SX-776-K
Er rijden momenteel 2.392 Mercedes-Benz 320's rond in Nederland. Deze rode 320 komt uit het jaar 1993 en is nu 32 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2020, dus sinds 6 jaren en 10 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 320 cabriolet rijden er nog 527 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1936 en januari 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.701 en € 129.575, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 95.288 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 320 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 juni 2018. Het voertuig was toen 24 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 320 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 320 | 1993
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 320 |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 170 kW (231 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3200cc (3,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1993 |
| Leeftijd | 32 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 32 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juni 2018. Het voertuig was toen 24 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 juni 2028. Het voertuig moet over 2 jaren en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.680 kg |
| Massa rijklaar | 1.780 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.170 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.170 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.020 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.170 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m (voor) / 1,52 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 1 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SX-776-K | 20-05-2026 | 11:41 | periodieke controle | 22-06-2028 | Nee |
| SX-776-K | 21-06-2024 | 09:45 | periodieke controle | 22-06-2026 | Nee |
| SX-776-K | 12-06-2023 | 10:56 | periodieke controle | 22-06-2024 | Nee |
| SX-776-K | 15-06-2022 | 10:34 | periodieke controle | 22-06-2023 | Nee |
| SX-776-K | 18-06-2021 | 11:46 | periodieke controle | 22-06-2022 | Nee |
| SX-776-K | 28-05-2020 | 16:17 | periodieke controle | 22-06-2021 | Nee |
| SX-776-K | 20-06-2019 | 10:49 | periodieke controle | 22-06-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 320 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SX-776-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SX-776-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SX-770-K | Nissan | Qashqai | Stationwagen | € 32.149 | 16-06-2018 | 14,5 jaar | |
| SX-771-K | Ford | C-Max | MPV | € 31.320 | 25-01-2019 | 11 jaar | |
| SX-772-K | Kia | Ceed | MPV | Onbekend | 28-03-2019 | 16,8 jaar | |
| SX-773-K | Mini | Mini | Hatchback | Onbekend | 13-06-2018 | 18,8 jaar | |
| SX-774-K | Volvo | 855 | Stationwagen | Onbekend | 18-02-2019 | 30,9 jaar | |
| SX-775-K | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | Onbekend | 13-06-2018 | 19,6 jaar | |
| SX-776-B | Opel | Karl | Hatchback | € 14.697 | 15-06-2018 | 8 jaar | |
| SX-776-D | BMW | 5-Serie | Sedan | € 85.108 | 11-06-2018 | 19,4 jaar | |
| SX-776-F | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 13.560 | 19-06-2018 | 8 jaar | |
| SX-776-G | Mazda | 2 | Hatchback | € 17.695 | 15-06-2018 | 8 jaar | |
| SX-776-H | Jeep | Compass | MPV | € 34.030 | 26-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SX-776-J | Suzuki | Celerio | Hatchback | € 12.254 | 16-06-2018 | 8 jaar | |
| SX-776-K | Mercedes-Benz | 320 | Cabriolet | Onbekend | 13-06-2018 | 32,9 jaar | |
| SX-776-L | Audi | A3 | Hatchback | € 41.589 | 22-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SX-776-N | Mitsubishi | Space Star | Hatchback | € 12.499 | 20-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SX-776-P | Renault | Zoe | Hatchback | € 32.563 | 22-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SX-776-R | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 67.071 | 28-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SX-776-S | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 23.020 | 20-06-2018 | 14,2 jaar | |
| SX-776-T | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 40.148 | 25-06-2018 | 12,1 jaar | |
| SX-776-X | Peugeot | 208 | Hatchback | € 17.090 | 03-07-2018 | 8,2 jaar | |
| SX-776-Z | Renault | Megane | Hatchback | € 24.035 | 25-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SX-777-K | Toyota | Verso | Stationwagen | € 30.800 | 18-09-2018 | 17,1 jaar | |
| SX-779-K | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 52.109 | 13-06-2018 | 8,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 95.288 en/of een gewicht van ± 1.680 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 93.900 | 506 cm | 190 cm | 1.850 kg |
| Audi A6 | € 92.600 | 500 cm | 189 cm | 1.840 kg |
| Audi Q5 | € 91.400 | 469 cm | 192 cm | 1.840 kg |
| BMW X3 | € 92.300 | 476 cm | 214 cm | 1.840 kg |
| Porsche Macan | € 101.500 | 469 cm | 192 cm | 1.760 kg |
| BMW 4-Serie | € 93.100 | 478 cm | 185 cm | 1.830 kg |
| BMW 3-Serie | € 93.300 | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Audi A7 | € 92.600 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| BMW Z4 | € 94.400 | 432 cm | 186 cm | 1.540 kg |
| BMW X4 | € 95.100 | 475 cm | 192 cm | 1.840 kg |
| Ford Mustang | € 94.400 | 481 cm | 201 cm | 1.730 kg |
| Audi S4 | € 94.400 | 478 cm | 184 cm | 1.730 kg |
| Audi S5 | € 96.900 | 475 cm | 185 cm | 1.730 kg |
| Audi A6 Allroad | € 89.800 | 496 cm | 186 cm | 1.840 kg |
| BMW 6-Serie | € 93.700 | 509 cm | 190 cm | 1.750 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 86.900 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Dodge Challenger | € 96.600 | 505 cm | 194 cm | 1.810 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Jaguar XJ | € 97.900 | 509 cm | 186 cm | 1.630 kg |
| Audi Coupe | € 98.300 | 467 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| BMW 2-Serie | € 95.900 | 455 cm | 184 cm | 1.670 kg |
| Chevrolet Camaro | € 96.700 | 484 cm | 200 cm | 1.670 kg |
| BMW X2 | € 95.400 | 457 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| Jeep Wrangler | € 95.000 | 432 cm | 189 cm | 1.840 kg |
| Volvo XC60 | € 91.300 | 467 cm | 190 cm | 1.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.