N-154-GL
Er rijden momenteel 5.294 Mercedes-Benz 350's rond in Nederland. Deze grijze 350 komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 oktober 2021, dus sinds 4 jaren, 7 maanden en 24 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz ML 350 4Matic stationwagen rijden er nog 1.398 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1971 en april 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 38.566 en € 193.917, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 104.520 uitkomt. De nieuwwaarde van deze ML 350 4Matic bedraagt € 155.113 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz ML 350 4Matic € 50.593 duurder dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 235 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz ML 350 4Matic tot de snelste 6.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 oktober 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz ML 350 4Matic | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | ML 350 4Matic |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 235 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 155.113 |
| Bruto BPM | € 78.507 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 225 kW (306 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 oktober 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 7 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 oktober 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.335 kg |
| Massa rijklaar | 2.435 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 415 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.850 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,91 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,65 m (voor) / 1,66 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 166.057 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 332 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 332 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| N-154-GL | 24-09-2025 | 10:32 | periodieke controle | 20-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| N-154-GL | 20-10-2023 | 11:43 | periodieke controle | 20-10-2024 | Nee |
| N-154-GL | 20-10-2021 | 10:48 | periodieke controle | 20-10-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-09-2025 | 10:32 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van N-154-GL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
N-154-GL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N-150-GL | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 04-02-2022 | 17,4 jaar | |
| N-151-GL | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 12-01-2022 | 19,8 jaar | |
| N-153-GL | Volkswagen | LT | MPV | Onbekend | 04-10-2021 | 46,1 jaar | |
| N-154-GB | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 32.390 | 09-10-2021 | 4,6 jaar | |
| N-154-GD | Hyundai | i10 | Hatchback | € 16.260 | 09-12-2021 | 4,5 jaar | |
| N-154-GF | Ford | Kuga | MPV | € 41.994 | 06-11-2021 | 6,1 jaar | |
| N-154-GG | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 39.000 | 30-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-154-GH | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 34.472 | 09-10-2021 | 6,5 jaar | |
| N-154-GJ | Opel | Crossland | MPV | € 25.515 | 08-10-2021 | 4,6 jaar | |
| N-154-GK | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 34.829 | 22-10-2021 | 6,6 jaar | |
| N-154-GL | Mercedes-Benz | 350 | Stationwagen | € 155.113 | 04-10-2021 | 10,9 jaar | |
| N-154-GN | Mercedes-Benz | CLK | Cabriolet | Onbekend | 04-10-2021 | 18 jaar | |
| N-154-GP | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 30.835 | 17-01-2022 | 4,4 jaar | |
| N-154-GR | Audi | RS Q8 | Hatchback | € 282.634 | 15-10-2021 | 5 jaar | |
| N-154-GS | Audi | A3 | Hatchback | Onbekend | 06-11-2021 | 17,8 jaar | |
| N-154-GT | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 80.586 | 12-02-2022 | 5,7 jaar | |
| N-154-GV | Toyota | RAV 4 | MPV | € 48.714 | 14-03-2022 | 8,4 jaar | |
| N-154-GX | Mercedes-Benz | A-klasse | Hatchback | € 49.314 | 05-01-2022 | 5,7 jaar | |
| N-154-GZ | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.680 | 24-01-2022 | 15,9 jaar | |
| N-155-GL | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 47.785 | 04-10-2021 | 6,4 jaar | |
| N-157-GL | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 41.299 | 11-10-2021 | 4,6 jaar | |
| N-158-GL | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 45.300 | 09-10-2021 | 4,6 jaar | |
| N-159-GL | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 35.699 | 07-10-2021 | 4,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 104.520 en/of een gewicht van ± 2.335 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volvo XC90 | € 97.600 | 495 cm | 196 cm | 2.240 kg |
| BMW X5 | € 106.100 | 492 cm | 200 cm | 2.410 kg |
| Tesla Model S | € 108.100 | 502 cm | 199 cm | 2.110 kg |
| Audi E-tron | € 102.600 | 490 cm | 194 cm | 2.470 kg |
| Volkswagen Touareg | € 103.900 | 489 cm | 198 cm | 2.370 kg |
| Audi Q7 | € 108.900 | 511 cm | 199 cm | 2.390 kg |
| BMW iX | € 101.700 | 497 cm | 197 cm | 2.430 kg |
| Audi Q8 e-tron | € 98.900 | 492 cm | 196 cm | 2.490 kg |
| Audi Q7 e-tron | € 110.800 | 505 cm | 197 cm | 2.420 kg |
| Porsche Macan | € 106.100 | 478 cm | 194 cm | 2.310 kg |
| Porsche Cayenne | € 108.300 | 486 cm | 194 cm | 2.330 kg |
| BMW 5-Serie | € 105.100 | 506 cm | 190 cm | 2.190 kg |
| Land Rover Discovery | € 105.800 | 495 cm | 197 cm | 2.530 kg |
| Polestar 3 | € 98.000 | 490 cm | 197 cm | 2.550 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 100.700 | 489 cm | 194 cm | 2.440 kg |
| Land Rover Range Rover Velar | € 110.100 | 480 cm | 193 cm | 2.130 kg |
| Audi SQ6 | € 110.400 | 477 cm | 195 cm | 2.330 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 99.600 | 491 cm | 198 cm | 2.480 kg |
| Volkswagen California | € 102.800 | 517 cm | 194 cm | 2.480 kg |
| Jaguar I-Pace | € 94.100 | 469 cm | 190 cm | 2.140 kg |
| Land Rover Defender | € 105.700 | 475 cm | 200 cm | 2.550 kg |
| NIO ET7 | € 94.500 | 510 cm | 199 cm | 2.350 kg |
| NIO EL7 | € 95.800 | 491 cm | 199 cm | 2.340 kg |
| Ford Explorer | € 97.500 | 492 cm | 192 cm | 2.110 kg |
| Audi S6 | € 109.300 | 493 cm | 192 cm | 2.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.