FKH-17-B
Er rijden momenteel 25 Puch Monza's rond in Nederland. Deze Monza komt uit het jaar 1978 en is nu 47 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 februari 2022, dus sinds 4 jaren, 3 maanden en 4 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Puch Monza 4 S rijden er nog 25 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1974 en juni 1984. De nieuwwaarde van deze Puch Monza 4 S is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 22 februari 2022. Het voertuig was toen 43 jaren, 7 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch Monza voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch Monza 4 S | 1978
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | Monza 4 S |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 2 kW (2.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 48cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1978 |
| Leeftijd | 47 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 47 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 februari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 3 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 februari 2022. Het voertuig was toen 43 jaren, 7 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 70 kg |
| Massa rijklaar | 77 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 240 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type N50 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch Monza voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FKH-17-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FKH-17-B
Swipe voor complete tabel
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 70 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Zündapp 517 | 221 cm | - | 80 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| Peugeot Zenith | - | - | 80 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Niu Nqi Sport | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Kreidler Florett | 188 cm | 65 cm | 80 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| Yamaha FS 1 | 176 cm | 56 cm | 70 kg |
| Honda C 50 | 180 cm | 64 cm | 80 kg |
| LA Souris Trendy Retro | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| Niu N1S | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Ecooter E2 | 184 cm | 72 cm | 70 kg |
| Santini San Remo | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| Yamaha CS50M | - | - | 80 kg |
| BTC Old Classic | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| AGM New Flash | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| Segway N.A | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Honda SH 50 | 184 cm | 70 cm | 70 kg |
| Znen ZN50QT-b | - | - | 80 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.