DST-79-N
Er rijden momenteel 226 Puch VS 50D's rond in Nederland. Deze VS 50D komt uit het jaar 1959 en is nu 66 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 december 2018, dus sinds 7 jaren, 4 maanden en 29 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch VS 50 D rijden er nog 225 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1958 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch VS 50 D is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 27 december 2018. Het voertuig was toen 59 jaren, 5 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch VS 50D voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch VS 50 D | 1959
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | VS 50 D |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.1 kW (1.5 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1959 |
| Leeftijd | 66 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 66 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 december 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 4 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 december 2018. Het voertuig was toen 59 jaren, 5 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 60 kg |
| Massa rijklaar | 67 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,20 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch VS 50D voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DST-79-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DST-79-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DST-70-N | Riese Und Mueller | Charger | 02-01-2019 | 7,4 jaar |
| DST-71-N | Microcar | M.GO | 21-12-2018 | 7,4 jaar |
| DST-72-N | Riese Und Mueller | Charger | 07-01-2019 | 7,4 jaar |
| DST-73-N | Riese Und Mueller | Cruiser | 14-11-2020 | 5,5 jaar |
| DST-74-N | Piaggio | ZIP | 25-04-2019 | 7,1 jaar |
| DST-75-N | Solex | OTO | 19-12-2018 | 60,9 jaar |
| DST-76-N | E-coco | LT-018 | 27-12-2018 | 7,4 jaar |
| DST-77-N | Moto Morini | Corsarino | 19-12-2018 | 61,9 jaar |
| DST-79-B | Piaggio | Sprint | 14-03-2019 | 7,2 jaar |
| DST-79-D | BTC | Riva | 23-02-2019 | 7,3 jaar |
| DST-79-F | Ebretti | Ebretti | 21-12-2018 | 7,4 jaar |
| DST-79-G | Piaggio | Sprint | 22-02-2020 | 6,3 jaar |
| DST-79-K | Peugeot | Kisbee | 05-01-2019 | 7,4 jaar |
| DST-79-N | Puch | VS 50D | 27-12-2018 | 66,9 jaar |
| DST-79-P | BTC | Trevis | 30-12-2019 | 6,4 jaar |
| DST-79-R | Riese Und Mueller | Charger | 22-12-2018 | 7,4 jaar |
| DST-79-S | Stromer | ST3 | 29-12-2018 | 7,4 jaar |
| DST-79-T | LA Souris | Sourini | 04-01-2019 | 7,4 jaar |
| DST-79-V | MPI | Express | 05-01-2019 | 7,4 jaar |
| DST-79-X | E-scoobie | E-cruise | 05-01-2019 | 7,4 jaar |
| DST-79-Z | Piaggio | Vespa Primavera | 15-01-2019 | 7,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 60 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Shansu Electric Scooter | 210 cm | 95 cm | 60 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.