RR-685-R
Er rijden momenteel 123.117 Mercedes-Benz Sprinter's rond in Nederland. Deze witte Sprinter komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 9 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Sprinter voor rolstoelen toegankelijk voertuig rijden er nog 5.939 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.490 en € 136.588, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 74.935 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sprinter bedraagt € 115.847 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz Sprinter € 40.912 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 januari 2018. Het voertuig was toen 4 jaren, 8 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Sprinter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Sprinter | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Sprinter |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 115.847 |
| Bruto BPM | € 77.460 |
| Inrichting | voor rolstoelen toegankelijk voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 95 kW (129 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 januari 2018. Het voertuig was toen 4 jaren, 8 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 4 februari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.600 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 2600 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,67 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,74 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 295 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| RR-685-R | 29-01-2025 | 16:10 | periodieke controle | 4-02-2026 | Nee |
| RR-685-R | 1-02-2024 | 13:42 | periodieke controle | 4-02-2025 | Nee |
| RR-685-R | 30-12-2022 | 13:50 | periodieke controle | 4-02-2024 | Nee |
| RR-685-R | 10-12-2021 | 13:32 | periodieke controle | 4-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| RR-685-R | 4-02-2021 | 14:32 | periodieke controle | 4-02-2022 | Nee |
| RR-685-R | 4-12-2019 | 10:47 | periodieke controle | 5-01-2021 | Nee |
| RR-685-R | 24-12-2018 | 12:16 | periodieke controle | 5-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 10-12-2021 | 13:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2018 | |||||
| 24-12-2018 | 12:16 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 24-12-2018 | 12:16 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 24-12-2018 | 12:16 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Sprinter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van RR-685-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
RR-685-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RR-680-R | Renault | Clio | Stationwagen | € 19.890 | 19-01-2018 | 8,4 jaar | |
| RR-681-R | Renault | Zoe | Hatchback | € 38.194 | 02-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RR-682-R | Renault | Captur | Hatchback | € 23.759 | 05-01-2018 | 8,4 jaar | |
| RR-683-R | Renault | Twingo | Hatchback | € 16.050 | 05-01-2018 | 8,4 jaar | |
| RR-684-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 75.762 | 02-01-2018 | 13,3 jaar | |
| RR-685-D | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.870 | 25-01-2018 | 8,3 jaar | |
| RR-685-F | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 31.237 | 24-01-2018 | 8,3 jaar | |
| RR-685-G | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.943 | 24-01-2018 | 8,3 jaar | |
| RR-685-H | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.998 | 16-01-2018 | 8,4 jaar | |
| RR-685-J | Volvo | XC90 | MPV | € 107.325 | 08-02-2018 | 9,3 jaar | |
| RR-685-L | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 29.258 | 13-01-2018 | 8,4 jaar | |
| RR-685-N | Skoda | Citigo | Hatchback | € 13.225 | 07-01-2018 | 8,4 jaar | |
| RR-685-P | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.610 | 19-01-2018 | 8,4 jaar | |
| RR-685-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 115.847 | 03-01-2018 | 13,1 jaar | |
| RR-685-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.704 | 19-01-2018 | 16,1 jaar | |
| RR-685-T | Dethleffs | KW 018 | Kampeerwagen | Onbekend | 04-01-2018 | 13,8 jaar | |
| RR-685-X | Opel | Astra | MPV | € 24.426 | 20-06-2018 | 14,2 jaar | |
| RR-686-R | Kymco | MXU | Niet geregistreerd | ? | € 3.499 | 11-01-2018 | 8,4 jaar |
| RR-688-R | Honda | Jazz | Hatchback | € 26.650 | 04-01-2018 | 8,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 74.935 en/of een gewicht van ± 2.500 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi E-tron | € 78.000 | 490 cm | 195 cm | 2.490 kg |
| Kia EV9 | € 75.100 | 502 cm | 198 cm | 2.550 kg |
| Ford Explorer | € 81.500 | 508 cm | 200 cm | 2.450 kg |
| Volkswagen ID. Buzz | € 73.800 | 496 cm | 199 cm | 2.720 kg |
| Audi Q8 e-tron | € 81.400 | 492 cm | 196 cm | 2.490 kg |
| BMW iX3 | € 81.000 | 478 cm | 190 cm | 2.260 kg |
| Xpeng G9 | € 72.300 | 489 cm | 194 cm | 2.400 kg |
| Volkswagen Crafter | € 71.000 | 681 cm | 204 cm | 2.680 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 68.200 | 533 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Polestar 4 | € 73.300 | 484 cm | 201 cm | 2.290 kg |
| Ford Transit | € 72.400 | 598 cm | 206 cm | 2.710 kg |
| Fiat Ducato | € 74.600 | 529 cm | 205 cm | 2.300 kg |
| Hyundai IONIQ 9 | € 78.600 | 506 cm | 198 cm | 2.560 kg |
| BYD Tang | € 68.300 | 497 cm | 196 cm | 2.610 kg |
| NIO EL6 | € 75.400 | 485 cm | 200 cm | 2.290 kg |
| MAN TGE | € 70.100 | 638 cm | 204 cm | 2.650 kg |
| Volkswagen Transporter | € 68.100 | 545 cm | 203 cm | 2.340 kg |
| Chrysler 300C | € 70.800 | 545 cm | 189 cm | 2.280 kg |
| Volkswagen 21 | € 74.000 | 496 cm | 199 cm | 2.680 kg |
| Fisker Ocean | € 69.300 | 477 cm | 198 cm | 2.420 kg |
| Chevrolet Suburban | € 70.900 | - | - | 2.290 kg |
| Volvo ES90 | € 80.700 | 500 cm | 194 cm | 2.310 kg |
| Volkswagen Kombi | € 77.200 | 534 cm | 190 cm | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SprinterGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Sprinter
Google op reviews van de Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Toekomstige Mercedes-Benz Sprinter (2029) laat iets van zich zien
Dit wil je weten over 30 jaar Mercedes-Benz Sprinter
Rijtest Mercedes-Benz Sprinter 2024: meer actieradius voor eSprinter
Mercedes-Benz Sprinter viert 30-jarig jubileum: 5 bijzondere mijlpalen
Review Mercedes-Benz Sprinter 4x4: wat kun je ermee in Nederland?
Vijf eigenschappen van de Mercedes-Benz Sprinter (2024) waarvan je vrolijk wordt
Mercedes Sprinter: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Sprinter
Deze Mercedes-Benz Sprinter camper is een villa op wielen
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/sprinter/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.