FT-458-X
Er rijden momenteel 134 Puch Maxi 2-speed's rond in Nederland. Deze Maxi 2-speed komt uit het jaar 1986 en is nu 39 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch Maxi 2-speed rijden er nog 134 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch Maxi 2-speed is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 11 juli 2008. Het voertuig was toen 22 jaren en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch Maxi 2-speed voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch Maxi 2-speed | 1986
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | Maxi 2-speed |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.39 kW (1.9 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1986 |
| Leeftijd | 39 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 39 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juli 2008. Het voertuig was toen 22 jaren en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 53 kg |
| Massa rijklaar | 60 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,11 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onder zadel t.p.v. framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch Maxi 2-speed voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FT-458-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FT-458-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FT-452-X | Kymco | Agility 50 | 26-07-2008 | 17,8 jaar |
| FT-454-X | Benelli | 49X | 09-08-2008 | 17,8 jaar |
| FT-457-X | Zündapp | 517 | 11-07-2008 | 49,9 jaar |
| FT-458-F | Tomos | A 3 | 19-06-2008 | 17,9 jaar |
| FT-458-G | SYM | AV05W | 23-07-2008 | 17,8 jaar |
| FT-458-H | Yamaha | SA14 | 19-08-2008 | 17,8 jaar |
| FT-458-L | Yamaha | SA14 | 02-09-2008 | 17,7 jaar |
| FT-458-N | Kymco | Agility 50 | 02-07-2008 | 17,9 jaar |
| FT-458-R | Znen | ZN50QT-e.25 | 21-07-2008 | 17,9 jaar |
| FT-458-S | Peugeot | Vivacity | 12-08-2008 | 17,8 jaar |
| FT-458-T | Peugeot | FB50QT-6A | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| FT-458-V | SYM | AW05W | 18-07-2008 | 17,9 jaar |
| FT-458-X | Puch | Maxi 2-speed | 11-07-2008 | 39,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 53 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Tomos Standard | 164 cm | 68 cm | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 78 cm | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Niu Mqi+sport | 173 cm | 66 cm | 50 kg |
| Luqi Luqi | 180 cm | 88 cm | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe E-start | - | - | 50 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
| Tomos A3-S25 | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.