JZT-85-R
Er rijden momenteel 582 Mercedes-Benz 380SL's rond in Nederland. Deze witte 380SL komt uit het jaar 1985 en is nu 40 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 februari 2026, dus sinds 2 maanden en 26 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 380 SL cabriolet rijden er nog 582 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1980 en mei 1986. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 380 SL is helaas onbekend.
Je trekt met deze Mercedes-Benz geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 185 km/uur. Deze Mercedes-Benz 380 SL is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 46.2% traagste personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 februari 2026. Het voertuig was toen 40 jaren, 7 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 380SL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 380 SL | 1985
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 380 SL |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 114 kW (155 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 3793cc (3,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1985 |
| Leeftijd | 40 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 40 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 februari 2026. Het voertuig was toen 40 jaren, 7 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.620 kg |
| Massa rijklaar | 1.720 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.900 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 107 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 380SL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van JZT-85-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
JZT-85-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JZT-80-R | Volkswagen | Golf GTE | Stationwagen | € 43.289 | 27-02-2026 | 4,8 jaar | |
| JZT-81-R | Concorde | Centurion 910 LI | Kampeerwagen | € 51.057 | 27-02-2026 | 5,4 jaar | |
| JZT-82-R | Alfa Romeo | Stelvio | Stationwagen | € 53.834 | 27-02-2026 | 6,4 jaar | |
| JZT-83-R | BMW | X1 | Stationwagen | € 65.637 | 27-02-2026 | 1,2 jaar | |
| JZT-84-R | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 71.572 | 27-02-2026 | 7 jaar | |
| JZT-85-B | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 47.720 | 09-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-D | Suzuki | Swift | Hatchback | € 21.582 | 19-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-F | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 60.543 | 27-02-2026 | 1,1 jaar | |
| JZT-85-G | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 42.022 | 05-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-H | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 32.906 | 23-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-J | Volkswagen | ID.7 | Stationwagen | € 49.820 | 03-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-K | Hyundai | Tucson | MPV | € 48.195 | 12-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-N | Hyundai | Kona | MPV | € 39.365 | 08-04-2026 | Nieuw | |
| JZT-85-P | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 61.942 | 03-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-R | Mercedes-Benz | 380SL | Cabriolet | Onbekend | 27-02-2026 | 40,9 jaar | |
| JZT-85-S | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 90.641 | 04-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-T | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 29.017 | 07-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-V | Opel | Corsa | Hatchback | € 31.027 | 05-03-2026 | 0,2 jaar | |
| JZT-85-X | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 48.150 | 28-02-2026 | 7,1 jaar | |
| JZT-85-Z | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 77.090 | 28-02-2026 | 1,3 jaar | |
| JZT-86-R | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 47.548 | 27-02-2026 | 4,1 jaar | |
| JZT-87-R | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 39.059 | 27-02-2026 | 2,9 jaar | |
| JZT-88-R | Renault | Captur | Hatchback | € 26.082 | 27-02-2026 | 7,3 jaar | |
| JZT-89-R | Mazda | CX-60 | Stationwagen | € 62.782 | 27-02-2026 | 3,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.620 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Tiguan | 473 cm | 186 cm | 1.740 kg |
| Kia Niro | 442 cm | 183 cm | 1.570 kg |
| Tesla Model 3 | 470 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| Volvo XC40 | 444 cm | 187 cm | 1.750 kg |
| Ford Kuga | 473 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| Volvo V70 | 482 cm | 188 cm | 1.680 kg |
| BMW 5-Serie | 506 cm | 190 cm | 1.780 kg |
| Volkswagen Passat | 492 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| BMW 3-Serie | 482 cm | 183 cm | 1.780 kg |
| Audi A4 | 476 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| Mitsubishi Outlander | 470 cm | 181 cm | 1.780 kg |
| Toyota RAV 4 | 466 cm | 187 cm | 1.650 kg |
| Volvo V60 | 477 cm | 187 cm | 1.770 kg |
| Skoda Kodiaq | 476 cm | 188 cm | 1.780 kg |
| Volkswagen ID.3 | 427 cm | 181 cm | 1.720 kg |
| Audi A6 | 496 cm | 189 cm | 1.770 kg |
| Kia Sportage | 452 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| BMW X1 | 451 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Hyundai Tucson | 451 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Hyundai Kona | 437 cm | 183 cm | 1.670 kg |
| Audi Q3 | 453 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Volvo XC60 | 468 cm | 190 cm | 1.780 kg |
| Volvo EX30 | 423 cm | 184 cm | 1.770 kg |
| Mazda CX-5 | 469 cm | 186 cm | 1.650 kg |
| Audi A5 | 483 cm | 186 cm | 1.690 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.