27-XB-JP
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze blauwe SLK komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor cabriolet rijden er in dezelfde variant (K447A0) nog 770 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1997 en januari 2003. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 maart 2007. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor | 1997
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 230 Kompressor |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.854 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 142 kW (193 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 111 |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2295cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 juli 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 maart 2007. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.225 kg |
| Massa rijklaar | 1.325 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 260 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.585 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.585 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 785 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 785 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 800 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant K447A0 | |
| Uitvoering EBAA221 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*95/54*0039*02 | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 27-XB-JP | 29-09-2020 | 11:16 | periodieke controle | 9-10-2021 | Nee |
| 27-XB-JP | 25-09-2019 | 08:52 | periodieke controle | 9-10-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 27-XB-JP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
27-XB-JP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27-XB-JD | Audi | TT | Cabriolet | Onbekend | 24-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 27-XB-JF | Citroën | C1 | Hatchback | € 8.790 | 30-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 27-XB-JH | Fiat | Panda | Hatchback | Onbekend | 29-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 27-XB-JK | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 27-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 27-XB-JP | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 22-03-2007 | 28,9 jaar | |
| 27-XB-JR | Daihatsu | Sirion | Hatchback | Onbekend | 28-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 27-XB-JS | Mini | Cooper S | Hatchback | € 35.919 | 25-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 27-XB-JT | Mazda | 5 | MPV | Onbekend | 30-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 27-XB-JV | ITM | Monster | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 22-03-2007 | 30,3 jaar |
| 27-XB-JZ | Saab | 9-3 | Sedan | € 40.575 | 27-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 27-XD-JP | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 04-04-2007 | 19,4 jaar | |
| 27-XG-JP | Opel | Agila | MPV | € 13.404 | 10-05-2007 | 19,1 jaar | |
| 27-XH-JP | Kia | Picanto | Hatchback | Onbekend | 01-06-2007 | 19 jaar | |
| 27-XJ-JP | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 08-06-2007 | 19 jaar | |
| 27-XK-JP | Fiat | Croma | MPV | Onbekend | 29-06-2007 | 18,9 jaar | |
| 27-XL-JP | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 12-07-2007 | 18,9 jaar | |
| 27-XT-JP | Audi | A3 | Hatchback | Onbekend | 12-10-2007 | 18,6 jaar | |
| 27-XV-JP | Honda | CR-V | MPV | € 43.511 | 11-10-2007 | 18,6 jaar | |
| 27-XX-JP | Toyota | Yaris | MPV | € 17.011 | 05-12-2007 | 18,5 jaar | |
| 27-XZ-JP | Suzuki | Swift | Hatchback | € 11.769 | 14-11-2007 | 18,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.225 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | 464 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Ford Focus | 469 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Renault Captur | 423 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Opel Astra | 470 cm | 186 cm | 1.350 kg |
| Nissan Qashqai | 439 cm | 181 cm | 1.330 kg |
| Audi A3 | 451 cm | 182 cm | 1.330 kg |
| Skoda Octavia | 470 cm | 183 cm | 1.310 kg |
| Renault Megane | 463 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| BMW 1-Serie | 436 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Seat Leon | 464 cm | 182 cm | 1.350 kg |
| Toyota Auris | 461 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 208 | 406 cm | 175 cm | 1.270 kg |
| Volkswagen T-Roc | 424 cm | 182 cm | 1.240 kg |
| Opel Meriva | 430 cm | 181 cm | 1.330 kg |
| Kia Ceed | 461 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 308 | 459 cm | 185 cm | 1.350 kg |
| Opel Corsa | 406 cm | 175 cm | 1.190 kg |
| Toyota Corolla | 465 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 207 | 416 cm | 175 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 2008 | 430 cm | 177 cm | 1.340 kg |
| Toyota Yaris Cross | 419 cm | 177 cm | 1.220 kg |
| Volvo V40 | 452 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Opel Mokka | 428 cm | 179 cm | 1.310 kg |
| Ford Puma | 423 cm | 181 cm | 1.260 kg |
| Volkswagen T-Cross | 413 cm | 177 cm | 1.180 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.