P-034-ZP
Er rijden momenteel 5.401 Volkswagen Multivans rond in Nederland. Deze grijze Multivan komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren en 9 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juli 2022, dus sinds 3 jaren, 10 maanden en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Multivan stationwagen rijden er in dezelfde variant (MCXEC308X1) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2019 en november 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 83.302 en € 130.059, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 115.731 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Multivan bedraagt € 128.616 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Multivan € 12.885 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Volkswagen geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 197 km/uur. Deze Volkswagen Multivan is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 38.6% snellere personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 juli 2022. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Multivan voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Multivan | 2019
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Multivan |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 197 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 128.616 |
| Bruto BPM | € 44.474 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 146 kW (199 pk) |
| Continue vermogen | 146 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | CXE |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 augustus 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren en 9 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juli 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 10 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 juli 2022. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.165 kg |
| Massa rijklaar | 2.265 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 815 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.080 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.080 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.680 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.680 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 7HC | |
| Variant MCXEC308X1 | |
| Uitvoering LNAD7BT0117VVR27CSL1B72A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0220*53 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 253 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 218 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 BG | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2017/1347BG | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-034-ZP | 24-10-2025 | 16:57 | periodieke controle | 24-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| P-034-ZP | 19-09-2024 | 13:13 | periodieke controle | 19-09-2025 | Nee |
| P-034-ZP | 18-09-2023 | 11:22 | periodieke controle | 18-09-2024 | Nee |
| P-034-ZP | 11-07-2022 | 16:55 | periodieke controle | 30-08-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-10-2025 | 16:57 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Multivan voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-034-ZP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-034-ZP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-030-ZP | Jaguar | I-Pace | Stationwagen | € 72.735 | 11-07-2022 | 5,5 jaar | |
| P-031-ZP | Citroën | DS3 | Hatchback | € 23.345 | 09-07-2022 | 13,8 jaar | |
| P-032-ZP | Opel | Corsa | Hatchback | € 33.094 | 08-07-2022 | 5 jaar | |
| P-033-ZP | Toyota | C-HR | Hatchback | € 37.815 | 09-09-2022 | 5,2 jaar | |
| P-034-ZB | Skoda | Fabia | Hatchback | € 29.797 | 05-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-034-ZF | Kia | Niro | Stationwagen | € 44.990 | 05-07-2022 | 4,7 jaar | |
| P-034-ZG | Peugeot | 208 | Hatchback | € 25.580 | 11-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-034-ZH | Mazda | 2 | Hatchback | € 15.710 | 04-07-2022 | 8,4 jaar | |
| P-034-ZJ | Nissan | Note | MPV | € 18.299 | 06-08-2022 | 16,2 jaar | |
| P-034-ZK | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 36.292 | 09-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-034-ZL | Fiat | 500 | Hatchback | € 32.599 | 26-07-2022 | 4,7 jaar | |
| P-034-ZN | Audi | Q5 | Stationwagen | € 75.779 | 09-07-2022 | 12,1 jaar | |
| P-034-ZP | Volkswagen | Multivan | Stationwagen | € 128.616 | 15-07-2022 | 6,8 jaar | |
| P-034-ZR | Audi | Q3 | Stationwagen | € 54.431 | 20-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-034-ZS | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 48.340 | 21-07-2023 | 4,3 jaar | |
| P-034-ZV | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 31.697 | 12-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-034-ZX | Renault | Master | Kampeerwagen | € 55.652 | 08-05-2013 | 13,1 jaar | |
| P-034-ZZ | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 57.005 | 14-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-035-ZP | Ford | Fiesta | Hatchback | € 14.869 | 08-07-2022 | 16,2 jaar | |
| P-036-ZP | Ford | Focus | Hatchback | € 51.700 | 06-07-2022 | 9,5 jaar | |
| P-037-ZP | Ford | Focus | Cabriolet | Onbekend | 13-07-2022 | 16,8 jaar | |
| P-038-ZP | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 33.385 | 05-08-2022 | 5,2 jaar | |
| P-039-ZP | Tesla | Model S | Hatchback | € 115.950 | 04-06-2023 | 11 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 115.731 en/of breedte van 190 cm en/of een gewicht van ± 2.165 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Tesla Model S | € 110.000 | 502 cm | 199 cm | 2.110 kg |
| Audi Q7 | € 115.400 | 509 cm | 199 cm | 2.380 kg |
| BMW X5 | € 112.300 | 492 cm | 200 cm | 2.210 kg |
| Land Rover Range Rover Velar | € 108.200 | 480 cm | 193 cm | 2.130 kg |
| Porsche Cayenne | € 115.000 | 486 cm | 196 cm | 2.330 kg |
| Porsche Taycan | € 119.400 | 497 cm | 197 cm | 2.220 kg |
| Mercedes-Benz GLE | € 116.100 | 490 cm | 200 cm | 2.370 kg |
| Porsche Macan | € 115.800 | 478 cm | 194 cm | 2.320 kg |
| BMW 5-Serie | € 113.900 | 506 cm | 190 cm | 2.190 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | € 108.600 | 536 cm | 193 cm | 2.160 kg |
| BMW X7 | € 109.300 | 487 cm | 196 cm | 2.090 kg |
| Mercedes-Benz 350 | € 114.200 | 524 cm | 198 cm | 2.360 kg |
| Audi E-Tron GT | € 123.600 | 499 cm | 196 cm | 2.250 kg |
| BMW X6 | € 114.200 | 494 cm | 200 cm | 2.130 kg |
| Land Rover Discovery | € 119.800 | 497 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Tesla Model X | € 123.700 | 506 cm | 200 cm | 2.380 kg |
| Audi SQ6 | € 110.400 | 477 cm | 195 cm | 2.330 kg |
| Audi A7 | € 111.900 | 497 cm | 191 cm | 2.040 kg |
| Mercedes-Benz 500 | € 115.700 | 493 cm | 196 cm | 2.100 kg |
| BMW M6 | € 125.600 | 506 cm | 190 cm | 2.330 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 111.100 | 481 cm | 189 cm | 2.200 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 118.900 | 478 cm | 191 cm | 2.130 kg |
| BMW X3 | € 120.600 | 476 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Mercedes-Benz EQS | € 105.200 | 522 cm | 193 cm | 2.320 kg |
| Land Rover Range Rover Sport | € 121.100 | 487 cm | 198 cm | 2.190 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen MultivanGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Multivan
Google op reviews van de Volkswagen Multivan
Volkswagen Multivan Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Volkswagen Multivan L1 (T7) (2022) - Review en specificaties
Autoblog.nl
Volkswagen Multivan nieuws
Volkswagen Multivan
Autoreview.nl
Volkswagen Multivan: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Volkswagen stuurt Multivan naar de schoonheidssalon: dit is het resultaat
Samengesteld gezin met veel kinderen? Dan is de Volkswagen Multivan voor jou
Test Volkswagen T6 Multivan
Vernieuwde Volkswagen Multivan gaat (ook) elektrisch
Autotest | Volkswagen Multivan (T6)
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Multivan
Duik in de prijslijst: Volkswagen Multivan bijna 40.000 euro goedkoper
Deze Volkswagen T5 Multivan heeft 700 pk
Vernieuwde Volkswagen Multivan luistert naar stemcommando 'Hey Bulli'
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/multivan/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Multivan (2015 - 2021)
Autotest: Volkswagen Multivan
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.