P-432-LV
Er rijden momenteel 5.294 Mercedes-Benz 350's rond in Nederland. Deze zwarte 350 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2022, dus sinds 3 jaren, 10 maanden en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SL 350 cabriolet rijden er nog 1.398 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1971 en april 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 38.566 en € 193.917, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 104.520 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SL 350 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 juli 2022. Het voertuig was toen 15 jaren, 3 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SL 350 | 2007
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SL 350 |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 26.866 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 200 kW (272 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 10 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juli 2022. Het voertuig was toen 15 jaren, 3 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.650 kg |
| Massa rijklaar | 1.750 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 370 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.120 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.120 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.025 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.025 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.135 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.135 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,56 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk onder voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 246 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-432-LV | 12-05-2025 | 14:40 | periodieke controle | 12-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| P-432-LV | 18-04-2024 | 13:58 | periodieke controle | 8-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| P-432-LV | 8-05-2023 | 10:09 | periodieke controle | 8-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 12-05-2025 | 14:40 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 12-05-2025 | 14:40 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 18-04-2024 | 13:58 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 18-04-2024 | 13:58 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 8-05-2023 | 10:09 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 8-05-2023 | 10:09 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 8-05-2023 | 10:09 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-432-LV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-432-LV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-430-LV | MC Louis | Tandy 642G | Kampeerwagen | € 39.047 | 15-04-2022 | 14,5 jaar | |
| P-431-LV | Hymer | B780ML | Kampeerwagen | € 61.569 | 15-04-2022 | 5,9 jaar | |
| P-432-LB | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 29.367 | 12-04-2022 | 11,2 jaar | |
| P-432-LD | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 29.759 | 21-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-432-LF | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 13.040 | 07-05-2022 | 15,1 jaar | |
| P-432-LG | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 52.106 | 08-04-2022 | 5,3 jaar | |
| P-432-LH | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 27.411 | 17-05-2022 | 6,7 jaar | |
| P-432-LJ | Skoda | Fabia | Stationwagen | € 21.905 | 19-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-432-LK | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 42.793 | 12-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-432-LL | Kia | Sportage | MPV | € 43.275 | 20-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-432-LN | Peugeot | 308 | MPV | € 29.421 | 14-04-2022 | 9,2 jaar | |
| P-432-LP | Hyundai | Kona | MPV | € 31.352 | 02-05-2022 | 4,1 jaar | |
| P-432-LR | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 46.360 | 29-04-2022 | 15,2 jaar | |
| P-432-LS | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 38.652 | 12-05-2022 | 4 jaar | |
| P-432-LT | Dacia | Sandero | Hatchback | € 15.290 | 28-05-2022 | 9 jaar | |
| P-432-LV | Mercedes-Benz | 350 | Cabriolet | Onbekend | 11-07-2022 | 19,2 jaar | |
| P-432-LX | Renault | Clio | Hatchback | € 28.148 | 14-10-2022 | 5 jaar | |
| P-432-LZ | Skoda | Superb | Stationwagen | € 47.795 | 28-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-433-LV | Cadillac | K056 | Lijkwagen | € 86.002 | 03-05-2022 | 10,3 jaar | |
| P-434-LV | Hymer | B680MC | Kampeerwagen | € 71.073 | 21-04-2022 | 6 jaar | |
| P-435-LV | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | Onbekend | 15-04-2022 | 30,9 jaar | |
| P-436-LV | Mini | Mini | Stationwagen | € 27.754 | 23-08-2023 | 15,9 jaar | |
| P-437-LV | Saab | 9-3 | Sedan | € 59.028 | 18-03-2023 | 15,2 jaar | |
| P-438-LV | Mercedes-Benz | GLS | Stationwagen | € 141.260 | 22-04-2022 | 5,5 jaar | |
| P-439-LV | Chevrolet | Camaro | Coupe | € 88.263 | 25-04-2022 | 14,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 104.520 en/of een gewicht van ± 1.650 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 100.700 | 506 cm | 190 cm | 1.820 kg |
| Porsche Macan | € 103.900 | 469 cm | 192 cm | 1.770 kg |
| BMW 3-Serie | € 99.500 | 471 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Audi A6 | € 99.200 | 495 cm | 189 cm | 1.810 kg |
| Audi RS3 | € 103.000 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Jaguar XJ | € 106.500 | 513 cm | 190 cm | 1.630 kg |
| BMW X4 | € 96.500 | 475 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| BMW 6-Serie | € 104.700 | 509 cm | 190 cm | 1.810 kg |
| Audi S5 | € 100.100 | 475 cm | 185 cm | 1.680 kg |
| Ford Mustang | € 103.600 | 479 cm | 197 cm | 1.730 kg |
| BMW 4-Serie | € 102.200 | 478 cm | 185 cm | 1.800 kg |
| Audi S4 | € 102.900 | 474 cm | 184 cm | 1.700 kg |
| Chevrolet Corvette | € 105.700 | 457 cm | 187 cm | 1.500 kg |
| Lexus SC 430 | € 107.200 | 453 cm | 183 cm | 1.720 kg |
| BMW M2 | € 107.500 | 446 cm | 186 cm | 1.550 kg |
| Audi A7 | € 95.900 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| BMW Z4 | € 104.500 | 432 cm | 186 cm | 1.540 kg |
| Audi Coupe | € 98.300 | 467 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| Audi RS4 | € 110.500 | 459 cm | 182 cm | 1.660 kg |
| BMW 2-Serie | € 95.900 | 455 cm | 184 cm | 1.670 kg |
| Chevrolet Camaro | € 102.000 | 484 cm | 200 cm | 1.640 kg |
| Jeep Wrangler | € 97.200 | 432 cm | 189 cm | 1.790 kg |
| Dodge Challenger | € 99.500 | 505 cm | 194 cm | 1.810 kg |
| Lexus LS 430 | € 107.800 | 514 cm | 183 cm | 1.810 kg |
| BMW M3 | € 111.400 | 462 cm | 182 cm | 1.590 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.