P-596-LL
Er rijden momenteel 4.980 Mercedes-Benz CLK's rond in Nederland. Deze witte CLK komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 april 2022, dus sinds 4 jaren, 1 maand en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLK63 Amg Black Series coupe rijden er nog 704 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1997 en november 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.635 en € 130.799, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.436 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz CLK63 Amg Black Series is helaas onbekend.
Dit racemonster van Mercedes-Benz gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 300 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz CLK63 Amg Black Series tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 april 2022. Het voertuig was toen 13 jaren, 9 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLK63 Amg Black Series | 2008
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLK63 Amg Black Series |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 300 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 50.547 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 373 kW (507 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 6208cc (6,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 april 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 1 maand en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 april 2022. Het voertuig was toen 13 jaren, 9 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.660 kg |
| Massa rijklaar | 1.760 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 415 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.175 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.175 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.090 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.090 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,74 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 369 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 369 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-596-LL | 15-04-2026 | 09:42 | periodieke controle | 11-06-2027 | Nee |
| P-596-LL | 6-06-2025 | 15:00 | periodieke controle | 11-06-2026 | Nee |
| P-596-LL | 11-06-2024 | 16:54 | periodieke controle | 11-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| P-596-LL | 5-06-2023 | 16:35 | periodieke controle | 5-06-2024 | Nee |
| P-596-LL | 20-04-2022 | 13:52 | periodieke controle | 20-04-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 11-06-2024 | 16:54 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-596-LL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-596-LL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-590-LL | Toyota | Yaris | Hatchback | € 18.954 | 20-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-591-LL | Jeep | Renegade | Hatchback | € 38.244 | 12-04-2022 | 6,9 jaar | |
| P-592-LL | Pössl | KW 43 | Kampeerwagen | € 40.780 | 20-05-2022 | 5,6 jaar | |
| P-593-LL | Audi | Q3 | Stationwagen | € 221.728 | 12-04-2022 | 5,9 jaar | |
| P-594-LL | Challenger | 250 | Kampeerwagen | € 75.910 | 14-04-2022 | 5 jaar | |
| P-596-LB | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 20.035 | 15-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-596-LD | Ford | Kuga | MPV | € 45.605 | 13-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-596-LF | Opel | Corsa | Hatchback | € 23.627 | 16-01-2023 | 5,9 jaar | |
| P-596-LG | TGB | Niet geregistreerd | ? | € 10.999 | 08-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-596-LH | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 27.610 | 12-04-2022 | 4,4 jaar | |
| P-596-LJ | Seat | Mii | Hatchback | € 9.077 | 15-04-2022 | 13,6 jaar | |
| P-596-LK | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.630 | 12-04-2022 | 9,9 jaar | |
| P-596-LL | Mercedes-Benz | CLK | Coupe | Onbekend | 12-04-2022 | 17,9 jaar | |
| P-596-LN | Opel | Corsa | Hatchback | € 23.649 | 20-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-596-LP | Mercedes-Benz | 380SL | Cabriolet | Onbekend | 13-04-2022 | 41,3 jaar | |
| P-596-LR | Rapido | S6 | Kampeerwagen | € 42.963 | 16-08-2022 | 11,2 jaar | |
| P-596-LS | Porsche | 911 | Cabriolet | € 340.871 | 14-04-2022 | 8,9 jaar | |
| P-596-LT | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 10.990 | 20-07-2022 | 14,6 jaar | |
| P-596-LV | Volkswagen | LT35 | Stationwagen | Onbekend | 03-06-2022 | 44 jaar | |
| P-596-LX | Opel | Corsa | Hatchback | € 18.409 | 17-06-2022 | 9,2 jaar | |
| P-596-LZ | BMW | 7-Serie | Sedan | Onbekend | 06-05-2022 | 20,6 jaar | |
| P-597-LL | Audi | 100 | Sedan | Onbekend | 09-09-2022 | 42,4 jaar | |
| P-598-LL | Land Rover | Range Rover | Stationwagen | € 177.024 | 03-05-2022 | 12,4 jaar | |
| P-599-LL | Tesla | Tesla Model S | Sedan | € 130.680 | 12-04-2022 | 6,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.436 en/of een gewicht van ± 1.660 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 80.900 | 506 cm | 190 cm | 1.830 kg |
| Audi A6 | € 81.800 | 500 cm | 189 cm | 1.820 kg |
| BMW X3 | € 81.700 | 472 cm | 190 cm | 1.800 kg |
| Audi Q5 | € 82.100 | 474 cm | 193 cm | 1.820 kg |
| BMW 3-Serie | € 80.000 | 482 cm | 183 cm | 1.820 kg |
| BMW 4-Serie | € 82.000 | 478 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| Jaguar XF | € 81.100 | 497 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| BMW X4 | € 81.700 | 475 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 83.500 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Ford Mustang | € 84.700 | 481 cm | 201 cm | 1.650 kg |
| BMW Z4 | € 86.700 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Volvo XC60 | € 82.200 | 468 cm | 190 cm | 1.810 kg |
| Lexus GS 450h | € 81.700 | 487 cm | 184 cm | 1.820 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 75.700 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| Hyundai Nexo | € 75.500 | 467 cm | 186 cm | 1.790 kg |
| Audi A7 | € 88.700 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| BMW 2-Serie | € 77.900 | 453 cm | 180 cm | 1.660 kg |
| Audi S4 | € 86.000 | 473 cm | 184 cm | 1.730 kg |
| Jeep Wrangler | € 80.500 | 427 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| Lexus NX 350h | € 80.900 | 466 cm | 187 cm | 1.770 kg |
| Audi A6 Allroad | € 90.500 | - | 186 cm | 1.820 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 84.400 | 437 cm | 193 cm | 1.740 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLK
Mercedes-Benz CLK Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz CLK-Klasse
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/clk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLK Coupe
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.