TF-368-R
Er rijden momenteel 48.113 Peugeot 3008's rond in Nederland. Deze bruine 3008 komt uit het jaar 2016 en is nu 9 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maart 2019, dus sinds 7 jaren, 5 maanden en 23 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Peugeot 3008 MPV rijden er in dezelfde variant (C) nog 3.164 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2016 en augustus 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 21.181 en € 64.597, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.382 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 3008 bedraagt € 41.971 incl. BTW en BPM, deze Peugeot 3008 is daardoor € 5.411 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 maart 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot 3008 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot 3008 | 2016
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | 3008 |
| Kleur | BRUIN |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 186 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 41.971 |
| Bruto BPM | € 1.476 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | BH01 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 oktober 2016 |
| Leeftijd | 9 jaren, 10 maanden en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 maart 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 5 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 maart 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 maart 2027. Het voertuig moet over 6 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.275 kg |
| Massa rijklaar | 1.375 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 595 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.970 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.970 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.470 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.150 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 685 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.500 kg trekken en ongeremd tot 685 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.500 kg trekken.
Voor dit voertuig incl. een (geremde) aanhanger van 1.500 kg is het B-rijbewijs voldoende.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,60 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type M | |
| Variant C | |
| Uitvoering BHXH-C2F000 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0534*01 | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4 l/100km (1 liter op 25,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 104 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label D | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Terugroep actie
Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem
Producent heeft herstel gemeld
Stellantis Nederland B.V.18 december 2017
Referentiecode RDW: MGP170634
Referentiecode producent: HVY
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 4.056
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 156.324
De brandstofleidingen onder het voertuig zijn onjuist gemonteerd. Hierdoor is er onvoldoende ruimte tussen de brandstofleidingen en de onderplaat. Als gevolg hiervan kunnen de brandstofleidingen doorslijten. Brandstoflekkage. De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de brandstofleidingen controleren en voorzien van een extra bescherming. Indien nodig worden de brandstofleidingen vervangen.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TF-368-R | 3-03-2026 | 16:18 | periodieke controle | 4-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| TF-368-R | 28-02-2025 | 08:46 | periodieke controle | 4-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| TF-368-R | 29-02-2024 | 08:30 | periodieke controle | 4-03-2025 | Nee |
| TF-368-R | 28-02-2023 | 08:32 | periodieke controle | 4-03-2024 | Nee |
| TF-368-R | 2-03-2022 | 16:09 | periodieke controle | 4-03-2023 | Nee |
| TF-368-R | 24-02-2021 | 09:08 | periodieke controle | 4-03-2022 | Nee |
| TF-368-R | 4-03-2020 | 15:30 | periodieke controle | 4-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| TF-368-R | 4-03-2019 | 13:09 | periodieke controle | 4-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 3-03-2026 | 16:18 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2025 | |||||
| 28-02-2025 | 08:46 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-02-2025 | 08:46 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 4-03-2020 | 15:30 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Peugeot 3008 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TF-368-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TF-368-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TF-360-R | Peugeot | 208 | Hatchback | € 18.339 | 27-12-2018 | 12,2 jaar | |
| TF-361-R | Toyota | Auris | MPV | € 27.939 | 14-12-2018 | 11 jaar | |
| TF-362-R | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 11.295 | 16-07-2018 | 16,5 jaar | |
| TF-363-R | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.584 | 21-07-2018 | 9,5 jaar | |
| TF-364-R | Fiat | 500 | Hatchback | € 23.884 | 02-11-2018 | 9,5 jaar | |
| TF-365-R | BMW | 3-Serie | Cabriolet | Onbekend | 16-07-2018 | 22 jaar | |
| TF-366-R | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 45.918 | 12-01-2019 | 12,1 jaar | |
| TF-367-R | Kia | Sportage | MPV | € 43.790 | 13-02-2019 | 10 jaar | |
| TF-368-B | Audi | A3 | Hatchback | € 33.318 | 16-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-368-D | Hyundai | i10 | Hatchback | € 19.707 | 17-07-2018 | 11,5 jaar | |
| TF-368-F | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 38.294 | 12-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-368-H | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 31.915 | 14-07-2018 | 11,4 jaar | |
| TF-368-J | Kia | Niro | Stationwagen | € 29.435 | 19-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-368-K | Nissan | Qashqai | MPV | € 32.691 | 17-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-368-L | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 69.794 | 21-11-2018 | 8,4 jaar | |
| TF-368-N | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 21-07-2018 | 17,5 jaar | |
| TF-368-P | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.666 | 26-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-368-R | Peugeot | 3008 | MPV | € 41.971 | 08-03-2019 | 9,9 jaar | |
| TF-368-S | Dacia | Logan | Stationwagen | € 15.725 | 20-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-368-T | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 46.754 | 24-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-368-V | Renault | Clio | Hatchback | € 18.029 | 24-09-2018 | 12,5 jaar | |
| TF-368-X | Peugeot | 208 | Hatchback | € 20.020 | 30-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-368-Z | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.785 | 23-07-2018 | 8,1 jaar | |
| TF-369-R | Renault | Megane | Stationwagen | € 23.001 | 20-07-2018 | 14,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.382 en/of een gewicht van ± 1.275 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | € 46.300 | 429 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 46.800 | 476 cm | 188 cm | 1.400 kg |
| Audi Q2 | € 45.300 | 421 cm | 180 cm | 1.270 kg |
| BMW 1-Serie | € 47.700 | 436 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Nissan Qashqai | € 44.800 | 443 cm | 184 cm | 1.400 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 47.600 | 478 cm | 186 cm | 1.400 kg |
| BMW 3-Serie | € 46.200 | 463 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi A3 | € 47.000 | 451 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 46.100 | 456 cm | 185 cm | 1.400 kg |
| Mini Cooper S | € 47.100 | 427 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| BMW i3 | € 48.100 | 401 cm | 179 cm | 1.260 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 46.000 | 447 cm | 181 cm | 1.400 kg |
| BMW 2-Serie | € 46.100 | 453 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 46.200 | 447 cm | 180 cm | 1.360 kg |
| Mini Cooper | € 44.400 | 430 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| BMW X1 | € 47.400 | 445 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi A4 | € 46.400 | 473 cm | 184 cm | 1.400 kg |
| Seat Ateca | € 43.800 | 438 cm | 184 cm | 1.320 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 45.900 | 437 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Mini Cooper C | € 47.400 | 398 cm | 174 cm | 1.350 kg |
| Toyota Prius | € 43.100 | 448 cm | 175 cm | 1.400 kg |
| Lexus LBX | € 43.900 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Citroën DS3 | € 44.200 | 412 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Toyota Corolla | € 43.600 | 446 cm | 183 cm | 1.390 kg |
| BMW Z4 | € 49.400 | 424 cm | 179 cm | 1.390 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 28 augustus 2026.