FXJ-67-R
Er rijden momenteel 1.045 Puch Maxi S-sen rond in Nederland. Deze Maxi S komt uit het jaar 1979 en is nu 46 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 mei 2026, dus sinds 10 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Puch Maxi Super rijden er nog 1.045 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1969 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch Maxi Super is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 15 mei 2026. Het voertuig was toen 46 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch Maxi S voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch Maxi Super | 1979
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | Maxi Super |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1 kW (1.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1979 |
| Leeftijd | 46 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 46 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 mei 2026. Het voertuig was toen 46 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 44 kg |
| Massa rijklaar | 51 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,09 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch Maxi S voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FXJ-67-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FXJ-67-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FXJ-64-R | Puch | Maxi-s | 15-05-2026 | 39,9 jaar |
| FXJ-65-R | Sparta | Tour Aut. | 15-05-2026 | 58,9 jaar |
| FXJ-66-R | Puch | Radical 40 Km-h | 15-05-2026 | 32,9 jaar |
| FXJ-67-D | Piaggio | TEC | 08-05-2026 | 25,9 jaar |
| FXJ-67-F | Capri | CL | 12-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-67-G | Aixam | S9 | 11-05-2026 | 3,9 jaar |
| FXJ-67-H | Piaggio | ZIP | 12-05-2026 | 9,9 jaar |
| FXJ-67-J | Peugeot | Kisbee | 20-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-67-L | Opel | Rocks-e | 16-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-67-N | Yamaha | 2F2 | 13-05-2026 | 47,9 jaar |
| FXJ-67-P | Opel | Rocks-e | 18-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-67-R | Puch | Maxi S | 15-05-2026 | 46,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 44 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Senzo Balance | 170 cm | 73 cm | 50 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| I-goo LT-019 | 177 cm | 84 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 40 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Piaggio Primavera | - | - | 40 kg |
| SUR-ron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Surron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Sparta Tandemet | - | - | 40 kg |
| Peugeot 103 S | 172 cm | 47 cm | 50 kg |
| Berini M21 | - | - | 50 kg |
| Hainan Sundiro Little Mantis | - | - | 50 kg |
| GTS E-asy | 172 cm | 71 cm | 40 kg |
| IVA G04 | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.