H-437-SB
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze zwarte SLK komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 juni 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 21 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 226 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor tot de snelste 9.5% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 april 2020. Het voertuig was toen 14 jaren en 11 maanden oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor | 2005
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 Kompressor |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 226 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 15.196 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 juni 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 april 2020. Het voertuig was toen 14 jaren en 11 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.315 kg |
| Massa rijklaar | 1.415 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 290 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.705 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.705 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 935 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 935 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,52 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 171 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 211 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-437-SB | 27-03-2026 | 10:59 | periodieke controle | 24-04-2027 | Nee |
| H-437-SB | 3-04-2025 | 08:47 | periodieke controle | 24-04-2026 | Nee |
| H-437-SB | 22-03-2024 | 13:08 | periodieke controle | 24-04-2025 | Nee |
| H-437-SB | 18-04-2023 | 10:11 | periodieke controle | 24-04-2024 | Nee |
| H-437-SB | 22-04-2022 | 11:28 | periodieke controle | 24-04-2023 | Nee |
| H-437-SB | 9-04-2021 | 13:20 | periodieke controle | 24-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| H-437-SB | 24-04-2020 | 13:55 | periodieke controle | 24-04-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 9-04-2021 | 13:20 | 598 | 5.*.59B | 1 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-437-SB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-437-SB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-430-SB | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 36.644 | 11-06-2020 | 7,3 jaar | |
| H-431-SB | Nissan | Qashqai | MPV | € 26.722 | 08-05-2020 | 11,8 jaar | |
| H-432-SB | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 37.546 | 30-05-2020 | 7,1 jaar | |
| H-433-SB | Audi | A3 | Hatchback | € 39.641 | 03-10-2020 | 11,2 jaar | |
| H-434-SB | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 27.090 | 12-06-2020 | 12,7 jaar | |
| H-435-SB | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.478 | 04-01-2021 | 11,2 jaar | |
| H-436-SB | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 41.508 | 06-06-2020 | 9,5 jaar | |
| H-437-SB | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 24-04-2020 | 21 jaar | |
| H-437-SF | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 32.530 | 25-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-437-SG | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 30-04-2020 | 19,4 jaar | |
| H-437-SH | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 36.064 | 28-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-437-SJ | Jeep | Renegade | MPV | € 34.900 | 30-04-2020 | 6,1 jaar | |
| H-437-SK | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 121.797 | 30-04-2020 | 12,6 jaar | |
| H-437-SL | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.716 | 18-05-2020 | 6 jaar | |
| H-437-SN | Fiat | 500 | Hatchback | € 24.343 | 02-05-2020 | 8,6 jaar | |
| H-437-SP | Citroën | C3 | Hatchback | € 21.005 | 07-05-2020 | 7,5 jaar | |
| H-437-SR | Porsche | 911 | Cabriolet | € 151.543 | 09-05-2020 | 12,8 jaar | |
| H-437-ST | Kia | Picanto | MPV | € 14.110 | 07-05-2020 | 6,1 jaar | |
| H-437-SV | Sun Living | S-series S 75 SL | Kampeerwagen | € 66.900 | 08-05-2020 | 6,1 jaar | |
| H-437-SX | Ford | Mondeo | Stationwagen | € 34.322 | 27-06-2020 | 14,9 jaar | |
| H-437-SZ | Mercedes-Benz | CLS | Sedan | € 125.863 | 07-05-2020 | 7,5 jaar | |
| H-439-SB | Toyota | Auris | MPV | € 31.019 | 10-05-2021 | 9,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW Z4 | € 67.600 | 432 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| BMW 3-Serie | € 66.000 | 462 cm | 182 cm | 1.430 kg |
| Audi S3 | € 64.500 | 446 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 64.000 | 469 cm | 185 cm | 1.440 kg |
| BMW 1-Serie | € 64.600 | 436 cm | 180 cm | 1.450 kg |
| BMW 2-Serie | € 67.700 | 445 cm | 182 cm | 1.450 kg |
| Porsche Boxster | € 72.200 | 433 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| Audi TTS | € 73.500 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| BMW 4-Serie | € 64.700 | 464 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Audi A3 | € 63.700 | 442 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| BMW X1 | € 72.800 | 444 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Ford Mustang | € 71.900 | 474 cm | 187 cm | 1.330 kg |
| BMW X2 | € 62.200 | 436 cm | 182 cm | 1.440 kg |
| Ford Focus | € 64.000 | 440 cm | 184 cm | 1.410 kg |
| Mini John Cooper Works | € 73.100 | 387 cm | 173 cm | 1.330 kg |
| Subaru Legacy | € 62.700 | 468 cm | - | 1.430 kg |
| Honda Accord | € 67.100 | - | - | 1.450 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| BMW 5-Serie | € 64.000 | - | - | 1.280 kg |
| Toyota Supra | € 75.700 | 438 cm | 185 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Golf | € 64.300 | 429 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mitsubishi Lancer Evo | € 65.600 | 449 cm | 179 cm | 1.450 kg |
| Mazda RX-8 | € 62.900 | 443 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Mazda 6 | € 69.900 | 475 cm | - | 1.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.