XD-850-S
Er rijden momenteel 2.878 Mercedes-Benz CLSsen rond in Nederland. Deze witte CLS komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 12 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLS 63 AMG sedan rijden er in dezelfde variant (G37TM0) nog 21 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2011 en december 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 146.085 en € 184.128, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 162.531 uitkomt. De nieuwwaarde van deze CLS 63 AMG bedraagt € 155.388 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz CLS 63 AMG is daardoor € 7.143 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 mei 2019. Het voertuig was toen 8 jaren en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLS 63 AMG | 2011
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLS 63 AMG |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 155.388 |
| Bruto BPM | € 4.143 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 386 kW (525 pk) |
| Continue vermogen | 386 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 157981 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5461cc (5,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 mei 2019. Het voertuig was toen 8 jaren en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 maart 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.770 kg |
| Massa rijklaar | 1.870 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.415 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.195 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.195 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,87 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 218 | |
| Variant G37TM0 | |
| Uitvoering RZAAB400 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0485*01 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 13.9 l/100km (1 liter op 7,2km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.9 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 231 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| XD-850-S | 15-03-2024 | 10:43 | periodieke controle | 15-03-2025 | Nee |
| XD-850-S | 8-11-2022 | 11:26 | periodieke controle | 8-11-2023 | Nee |
| XD-850-S | 31-05-2021 | 09:50 | periodieke controle | 18-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| XD-850-S | 18-06-2020 | 09:49 | periodieke controle | 18-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| XD-850-S | 7-05-2019 | 15:53 | periodieke controle | 7-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 31-05-2021 | 09:50 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 31-05-2021 | 09:50 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 18-06-2020 | 09:49 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van XD-850-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
XD-850-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XD-850-B | Peugeot | 208 | Hatchback | € 20.269 | 30-11-2018 | 7,5 jaar | |
| XD-850-D | Kia | Sportage | MPV | € 27.021 | 05-01-2019 | 13,2 jaar | |
| XD-850-H | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 49.499 | 10-12-2018 | 7,5 jaar | |
| XD-850-J | Mazda | 3 | Hatchback | € 33.544 | 01-03-2019 | 9,3 jaar | |
| XD-850-K | Audi | A6 | Stationwagen | € 89.417 | 12-12-2018 | 14,5 jaar | |
| XD-850-L | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 31.623 | 02-01-2019 | 7,4 jaar | |
| XD-850-N | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 27.313 | 17-12-2018 | 8 jaar | |
| XD-850-R | Toyota | Avensis | MPV | € 38.800 | 16-01-2019 | 9 jaar | |
| XD-850-S | Mercedes-Benz | CLS | Sedan | € 155.388 | 03-05-2019 | 15,1 jaar | |
| XD-850-T | Skoda | Citigo | Hatchback | € 10.803 | 12-08-2019 | 13,6 jaar | |
| XD-850-V | Renault | Twingo | Hatchback | Onbekend | 14-12-2018 | 18 jaar | |
| XD-850-X | Dacia | Sandero | Hatchback | € 13.985 | 17-12-2018 | 7,4 jaar | |
| XD-850-Z | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 81.200 | 03-01-2019 | 7,4 jaar | |
| XD-851-S | Volkswagen | Golf | Hatchback | € 46.830 | 29-12-2018 | 16 jaar | |
| XD-853-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 27.745 | 23-02-2019 | 12,8 jaar | |
| XD-854-S | Mercedes-Benz | C-klasse | Coupe | € 63.664 | 14-12-2018 | 8,7 jaar | |
| XD-855-S | Seat | Leon | MPV | € 19.754 | 07-12-2018 | 15,5 jaar | |
| XD-856-S | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 130.302 | 07-12-2018 | 8,3 jaar | |
| XD-857-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 38.578 | 09-01-2019 | 9,9 jaar | |
| XD-858-S | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 15.249 | 13-02-2019 | 11,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 162.531 en/of een gewicht van ± 1.770 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW M3 | € 163.700 | 480 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Audi RS4 | € 149.500 | 478 cm | 187 cm | 1.730 kg |
| Porsche Macan | € 152.100 | 471 cm | 192 cm | 1.910 kg |
| Porsche Panamera | € 166.000 | 505 cm | 194 cm | 1.890 kg |
| Maserati Quattroporte | € 165.200 | 506 cm | 190 cm | 1.920 kg |
| Jaguar XKR | € 161.600 | 479 cm | 193 cm | 1.770 kg |
| BMW 7-Serie | € 159.200 | 526 cm | 190 cm | 1.930 kg |
| Audi RS6 | € 172.000 | 498 cm | 194 cm | 1.920 kg |
| Audi A8 | € 158.400 | 530 cm | 195 cm | 1.930 kg |
| BMW 5-Serie | € 152.500 | 496 cm | 187 cm | 1.930 kg |
| BMW M5 | € 152.400 | 491 cm | 189 cm | 1.850 kg |
| BMW M4 | € 168.200 | 480 cm | 189 cm | 1.900 kg |
| Audi RS5 | € 154.700 | 478 cm | 187 cm | 1.900 kg |
| Audi S8 | € 168.000 | 506 cm | 189 cm | 1.920 kg |
| BMW 8-Serie | € 152.700 | 507 cm | 193 cm | 1.880 kg |
| Jaguar XK | € 148.200 | 478 cm | 190 cm | 1.640 kg |
| BMW 6-Serie | € 156.000 | 501 cm | 189 cm | 1.920 kg |
| BMW M6 | € 169.500 | 487 cm | 186 cm | 1.900 kg |
| Maserati GranTurismo | € 171.900 | 488 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| Land Rover Defender | € 158.400 | 427 cm | 182 cm | 1.930 kg |
| Maserati Coupé | € 148.200 | 452 cm | 182 cm | 1.670 kg |
| Maserati Ghibli | € 154.500 | 497 cm | 195 cm | 1.910 kg |
| Aston Martin Vantage | € 171.800 | 438 cm | 187 cm | 1.600 kg |
| Alpina B3 | € 151.600 | 472 cm | 183 cm | 1.850 kg |
| Maserati GranSport | € 154.600 | 452 cm | 182 cm | 1.670 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLSGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLS
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLS
Mercedes-Benz CLS Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Koopwijzer: Mercedes CLS – problemen, uitvoeringen en prijzen
De occasion wil je: Mercedes CLS, 'een verrijking van het straatbeeld'
Mercedes-Benz geeft CLS binnen een jaar twee updates
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/cls/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLS (2011 - 2017)
Autotest: Mercedes-Benz CLS Shooting Brake
Autotest: Mercedes-Benz CLS
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.