23-TJH-3
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze zwarte SLK komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 mei 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 29 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 juni 2012. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 Kompressor |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.870 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 1 maand |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 mei 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 juni 2012. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.315 kg |
| Massa rijklaar | 1.415 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 290 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.705 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.705 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 935 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 935 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,52 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen centrale balk a. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 211 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 23-TJH-3 | 18-02-2026 | 11:02 | periodieke controle | 28-02-2027 | Nee |
| 23-TJH-3 | 28-02-2025 | 15:56 | periodieke controle | 28-02-2026 | Nee |
| 23-TJH-3 | 12-02-2024 | 15:10 | periodieke controle | 19-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 23-TJH-3 | 8-02-2024 | 10:50 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 23-TJH-3 | 3-02-2023 | 12:04 | periodieke controle | 19-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 23-TJH-3 | 10-01-2022 | 16:42 | periodieke controle | 19-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 23-TJH-3 | 4-01-2021 | 15:55 | periodieke controle | 19-02-2022 | Nee |
| 23-TJH-3 | 19-02-2020 | 14:26 | periodieke controle | 19-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 23-TJH-3 | 11-04-2019 | 11:04 | periodieke controle | 1-06-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-02-2024 | 15:10 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 12-02-2024 | 15:10 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 8-02-2024 | 10:50 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 3-02-2023 | 12:04 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 10-01-2022 | 16:42 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 10-01-2022 | 16:42 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 19-02-2020 | 14:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 23-TJH-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
23-TJH-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23-TJB-3 | Fiat | Panda | MPV | € 10.244 | 09-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJD-3 | Kia | Rio | MPV | € 15.381 | 13-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJF-3 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.580 | 23-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJG-3 | Mazda | 2 | Hatchback | € 15.258 | 07-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJH-1 | Renault | Twingo | Hatchback | € 9.380 | 15-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJH-2 | Peugeot | 3008 | MPV | € 47.440 | 16-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJH-3 | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 16-06-2012 | 22,1 jaar | |
| 23-TJH-4 | Mini | Mini | Hatchback | € 28.552 | 09-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJH-5 | Ford | Mondeo | Stationwagen | € 34.560 | 10-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJH-6 | Suzuki | Alto | Hatchback | € 9.999 | 09-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJH-7 | Kia | Sportage | MPV | € 36.125 | 10-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJH-8 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.540 | 11-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJJ-3 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.929 | 12-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 23-TJK-3 | Volvo | V50 | MPV | € 29.034 | 14-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJL-3 | Mazda | 2 | Hatchback | € 15.785 | 10-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJN-3 | Renault | Twingo | Hatchback | € 11.750 | 02-03-2012 | 14,2 jaar | |
| 23-TJR-3 | Nissan | Juke | MPV | € 25.585 | 17-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJS-3 | Opel | Agila | Stationwagen | € 12.660 | 10-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJT-3 | Renault | Twingo | Hatchback | € 13.535 | 23-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 23-TJX-3 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.920 | 17-02-2012 | 14,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW Z4 | € 67.600 | 432 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| BMW 3-Serie | € 66.000 | 462 cm | 182 cm | 1.430 kg |
| Audi S3 | € 64.500 | 446 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 64.000 | 469 cm | 185 cm | 1.440 kg |
| BMW 1-Serie | € 64.600 | 436 cm | 180 cm | 1.450 kg |
| BMW 2-Serie | € 67.700 | 445 cm | 182 cm | 1.450 kg |
| Porsche Boxster | € 72.200 | 433 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| Audi TTS | € 73.500 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| BMW 4-Serie | € 64.700 | 464 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Audi A3 | € 63.700 | 442 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| BMW X1 | € 72.800 | 444 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Ford Mustang | € 71.900 | 474 cm | 187 cm | 1.330 kg |
| BMW X2 | € 62.200 | 436 cm | 182 cm | 1.440 kg |
| Ford Focus | € 64.000 | 440 cm | 184 cm | 1.410 kg |
| Mini John Cooper Works | € 73.100 | 387 cm | 173 cm | 1.330 kg |
| Subaru Legacy | € 62.700 | 468 cm | - | 1.430 kg |
| Honda Accord | € 67.100 | - | - | 1.450 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| BMW 5-Serie | € 64.000 | - | - | 1.280 kg |
| Toyota Supra | € 75.700 | 438 cm | 185 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Golf | € 64.300 | 429 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mitsubishi Lancer Evo | € 65.600 | 449 cm | 179 cm | 1.450 kg |
| Mazda RX-8 | € 62.900 | 443 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Mazda 6 | € 69.900 | 475 cm | - | 1.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.