Z-544-HT
Er rijden momenteel 2.340 Mercedes-Benz T2's rond in Nederland. Deze rode T2 komt uit het jaar 1980 en is nu 46 jaren en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 april 2024, dus sinds 2 jaren en 28 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz LF 508D MPV rijden er nog 23 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1970 en september 1985. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz LF 508D is helaas onbekend.
Dit voertuig van Mercedes-Benz haalt een maximumsnelheid van 93 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Mercedes-Benz LF 508D tot de 0% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 april 2024. Het voertuig was toen 43 jaren, 11 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz T2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz LF 508D | 1980
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | LF 508D |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 93 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 63 kW (86 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 3758cc (3,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 mei 1980 |
| Leeftijd | 46 jaren en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 46 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 april 2024. Het voertuig was toen 43 jaren, 11 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 april 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 11 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.988 kg |
| Massa rijklaar | 3.088 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 3088 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 412 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,79 m (voor) / 1,52 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| Z-544-HT | 24-04-2026 | 14:16 | periodieke controle | 24-04-2028 | Nee |
| Z-544-HT | 19-04-2024 | 13:11 | periodieke controle | 19-04-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz T2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van Z-544-HT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
Z-544-HT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Z-540-HT | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 103.620 | 09-04-2024 | 11,3 jaar | |
| Z-541-HT | Audi | E-tron | Hatchback | € 115.778 | 09-04-2024 | 5,7 jaar | |
| Z-542-HT | Volvo | 940 | Stationwagen | Onbekend | 09-04-2024 | 28,7 jaar | |
| Z-543-HT | Hyundai | Ioniq | Hatchback | € 36.567 | 09-04-2024 | 7,4 jaar | |
| Z-544-HB | Kia | Niro | Stationwagen | € 47.145 | 05-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-544-HD | Porsche | Panamera | Hatchback | € 129.318 | 24-05-2024 | 4,3 jaar | |
| Z-544-HF | Polestar | 2 | Sedan | € 52.900 | 18-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-544-HG | Hyundai | Tucson | MPV | € 42.795 | 23-04-2024 | 4,8 jaar | |
| Z-544-HH | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 28.144 | 11-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-544-HJ | Audi | A3 | Sedan | € 52.237 | 25-04-2024 | 5 jaar | |
| Z-544-HK | Peugeot | 3008 | MPV | € 42.139 | 16-04-2024 | 4,3 jaar | |
| Z-544-HL | Audi | A3 | Stationwagen | € 34.890 | 05-04-2024 | 15,1 jaar | |
| Z-544-HN | BMW | i3 | Sedan | € 44.797 | 08-04-2024 | 4,3 jaar | |
| Z-544-HP | Carver | S+ 80 | Niet geregistreerd | ? | € 14.490 | 12-04-2024 | 2,1 jaar |
| Z-544-HR | BMW | 4-Serie | Sedan | € 84.966 | 24-08-2024 | 11,5 jaar | |
| Z-544-HS | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 34.862 | 24-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-544-HT | Mercedes-Benz | T2 | MPV | Onbekend | 27-04-2024 | 46,1 jaar | |
| Z-544-HV | Renault | Captur | Hatchback | € 33.228 | 04-06-2024 | 3,1 jaar | |
| Z-544-HX | Renault | Clio | Stationwagen | € 19.339 | 10-04-2024 | 8,3 jaar | |
| Z-544-HZ | Volvo | XC90 | MPV | € 84.309 | 04-09-2024 | 5,7 jaar | |
| Z-545-HT | Toyota | Yaris | MPV | € 24.611 | 09-04-2024 | 11,7 jaar | |
| Z-546-HT | Chevrolet | Silverado | Stationwagen | Onbekend | 19-09-2008 | 43,3 jaar | |
| Z-547-HT | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 23-04-2002 | 29,1 jaar | |
| Z-548-HT | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 56.721 | 04-06-2010 | 16 jaar | |
| Z-549-HT | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 46.357 | 10-07-2018 | 13,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 2.988 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Ford Transit | 597 cm | 206 cm | 2.790 kg |
| Fiat Ducato | 580 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Opel Movano | 610 cm | 222 cm | 3.270 kg |
| BMW XM | 511 cm | 201 cm | 2.700 kg |
| Land Rover Range Rover | 507 cm | 200 cm | 2.700 kg |
| Volkswagen ID. Buzz | 496 cm | 199 cm | 2.720 kg |
| Volkswagen Crafter | 691 cm | 207 cm | 3.180 kg |
| MAN TGE | 604 cm | 219 cm | 3.200 kg |
| DAF YA 126 | - | 206 cm | 3.260 kg |
| BMW X5 | 492 cm | 200 cm | 3.180 kg |
| Citroën Jumper | 594 cm | 205 cm | 3.040 kg |
| Hummer H2 | 490 cm | 210 cm | 3.140 kg |
| DAF YA126 | - | 205 cm | 3.270 kg |
| Audi SQ7 | 505 cm | 197 cm | 2.700 kg |
| Rolls-Royce Spectre | 549 cm | 202 cm | 2.870 kg |
| Ford Transit Custom | 534 cm | 203 cm | 2.710 kg |
| Lincoln Town Car | - | - | 2.700 kg |
| Maxus EV80 | 570 cm | 200 cm | 2.800 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.