FBZ-84-S
Er rijden momenteel 230 Puch MS 50's rond in Nederland. Deze MS 50 komt uit het jaar 1967 en is nu 58 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 augustus 2020, dus sinds 5 jaren en 9 maanden. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch MS 50 A rijden er nog 230 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1954 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch MS 50 A is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 25 augustus 2020. Het voertuig was toen 53 jaren, 1 maand en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch MS 50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch MS 50 A | 1967
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | MS 50 A |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1 kW (1.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1967 |
| Leeftijd | 58 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 58 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 augustus 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 9 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 augustus 2020. Het voertuig was toen 53 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 60 kg |
| Massa rijklaar | 67 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,20 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type MS 50 A | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch MS 50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FBZ-84-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FBZ-84-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FBZ-80-S | LA Souris | Sourini | 01-09-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-81-S | Capri | CL | 28-08-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-82-S | LA Souris | Sourini | 01-09-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-83-S | IVA | S4 | 28-08-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-84-B | AGM | VX 50 | 12-11-2021 | 4,5 jaar |
| FBZ-84-D | Gazelle | Cityzen Speed Powertube | 25-08-2020 | 5,8 jaar |
| FBZ-84-F | SYM | Mio | 13-10-2020 | 5,6 jaar |
| FBZ-84-G | BTC | Riva | 26-08-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-84-H | Capri | CL | 21-09-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-84-J | Senzo | Riva LUX | 25-08-2020 | 5,8 jaar |
| FBZ-84-K | SYM | Fiddle | 29-10-2020 | 5,6 jaar |
| FBZ-84-L | Stromer | ST3 | 28-08-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-84-N | Rieju | 16-09-2020 | 5,7 jaar | |
| FBZ-84-P | BTC | CEO | 08-09-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-84-S | Puch | MS 50 | 25-08-2020 | 58,9 jaar |
| FBZ-84-T | Super Soco | 04-09-2020 | 5,7 jaar | |
| FBZ-84-V | BTC | Riva | 12-09-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-84-X | Super Soco | 04-09-2020 | 5,7 jaar | |
| FBZ-84-Z | Piaggio | Liberty | 29-08-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-85-S | Capri | CL | 02-09-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-87-S | LA Souris | Sourini | 16-09-2020 | 5,7 jaar |
| FBZ-88-S | Capri | CL | 09-09-2020 | 5,7 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 60 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Shansu Electric Scooter | 210 cm | 95 cm | 60 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.