K-419-BB
Er rijden momenteel 30.917 Mercedes-Benz CLA's rond in Nederland. Deze grijze CLA komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 26 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLA 250 sedan rijden er nog 266 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2002 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.069 en € 123.580, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 60.669 uitkomt. De nieuwwaarde van deze CLA 250 bedraagt € 49.695 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz CLA 250 is daardoor € 10.974 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 240 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz CLA 250 tot de snelste 4.7% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 november 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLA 250 | 2014
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLA 250 |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 240 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 49.695 |
| Bruto BPM | € 3.687 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 155 kW (211 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1991cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 november 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.475 kg |
| Massa rijklaar | 1.575 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.965 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.965 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.045 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.045 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 920 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 920 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 137 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013W | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-419-BB | 14-04-2025 | 16:39 | periodieke controle | 14-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| K-419-BB | 7-12-2023 | 14:37 | periodieke controle | 7-12-2024 | Nee |
| K-419-BB | 14-11-2022 | 11:24 | periodieke controle | 16-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| K-419-BB | 16-11-2020 | 15:56 | periodieke controle | 16-11-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 14-04-2025 | 16:39 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 14-04-2025 | 16:39 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
2022 | |||||
| 14-11-2022 | 11:24 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 14-11-2022 | 11:24 | 210 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-419-BB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-419-BB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-410-BB | Hymer | HC 372 | Kampeerwagen | € 47.319 | 19-11-2020 | 12,2 jaar | |
| K-411-BB | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 31.734 | 11-11-2020 | 6,7 jaar | |
| K-412-BB | BMW | 6-Serie | Sedan | € 112.918 | 16-11-2020 | 6 jaar | |
| K-413-BB | Nissan | Pulsar | MPV | € 27.455 | 05-02-2021 | 9,2 jaar | |
| K-415-BB | Renault | Captur | Hatchback | € 27.341 | 15-01-2021 | 9,4 jaar | |
| K-416-BB | Renault | Modus | MPV | Onbekend | 10-02-2021 | 18,3 jaar | |
| K-418-BB | Peugeot | 3008 | MPV | € 36.956 | 11-11-2020 | 6,4 jaar | |
| K-419-BB | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 49.695 | 18-11-2020 | 11,9 jaar | |
| K-419-BD | Audi | A6 | Stationwagen | € 77.215 | 05-02-2021 | 14,1 jaar | |
| K-419-BF | Audi | A3 | Hatchback | € 37.360 | 14-05-2021 | 8,3 jaar | |
| K-419-BG | Volkswagen | T-Roc | Cabriolet | € 51.752 | 23-12-2020 | 5,9 jaar | |
| K-419-BH | BMW | 4-Serie | Coupe | € 68.354 | 14-11-2020 | 11,2 jaar | |
| K-419-BK | Audi | Q3 | Stationwagen | € 80.748 | 28-01-2021 | 6,2 jaar | |
| K-419-BL | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 48.897 | 20-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-419-BN | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 50.028 | 16-11-2020 | 14 jaar | |
| K-419-BP | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 81.078 | 23-11-2020 | 6,4 jaar | |
| K-419-BR | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 22.637 | 24-11-2020 | 14,4 jaar | |
| K-419-BS | Renault | Captur | Hatchback | € 24.815 | 23-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-419-BT | Toyota | RAV 4 | MPV | € 50.216 | 05-02-2021 | 8,4 jaar | |
| K-419-BV | Hyundai | ix20 | MPV | € 26.115 | 24-11-2020 | 9,5 jaar | |
| K-419-BX | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 34.959 | 23-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-419-BZ | Dacia | Duster | Stationwagen | € 24.730 | 26-11-2020 | 5,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 60.669 en/of een afmeting van 463 x 178 cm en/of een gewicht van ± 1.475 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 60.900 | 471 cm | 183 cm | 1.610 kg |
| Saab 9-3 | € 60.200 | 468 cm | 180 cm | 1.610 kg |
| Volvo C70 | € 59.900 | 472 cm | 184 cm | 1.620 kg |
| BMW 4-Serie | € 61.200 | 464 cm | 183 cm | 1.580 kg |
| Audi A4 | € 60.200 | 467 cm | 178 cm | 1.610 kg |
| Audi A5 | € 56.700 | 473 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Alfa Romeo Giulia | € 57.900 | 464 cm | 186 cm | 1.450 kg |
| Jaguar XE | € 57.600 | 470 cm | 185 cm | 1.510 kg |
| BMW 2-Serie | € 59.700 | 456 cm | 184 cm | 1.590 kg |
| Audi Coupe | € 59.600 | 469 cm | 185 cm | 1.450 kg |
| BMW X2 | € 65.200 | 455 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Lexus IS 300h | € 60.900 | 467 cm | 181 cm | 1.600 kg |
| Volvo V60 Cross Country | € 55.800 | 464 cm | 187 cm | 1.560 kg |
| Toyota ProAce | € 55.100 | 456 cm | 185 cm | 1.420 kg |
| Volkswagen Caddy | € 58.500 | 455 cm | 186 cm | 1.610 kg |
| Honda CR-V | € 58.200 | 471 cm | 187 cm | 1.610 kg |
| Volkswagen Tiguan | € 57.900 | 473 cm | 186 cm | 1.610 kg |
| Jaguar X-Type | € 57.100 | 467 cm | 179 cm | 1.490 kg |
| Volkswagen Transporter | € 56.400 | 466 cm | 188 cm | 1.560 kg |
| Mazda CX-5 | € 62.000 | 458 cm | 185 cm | 1.570 kg |
| Volvo S60 Cross Country | € 55.000 | 464 cm | 187 cm | 1.560 kg |
| Nissan X-Trail | € 66.100 | 469 cm | 183 cm | 1.530 kg |
| Toyota RAV 4 | € 60.200 | 461 cm | 186 cm | 1.540 kg |
| Ford Escape | € 58.600 | 453 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Subaru Impreza | € 65.200 | 458 cm | 179 cm | 1.480 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLAGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLA
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLA
Mercedes-Benz CLA Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes CLA: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Eerste review Mercedes-Benz CLA
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mercedes-Benz CLA
Dit is de toekomstige Mercedes-Benz CLA
Elektrische Mercedes CLA heeft bijna 800 kilometer range
Mercedes-Benz CLA Shooting Brake rolt van de band
Mercedes-Benz CLA Shooting Brake iets minder onhandig
Productie Mercedes-Benz CLA van start
Nieuwe Mercedes-Benz CLA Shooting Brake debuteert in Genève
Mini-CLS: Mercedes-Benz onthult nieuwe CLA op de CES
Nieuwe generatie Mercedes-Benz CLA debuteert op CES 2019
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/cla/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLA
Autotest: Mercedes-Benz CLA (2013 - 2019)
Autotest: Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (2015 - 2019)
Autotest: Mercedes-AMG CLA 45 S
Autotest: Mercedes-Benz CLA Shooting Brake
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.