P-755-BD
Er rijden momenteel 4.980 Mercedes-Benz CLK's rond in Nederland. Deze grijze CLK komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 2 maanden en 14 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLK 430 cabriolet rijden er nog 704 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1997 en november 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.635 en € 130.799, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.436 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz CLK 430 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 april 2022. Het voertuig was toen 22 jaren, 1 maand en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLK 430 | 2000
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLK 430 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 26.988 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 205 kW (279 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4266cc (4,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 maart 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 2 maanden en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 april 2022. Het voertuig was toen 22 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.655 kg |
| Massa rijklaar | 1.755 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 325 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.080 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.080 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.070 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.070 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,47 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 208 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 10.7 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.74 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 256 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-755-BD | 27-02-2025 | 10:50 | periodieke controle | 15-04-2026 | Nee |
| P-755-BD | 12-04-2024 | 10:26 | periodieke controle | 15-04-2025 | Nee |
| P-755-BD | 24-03-2023 | 10:03 | periodieke controle | 15-04-2024 | Nee |
| P-755-BD | 15-04-2022 | 16:04 | periodieke controle | 15-04-2023 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-755-BD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-755-BD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-750-BD | Volkswagen | Golf Plus | MPV | Onbekend | 24-01-2022 | 19,5 jaar | |
| P-751-BD | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | Onbekend | 17-04-2024 | 30,5 jaar | |
| P-752-BD | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 42.720 | 24-01-2022 | 7,8 jaar | |
| P-753-BD | Renault | Captur | Hatchback | € 44.587 | 24-01-2022 | 5,4 jaar | |
| P-754-BD | Saab | 9-3 | Cabriolet | Onbekend | 24-01-2022 | 18,1 jaar | |
| P-755-BB | Ford | Fiesta | Hatchback | € 19.395 | 02-04-2022 | 12,1 jaar | |
| P-755-BD | Mercedes-Benz | CLK | Cabriolet | Onbekend | 15-04-2022 | 26,2 jaar | |
| P-755-BF | Peugeot | 3008 | MPV | € 38.934 | 01-04-2022 | 9 jaar | |
| P-755-BG | Nissan | Juke | MPV | € 35.491 | 01-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-755-BH | Nissan | Juke | MPV | € 23.589 | 18-03-2022 | 11 jaar | |
| P-755-BJ | Toyota | ProAce | MPV | € 31.105 | 01-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-755-BK | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 37.316 | 29-01-2022 | 4,9 jaar | |
| P-755-BL | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 37.793 | 06-04-2022 | 4,5 jaar | |
| P-755-BN | Nissan | Qashqai | MPV | € 31.472 | 19-02-2022 | 11,1 jaar | |
| P-755-BP | Hyundai | Kona | MPV | € 31.552 | 23-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-755-BR | Dacia | Sandero | Hatchback | € 16.241 | 05-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-755-BS | Mercedes-Benz | Vito | MPV | € 87.705 | 14-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-755-BT | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 41.700 | 05-02-2022 | 9,7 jaar | |
| P-755-BV | Kia | EV6 | MPV | € 44.560 | 04-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-755-BX | Mazda | 3 | Hatchback | € 31.727 | 13-03-2022 | 5,7 jaar | |
| P-755-BZ | Seat | Altea XL | MPV | Onbekend | 02-02-2022 | 16,7 jaar | |
| P-756-BD | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 24-01-2022 | 16,9 jaar | |
| P-757-BD | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 27.901 | 24-01-2022 | 12,2 jaar | |
| P-758-BD | Mercedes-Benz | GLB | Stationwagen | € 87.505 | 24-01-2022 | 5,2 jaar | |
| P-759-BD | BMW | 1-Serie | Stationwagen | Onbekend | 24-01-2022 | 16,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.436 en/of een gewicht van ± 1.655 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 80.800 | 506 cm | 190 cm | 1.820 kg |
| Audi A6 | € 81.600 | 500 cm | 189 cm | 1.800 kg |
| BMW X3 | € 81.700 | 472 cm | 190 cm | 1.800 kg |
| Audi Q5 | € 82.100 | 474 cm | 193 cm | 1.820 kg |
| BMW 4-Serie | € 82.000 | 478 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| BMW 3-Serie | € 80.000 | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Jaguar XF | € 81.100 | 497 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| BMW X4 | € 81.700 | 475 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 83.500 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Ford Mustang | € 84.700 | 481 cm | 201 cm | 1.650 kg |
| BMW Z4 | € 86.500 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Volvo XC60 | € 82.200 | 468 cm | 190 cm | 1.810 kg |
| Lexus GS 450h | € 81.700 | 487 cm | 184 cm | 1.820 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 75.700 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| Hyundai Nexo | € 75.500 | 467 cm | 186 cm | 1.790 kg |
| Audi A7 | € 88.700 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| BMW 2-Serie | € 77.900 | 453 cm | 180 cm | 1.660 kg |
| Audi S4 | € 86.000 | 473 cm | 184 cm | 1.730 kg |
| BMW M2 | € 90.100 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Jeep Wrangler | € 80.500 | 427 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| Lexus NX 350h | € 80.900 | 466 cm | 187 cm | 1.770 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 84.400 | 437 cm | 193 cm | 1.740 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLK
Mercedes-Benz CLK Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz CLK-Klasse
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/clk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLK Coupe
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.