T-889-BR
Er rijden momenteel 1.005 Pössl KW 18's rond in Nederland. Deze grijze KW 18 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 3 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 18 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKG8FE) nog 63 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2014 en augustus 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.273 en € 87.081, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 52.289 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KW 18 bedraagt € 38.852 incl. BTW en BPM, deze Pössl KW 18 is daardoor € 13.437 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Pössl haalt een maximumsnelheid van 148 km/uur. Deze Pössl KW 18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 46.3% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 juni 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 1 maand en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 18 | 2014
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 18 |
| Lengte | 6,36 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 148 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 38.852 |
| Bruto BPM | € 1.644 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4H03 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 juni 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.855 kg |
| Massa rijklaar | 2.955 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKG8FE | |
| Uitvoering M4HP1004DTE064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*15 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.6 l/100km (1 liter op 8,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.62 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 308 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 308 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-889-BR | 17-04-2025 | 12:10 | periodieke controle | 17-04-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-889-BR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-889-BR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-880-BR | Peugeot | 3008 | MPV | € 43.489 | 01-06-2023 | 6 jaar | |
| T-881-BR | Mazda | 3 | Hatchback | € 35.699 | 15-05-2023 | 3,4 jaar | |
| T-882-BR | Mini | Cooper SE | Stationwagen | € 46.126 | 04-03-2025 | 8,5 jaar | |
| T-883-BR | Audi | A3 | Hatchback | € 51.415 | 12-07-2023 | 10 jaar | |
| T-884-BR | Renault | Captur | Hatchback | € 29.020 | 09-06-2023 | 5,9 jaar | |
| T-885-BR | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 27.443 | 09-08-2023 | 7,1 jaar | |
| T-886-BR | Peugeot | 208 | Hatchback | € 29.437 | 15-05-2023 | 6,4 jaar | |
| T-887-BR | Kymco | MXU 400 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 15-05-2023 | 16,9 jaar |
| T-888-BR | Toyota | Auris | MPV | € 30.804 | 13-07-2023 | 11,6 jaar | |
| T-889-BB | Kia | Sportage | MPV | € 45.375 | 22-05-2023 | 3 jaar | |
| T-889-BD | Porsche | 911 | Coupe | € 161.491 | 12-05-2023 | 4,6 jaar | |
| T-889-BF | Tesla | Model Y | MPV | € 60.640 | 05-06-2023 | 3 jaar | |
| T-889-BG | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 32.782 | 13-05-2023 | 7,2 jaar | |
| T-889-BJ | Renault | Captur | Hatchback | € 34.153 | 16-11-2023 | 4,7 jaar | |
| T-889-BK | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 39.000 | 09-06-2023 | 4,4 jaar | |
| T-889-BL | Land Rover | Range Rover | Stationwagen | € 251.583 | 16-05-2023 | 3 jaar | |
| T-889-BN | Toyota | RAV 4 | MPV | € 45.859 | 26-05-2023 | 9,8 jaar | |
| T-889-BP | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | Onbekend | 12-05-2023 | 22,8 jaar | |
| T-889-BR | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | € 38.852 | 24-06-2023 | 12,1 jaar | |
| T-889-BS | Mercedes-Benz | A-klasse | Sedan | € 48.619 | 15-05-2023 | 5,2 jaar | |
| T-889-BT | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 09-06-2023 | 3 jaar | |
| T-889-BV | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 19.490 | 23-05-2023 | 12,6 jaar | |
| T-889-BX | Volvo | C40 | Stationwagen | € 48.324 | 23-05-2023 | 3 jaar | |
| T-889-BZ | Renault | Zoe | Hatchback | € 35.220 | 16-06-2023 | 2,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.289 en/of een afmeting van 636 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.855 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 56.400 | 644 cm | 200 cm | 2.690 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 53.200 | 636 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.600 | 646 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 53.000 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 54.400 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 53.500 | 640 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Adria Twin 640 SL | € 51.500 | 636 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Carthago Malibu Van 640 | € 52.600 | 636 cm | 210 cm | 2.720 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 51.000 | 637 cm | 205 cm | 3.000 kg |
| Adria Twin SL | € 51.600 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Adria Twin | € 50.200 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Hobby K65 ET | € 54.100 | 636 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Carthago Malibu 640 | € 47.100 | 636 cm | 210 cm | 2.680 kg |
| Capron Cve 640 | € 55.000 | 636 cm | 207 cm | 2.730 kg |
| Bürstner BC6402 | € 53.500 | 636 cm | 208 cm | 2.880 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.