DNN-38-B
Er rijden momenteel 330 Puch N50's rond in Nederland. Deze N50 komt uit het jaar 1976 en is nu 49 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 december 2017, dus sinds 8 jaren, 5 maanden en 22 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Puch N 50 Grand Prix rijden er nog 330 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1973 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch N 50 Grand Prix is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 22 november 2017. Het voertuig was toen 41 jaren, 4 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch N50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch N 50 Grand Prix | 1976
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | N 50 Grand Prix |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.2 kW (1.6 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1976 |
| Leeftijd | 49 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 49 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 december 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 5 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 november 2017. Het voertuig was toen 41 jaren, 4 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 63 kg |
| Massa rijklaar | 70 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,19 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer t.p.v. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch N50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DNN-38-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DNN-38-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DNN-31-B | AGM | VX 50 | 27-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNN-34-B | AGM | VX 50 | 09-06-2018 | 8 jaar |
| DNN-35-B | AGM | VX 50 | 12-12-2017 | 8,5 jaar |
| DNN-36-B | AGM | VX 50 | 30-11-2017 | 8,5 jaar |
| DNN-37-B | Piaggio | 28-11-2017 | 8,5 jaar | |
| DNN-38-B | Puch | N50 | 22-11-2017 | 49,9 jaar |
| DNN-38-D | Znen | ZN50QT-11 | 21-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNN-38-F | BTC | Streetline | 24-08-2018 | 7,8 jaar |
| DNN-38-G | Wangye | Novi | 07-08-2018 | 7,8 jaar |
| DNN-38-H | BTC | Riva | 29-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNN-38-J | AGM | Swan | 29-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNN-38-K | BTC | Riva | 10-04-2018 | 8,1 jaar |
| DNN-38-L | Piaggio | Sprint | 06-01-2018 | 8,4 jaar |
| DNN-38-N | Velosolex | 3800 | 23-11-2017 | 43,9 jaar |
| DNN-38-P | Turbho | RS-50 | 27-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNN-38-R | Turbho | RL-50 | 27-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNN-38-S | Stromer | ST2 | 23-11-2017 | 8,5 jaar |
| DNN-38-T | Turbho | RL-50 | 27-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNN-38-V | Turbho | RL-50 | 27-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNN-38-X | Piaggio | 23-03-2018 | 8,2 jaar | |
| DNN-38-Z | BTC | Riva | 06-12-2017 | 8,5 jaar |
| DNN-39-B | Kymco | Like | 24-11-2017 | 8,5 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 63 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
| Yadea T9L | 186 cm | 71 cm | 70 kg |
| Piaggio Zip Rst | - | - | 70 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
| IVA S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Piaggio Velofax | - | - | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.