PL-627-H
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze bruine Ka komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 8 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (AAAA1U) nog 19.816 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2008 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.902 en € 20.813, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.897 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 12.051 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ford Ka € 1.154 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 juli 2017. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2010
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Kleur | BRUIN |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 12.051 |
| Bruto BPM | € 847 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 juli 2017. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant AAAA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*03 | |
| Plaats chassisnummer r. kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.3 l/100km (1 liter op 15,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 119 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| PL-627-H | 17-04-2026 | 13:07 | periodieke controle | 28-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| PL-627-H | 24-04-2025 | 16:58 | periodieke controle | 28-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| PL-627-H | 2-04-2024 | 09:49 | periodieke controle | 28-04-2025 | Nee |
| PL-627-H | 22-03-2023 | 13:25 | periodieke controle | 28-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| PL-627-H | 28-04-2022 | 14:16 | periodieke controle | 28-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| PL-627-H | 8-04-2021 | 15:37 | periodieke controle | 8-04-2022 | Nee |
| PL-627-H | 26-05-2020 | 08:53 | periodieke controle | 30-06-2021 | Nee |
| PL-627-H | 29-05-2019 | 12:42 | periodieke controle | 30-06-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 17-04-2026 | 13:07 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 17-04-2026 | 13:07 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 17-04-2026 | 13:07 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2025 | |||||
| 24-04-2025 | 16:58 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 24-04-2025 | 16:58 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 24-04-2025 | 16:58 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 22-03-2023 | 13:25 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 22-03-2023 | 13:25 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2022 | |||||
| 28-04-2022 | 14:16 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 28-04-2022 | 14:16 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 28-04-2022 | 14:16 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van PL-627-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
PL-627-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PL-620-H | Renault | 19 | Cabriolet | Onbekend | 25-07-2017 | 33,2 jaar | |
| PL-622-H | Renault | Captur | Hatchback | € 22.318 | 24-07-2017 | 10,2 jaar | |
| PL-623-H | Toyota | RAV 4 | MPV | € 42.764 | 20-09-2017 | 9,6 jaar | |
| PL-625-H | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 22.721 | 25-07-2017 | 10,1 jaar | |
| PL-626-H | Subaru | Justy | Hatchback | Onbekend | 21-08-2017 | 16,5 jaar | |
| PL-627-D | Audi | A5 | Hatchback | € 63.905 | 26-07-2017 | 8,8 jaar | |
| PL-627-F | Renault | Clio | Stationwagen | € 20.454 | 21-07-2017 | 9,6 jaar | |
| PL-627-G | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 37.877 | 11-09-2017 | 8,7 jaar | |
| PL-627-H | Ford | Ka | MPV | € 12.051 | 22-07-2017 | 16,2 jaar | |
| PL-627-J | Alfa Romeo | Giulia | Sedan | € 49.140 | 24-07-2017 | 8,8 jaar | |
| PL-627-K | Kymco | MXU | Niet geregistreerd | ? | € 3.499 | 23-08-2017 | 8,8 jaar |
| PL-627-L | Fiat | 500L | MPV | € 24.546 | 28-07-2017 | 8,8 jaar | |
| PL-627-N | Opel | Ampera-E | Hatchback | € 44.000 | 27-07-2017 | 8,8 jaar | |
| PL-627-R | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 36.058 | 28-07-2017 | 8,8 jaar | |
| PL-627-S | Seat | Ateca | Stationwagen | € 34.950 | 04-08-2017 | 9,4 jaar | |
| PL-627-V | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 13.286 | 04-08-2017 | 8,8 jaar | |
| PL-627-X | Suzuki | Swift | Hatchback | € 20.398 | 02-08-2017 | 8,8 jaar | |
| PL-629-H | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 55.191 | 04-06-2018 | 12,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.897 en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 107 | € 10.800 | 345 cm | 163 cm | 790 kg |
| Citroën C1 | € 10.800 | 344 cm | 163 cm | 800 kg |
| Toyota Aygo | € 11.200 | 344 cm | 162 cm | 820 kg |
| Kia Picanto | € 10.700 | 360 cm | 160 cm | 840 kg |
| Renault Twingo | € 10.600 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.600 | 354 cm | 164 cm | 840 kg |
| Fiat Panda | € 10.900 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Hyundai i10 | € 10.500 | 357 cm | 160 cm | 910 kg |
| Hyundai Atos | € 10.500 | 357 cm | 153 cm | 870 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.900 | 364 cm | 160 cm | 920 kg |
| Toyota Starlet | € 10.900 | 374 cm | 164 cm | 830 kg |
| Suzuki Celerio | € 11.900 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Nissan Micra | € 11.900 | 373 cm | 166 cm | 860 kg |
| Nissan Pixo | € 10.000 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Suzuki Wagon R | € 10.000 | - | - | 920 kg |
| Suzuki Ignis | € 11.100 | - | 160 cm | 900 kg |
| Daihatsu Trevis | € 11.500 | 341 cm | 148 cm | 770 kg |
| Subaru Justy | € 11.800 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
| Fiat Punto | € 11.400 | 387 cm | 166 cm | 860 kg |
| Volkswagen Lupo | € 12.000 | - | 164 cm | 880 kg |
| Nissan Figaro | € 11.300 | - | - | 760 kg |
| Kia Picanto,sa | € 10.800 | 350 cm | 160 cm | 840 kg |
| Suzuki Swift | € 11.800 | 377 cm | 169 cm | 810 kg |
| Peugeot 206 | € 11.400 | 387 cm | 167 cm | 920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.