F-831-ZV
Er rijden momenteel 587 Zündapp Combinette's rond in Nederland. Deze Combinette komt uit het jaar 1962 en is nu 63 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 februari 2015, dus sinds 11 jaren, 3 maanden en 25 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zündapp 510-101 Super-combinette KS rijden er nog 573 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en december 1973. De nieuwwaarde van deze Zündapp 510-101 Super-combinette KS is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 29 december 2014. Het voertuig was toen 52 jaren, 6 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Zündapp Combinette voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp 510-101 Super-combinette KS | 1962
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | 510-101 Super-combinette KS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.3 kW (1.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1962 |
| Leeftijd | 63 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 63 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 februari 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 3 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 december 2014. Het voertuig was toen 52 jaren, 6 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 73 kg |
| Massa rijklaar | 80 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,23 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type 510-101 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp Combinette voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-831-ZV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-831-ZV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-830-ZV | Microcar | F8C | 29-12-2014 | 12,8 jaar |
| F-831-ZB | AGM | VX 50 | 18-10-2014 | 11,6 jaar |
| F-831-ZJ | Piaggio | Vespa Primavera | 28-10-2014 | 11,6 jaar |
| F-831-ZL | Znen | ZN50QT-32 | 07-11-2014 | 11,6 jaar |
| F-831-ZN | Wha Trading BV | MTL-eb-042 | 29-09-2020 | 15,9 jaar |
| F-831-ZP | Tomos | Standard | 07-02-2015 | 11,3 jaar |
| F-831-ZS | SYM | XS50QT | 09-07-2015 | 10,9 jaar |
| F-831-ZV | Zündapp | Combinette | 29-12-2014 | 64 jaar |
| F-831-ZX | SYM | Mio | 31-01-2015 | 11,3 jaar |
| F-831-ZZ | Peugeot | Tweet | 10-03-2015 | 11,2 jaar |
| F-832-ZV | IVA | RA-9011 | 02-01-2015 | 11,4 jaar |
| F-833-ZV | Gilera | Runner | 07-01-2015 | 14,3 jaar |
| F-834-ZV | Aprilia | TF | 05-03-2015 | 15,9 jaar |
| F-835-ZV | IVA | LUX50 | 08-01-2015 | 11,4 jaar |
| F-836-ZV | Yamaha | YN50F | 23-05-2015 | 16,9 jaar |
| F-837-ZV | Piaggio | Sprint | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| F-838-ZV | IVA | Jet 50 | 15-01-2015 | 11,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 73 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| Peugeot Zenith | - | - | 80 kg |
| Puch Zip 25 | 167 cm | 65 cm | 80 kg |
| LA Souris City | 175 cm | 69 cm | 80 kg |
| Peugeot FB50QT-6A | - | - | 80 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| LA Souris Vespelini | - | - | 80 kg |
| Kreidler Florett | 188 cm | 65 cm | 80 kg |
| Niu Nqi Sport | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Niu N1S | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| LA Souris Trendy Retro | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| LA Souris City S | 175 cm | 69 cm | 80 kg |
| Yamaha FS 1 | 176 cm | 56 cm | 70 kg |
| Riya RY50QT-16 | - | - | 80 kg |
| Honda C 50 | 180 cm | 64 cm | 80 kg |
| Ecooter E2 | 184 cm | 72 cm | 70 kg |
| LA Souris Vespelini S | - | - | 80 kg |
| Santini San Remo | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| IVA Venti 50 | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
| Yamaha CS50M | - | - | 80 kg |
| BTC Old Classic | 173 cm | 68 cm | 80 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.