-66-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FXJ-66-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FXJ-64-R | Puch | Maxi-s | 15-05-2026 | 39,9 jaar |
| FXJ-65-R | Sparta | Tour Aut. | 15-05-2026 | 58,9 jaar |
| FXJ-66-D | SYM | Mio | 15-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-66-F | Beta | 12-05-2026 | Nieuw | |
| FXJ-66-G | Aixam | S9 | 11-05-2026 | 3,9 jaar |
| FXJ-66-H | Kymco | New Like | 18-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-66-L | Opel | Rocks-e | 15-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-66-P | Opel | Rocks-e | 18-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-66-R | Puch | Radical 40 Km-h | 15-05-2026 | 32,9 jaar |
| FXJ-66-S | Senzo | Riva LUX | 20-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-66-T | Piaggio | ZIP | 18-05-2026 | 25,9 jaar |
| FXJ-67-R | Puch | Maxi S | 15-05-2026 | 46,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 53 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Tomos Standard | 164 cm | 68 cm | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 78 cm | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Niu Mqi+sport | 173 cm | 66 cm | 50 kg |
| Luqi Luqi | 180 cm | 88 cm | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe E-start | - | - | 50 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
| Tomos A3-S25 | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.