DJJ-13-R
Er rijden momenteel 465 Puch VS50L's rond in Nederland. Deze VS50L komt uit het jaar 1957 en is nu 69 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2020, dus sinds 6 jaren, 1 maand en 9 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch VS 50 L rijden er nog 465 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1956 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch VS 50 L is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 24 november 2016. Het voertuig was toen 59 jaren, 7 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch VS50L voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch VS 50 L | 1957
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | VS 50 L |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.32 kW (1.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 1957 |
| Leeftijd | 69 jaren, 1 maand en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 69 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 1 maand en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 november 2016. Het voertuig was toen 59 jaren, 7 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 43 kg |
| Massa rijklaar | 50 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,14 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. frame by achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch VS50L voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DJJ-13-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DJJ-13-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DJJ-10-R | Aprilia | SX 50 | 29-11-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-13-F | Piaggio | 05-05-2017 | 9,1 jaar | |
| DJJ-13-J | Piaggio | Liberty | 24-11-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-13-K | Piaggio | Vespa | 22-11-2016 | 12 jaar |
| DJJ-13-L | Piaggio | 23-01-2017 | 9,4 jaar | |
| DJJ-13-N | Senzo | Riva LUX | 26-11-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-13-P | Kymco | Agility Carry | 01-12-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-13-R | Puch | VS50L | 24-11-2016 | 69,1 jaar |
| DJJ-13-T | Piaggio | Sprint | 01-12-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-13-Z | Senzo | SP 50 | 02-12-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-14-R | Tomos | Standard | 29-11-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-15-R | SYM | Orbit II | 30-11-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-16-R | SYM | Orbit II | 09-12-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-17-R | SYM | Orbit II | 26-11-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-18-R | Peugeot | Django | 18-12-2016 | 9,5 jaar |
| DJJ-19-R | SYM | Orbit II | 29-11-2016 | 9,5 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 43 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Senzo Balance | 170 cm | 73 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 40 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Piaggio Primavera | - | - | 40 kg |
| SUR-ron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Surron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Sparta Tandemet | - | - | 40 kg |
| Peugeot 103 S | 172 cm | 47 cm | 50 kg |
| Berini M21 | - | - | 50 kg |
| Hainan Sundiro Little Mantis | - | - | 50 kg |
| GTS E-asy | 172 cm | 71 cm | 40 kg |
| IVA G04 | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| Peugeot 103 | - | - | 50 kg |
| Honda PC 50 K | - | - | 50 kg |
| Peugeot GL 10 | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.