GTK-82-Z
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 cabriolet rijden er in dezelfde variant (K4S8M0) nog 913 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2011 en juni 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 44.421 en € 80.284, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 59.647 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SLK 200 bedraagt € 60.408 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz SLK 200 € 761 duurder dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 237 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 200 tot de snelste 5.9% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 april 2025. Het voertuig was toen 11 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 237 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 60.408 |
| Bruto BPM | € 4.492 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 135 kW (184 pk) |
| Continue vermogen | 135 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 271861 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 april 2025. Het voertuig was toen 11 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 juli 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.370 kg |
| Massa rijklaar | 1.470 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.785 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.785 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 955 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 955 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 172 | |
| Variant K4S8M0 | |
| Uitvoering NZAAA212 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0548*05 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 151 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011J | |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GTK-82-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GTK-82-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GTK-80-Z | Citroën | C5 Aircross | MPV | € 41.100 | 20-11-2024 | 6,8 jaar | |
| GTK-81-Z | Volkswagen | Caddy | Stationwagen | € 21.090 | 15-02-2025 | 14,9 jaar | |
| GTK-82-B | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 44.885 | 12-12-2024 | 1,5 jaar | |
| GTK-82-D | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 90.327 | 22-11-2024 | 2,7 jaar | |
| GTK-82-F | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 58.603 | 19-11-2024 | 3,9 jaar | |
| GTK-82-G | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 53.334 | 28-11-2024 | 2,5 jaar | |
| GTK-82-H | Suzuki | Swift | Hatchback | € 20.795 | 23-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GTK-82-J | Dacia | Sandero | Hatchback | € 23.285 | 27-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GTK-82-K | Tesla | Model Y | MPV | € 56.790 | 27-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GTK-82-L | Tesla | Model 3 | Sedan | € 41.290 | 27-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GTK-82-N | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 22.988 | 21-12-2024 | 5,6 jaar | |
| GTK-82-P | Peugeot | 208 | Hatchback | € 31.879 | 29-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GTK-82-R | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 111.954 | 20-11-2024 | 4,4 jaar | |
| GTK-82-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 29.377 | 07-12-2024 | 15,1 jaar | |
| GTK-82-T | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 36.941 | 02-01-2025 | 2,2 jaar | |
| GTK-82-V | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 55.585 | 20-11-2024 | 2,4 jaar | |
| GTK-82-X | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.813 | 23-11-2024 | 9,7 jaar | |
| GTK-82-Z | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | € 60.408 | 12-04-2025 | 13,1 jaar | |
| GTK-83-Z | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 33.052 | 25-03-2025 | 6,6 jaar | |
| GTK-84-Z | Renault | Kangoo | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 41.421 | 04-12-2024 | 2,4 jaar | |
| GTK-85-Z | Ford | Fiesta | Hatchback | € 17.950 | 07-12-2024 | 11,5 jaar | |
| GTK-86-Z | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 82.901 | 25-11-2024 | 9 jaar | |
| GTK-87-Z | Audi | Q3 | Stationwagen | € 46.716 | 01-05-2025 | 6,8 jaar | |
| GTK-88-Z | Peugeot | 2008 | MPV | € 30.100 | 22-11-2024 | 6 jaar | |
| GTK-89-Z | Kia | Sportage | MPV | € 48.931 | 04-01-2025 | 3,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 59.647 en/of een gewicht van ± 1.370 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 58.800 | 471 cm | 183 cm | 1.510 kg |
| Audi A5 | € 57.500 | 476 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| BMW X1 | € 57.000 | 450 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi Q3 | € 58.200 | 449 cm | 185 cm | 1.510 kg |
| Audi TT | € 57.400 | 422 cm | 185 cm | 1.360 kg |
| Saab 9-3 | € 58.100 | 465 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| BMW Z4 | € 61.300 | 432 cm | 186 cm | 1.430 kg |
| BMW X2 | € 58.300 | 436 cm | 182 cm | 1.510 kg |
| BMW 4-Serie | € 59.600 | 464 cm | 183 cm | 1.510 kg |
| BMW 2-Serie | € 57.900 | 455 cm | 184 cm | 1.510 kg |
| Alfa Romeo Giulia | € 57.100 | 464 cm | 186 cm | 1.450 kg |
| Audi A4 | € 55.800 | 476 cm | 185 cm | 1.510 kg |
| Mini John Cooper Works | € 57.200 | 425 cm | 180 cm | 1.470 kg |
| Audi Coupe | € 60.800 | 469 cm | 185 cm | 1.450 kg |
| Mini Cooper S | € 56.100 | 430 cm | 182 cm | 1.460 kg |
| BMW 5-Serie | € 60.000 | 484 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| BMW 1-Serie | € 59.200 | 436 cm | 180 cm | 1.510 kg |
| Audi S3 | € 60.400 | 446 cm | 180 cm | 1.480 kg |
| CUPRA Formentor | € 58.200 | 445 cm | 184 cm | 1.460 kg |
| Jaguar XE | € 57.500 | 470 cm | 185 cm | 1.510 kg |
| Ford Focus | € 58.500 | 440 cm | 184 cm | 1.460 kg |
| Hyundai i30 | € 56.100 | 440 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Chrysler Crossfire | € 55.300 | 406 cm | 177 cm | 1.390 kg |
| Lexus LBX | € 56.000 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Jaguar X-Type | € 58.600 | 467 cm | 179 cm | 1.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.