D-177-KK
Er rijden momenteel 1.045 Puch Maxi S-sen rond in Nederland. Deze Maxi S komt uit het jaar 1980 en is nu 46 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Puch Maxi S rijden er nog 1.045 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1969 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch Maxi S is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 2 november 2009. Het voertuig was toen 29 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch Maxi S voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch Maxi S | 1980
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | Maxi S |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.29 kW (1.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 1980 |
| Leeftijd | 46 jaren, 1 maand en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 46 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 november 2009. Het voertuig was toen 29 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 46 kg |
| Massa rijklaar | 53 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,07 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onder zadel t.p.v. framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch Maxi S voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van D-177-KK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
D-177-KK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| D-170-KK | Fosti | FT50QT-e.25 | 03-05-2010 | 16,1 jaar |
| D-173-KK | Fosti | FT50QT-e.25 | 26-04-2010 | 16,1 jaar |
| D-174-KK | Fosti | FT50QT-e.25 | 11-05-2010 | 16,1 jaar |
| D-175-KK | Fosti | FT50QT-e.25 | 23-06-2010 | 15,9 jaar |
| D-177-KB | Tomos | Quadro | 06-04-2011 | 15,2 jaar |
| D-177-KD | Kymco | Grand Dink 50 | 27-10-2009 | 16,6 jaar |
| D-177-KF | Piaggio | FLY | 28-10-2009 | 16,6 jaar |
| D-177-KH | Piaggio | FLY | 28-10-2009 | 16,6 jaar |
| D-177-KK | Puch | Maxi S | 02-11-2009 | 46,2 jaar |
| D-177-KN | Gilera | Runner | 09-11-2009 | 28,9 jaar |
| D-177-KP | Aprilia | RS 50 | 11-11-2009 | 27,6 jaar |
| D-177-KR | Piaggio | Vespa | 20-11-2009 | 16,5 jaar |
| D-177-KT | Malaguti | Centro | 29-01-2010 | 16,3 jaar |
| D-177-KX | Zündapp | 517 | 04-12-2009 | 51,4 jaar |
| D-177-KZ | Piaggio | ZIP | 01-05-2010 | 16,1 jaar |
| D-178-KK | Piaggio | Puch NRG-RST | 02-11-2009 | 27,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 46 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| Luqi Luqi | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
| Tomos A3-S25 | - | - | 50 kg |
| I-goo LT-019 | 177 cm | 84 cm | 50 kg |
| IVA S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 50 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 168 cm | 73 cm | 50 kg |
| Luqi SNE002 | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.