GKV-36-R
Er rijden momenteel 53.894 Mercedes-Benz E-klasse's rond in Nederland. Deze zwarte E-klasse komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz E 220 CDI sedan rijden er nog 15.881 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1935 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.948 en € 165.443, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 80.538 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz E 220 CDI is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 september 2024. Het voertuig was toen 16 jaren, 3 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E-klasse voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E 220 CDI | 2008
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E 220 CDI |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.389 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 mei 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 september 2024. Het voertuig was toen 16 jaren, 3 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 4 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.515 kg |
| Massa rijklaar | 1.615 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 525 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.140 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.140 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.040 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.145 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.145 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,85 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,58 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 163 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E-klasse voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GKV-36-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GKV-36-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GKV-30-R | Hyundai | i10 | Hatchback | € 21.995 | 13-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-31-R | Hyundai | i10 | Hatchback | € 21.995 | 18-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-32-R | Hyundai | i10 | Hatchback | € 21.495 | 12-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-33-R | Hyundai | i10 | Hatchback | € 24.145 | 18-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-34-R | Hyundai | Tucson | MPV | € 53.295 | 16-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-35-R | Hyundai | i20 | Hatchback | € 30.195 | 13-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-B | Volkswagen | Golf GTE | Stationwagen | € 46.298 | 14-11-2024 | 5,5 jaar | |
| GKV-36-D | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 27.020 | 18-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-F | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.550 | 18-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-G | BYD | Seal U | MPV | € 44.990 | 18-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-J | Polestar | 3 | Stationwagen | € 89.900 | 11-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GKV-36-K | BMW | iX1 | Stationwagen | € 50.362 | 23-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-L | Opel | Grandland | MPV | € 47.824 | 21-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-N | Kia | Picanto | MPV | € 19.910 | 16-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-P | Skoda | Enyaq | Hatchback | € 64.015 | 17-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-R | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 10-09-2024 | 18 jaar | |
| GKV-36-S | Skoda | Fabia | Hatchback | € 29.778 | 10-09-2024 | 2,3 jaar | |
| GKV-36-T | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 33.072 | 16-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-V | Renault | Captur | Hatchback | € 32.020 | 21-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-36-X | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 34.077 | 03-12-2024 | 7,1 jaar | |
| GKV-36-Z | Tesla | Model 3 | Sedan | € 40.990 | 19-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-37-R | Citroën | DS3 | Hatchback | € 35.774 | 10-09-2024 | 16,1 jaar | |
| GKV-38-R | Ford | Transit | Ambulance | € 83.332 | 10-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GKV-39-R | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 54.962 | 22-03-2025 | 4,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 80.538 en/of een gewicht van ± 1.515 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 78.100 | 495 cm | 187 cm | 1.670 kg |
| BMW 3-Serie | € 77.900 | 482 cm | 183 cm | 1.670 kg |
| BMW 4-Serie | € 80.200 | 478 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 74.200 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Ford Mustang | € 82.400 | 481 cm | 192 cm | 1.640 kg |
| BMW X1 | € 73.600 | 450 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| BMW Z4 | € 82.400 | 432 cm | 186 cm | 1.500 kg |
| Audi S3 | € 78.700 | 450 cm | 182 cm | 1.610 kg |
| Audi A6 | € 81.600 | 494 cm | 189 cm | 1.670 kg |
| Audi A5 | € 74.100 | 469 cm | 185 cm | 1.660 kg |
| BMW 1-Serie | € 77.700 | 438 cm | 180 cm | 1.570 kg |
| BMW 2-Serie | € 76.800 | 454 cm | 184 cm | 1.660 kg |
| Audi A4 Allroad | € 73.400 | 475 cm | 184 cm | 1.620 kg |
| Jaguar XF | € 76.500 | 496 cm | 188 cm | 1.650 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| Audi TTS | € 79.500 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Jaguar S-Type | € 78.500 | 489 cm | 182 cm | 1.630 kg |
| Jeep Wrangler | € 80.800 | 426 cm | 188 cm | 1.650 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 78.800 | 436 cm | 193 cm | 1.660 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Audi A4 | € 75.400 | 468 cm | 182 cm | 1.510 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Audi SQ2 | € 76.600 | 423 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz E-klasseGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz E-klasse
Google op reviews van de Mercedes-Benz E-klasse
Mercedes-Benz E-klasse Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes E-klasse: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Mercedes GLE-klasse: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Mercedes-Benz E-klasse: een (E) klasse apart
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz GLE-klasse
Alles over Mercedes-Benz E-klasse
Mercedes-Benz E-Klasse Coupé wordt maatje groter
Nieuwe Mercedes-Benz E-Klasse Coupé laat zich zien in de folder
Mercedes-Benz E-Klasse Coupé aan het testen
Dit kost de Mercedes-Benz E-klasse All Terrain in Nederland
Duik in de prijslijst: de nieuwe Mercedes-Benz E-klasse
Mercedes-Benz E-Klasse All-Terrain voor halve AMG E 63
Mercedes-Benz start productie A-Klasse
Mercedes E-Klasse All-Terrain richt ster op A6 Allroad
Brabus neemt Mercedes-Benz E-Klasse onder handen
Mercedes-Benz E-Klasse Cabriolet schuilt in het donker
Mercedes-Benz E-Klasse Cabriolet: Is het een C? Is het een S?
Mercedes-Benz start productie E-Klasse Cabriolet op
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/e-klasse/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse (2016 - 2023)
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse (2002 - 2009)
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate (2009 - 2016)
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse All-Terrain
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate (2016 - 2023)
Autotest: Mercedes-AMG E43
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Estate
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse Coupe
Autotest: Mercedes-Benz E-Klasse (2009 - 2016)
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.