SR-151-V
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze rode Ka komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 september 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 3 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (AAAA1U) nog 19.816 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2008 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.902 en € 20.813, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.897 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ford Ka is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 juni 2018. Het voertuig was toen 9 jaren, 2 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2009
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.027 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 september 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 juni 2018. Het voertuig was toen 9 jaren, 2 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 23 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant AAAA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*01 | |
| Plaats chassisnummer r. kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.3 l/100km (1 liter op 15,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 119 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SR-151-V | 30-04-2025 | 15:05 | periodieke controle | 23-05-2026 | Nee |
| SR-151-V | 23-05-2024 | 11:34 | periodieke controle | 23-05-2025 | Nee |
| SR-151-V | 12-06-2023 | 11:27 | periodieke controle | 6-08-2024 | Nee |
| SR-151-V | 2-08-2022 | 09:04 | periodieke controle | 6-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| SR-151-V | 6-08-2021 | 08:55 | periodieke controle | 6-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| SR-151-V | 6-08-2020 | 15:52 | periodieke controle | 6-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| SR-151-V | 9-07-2019 | 09:35 | periodieke controle | 31-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 2-08-2022 | 09:04 | 389 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| 2-08-2022 | 09:04 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2-08-2022 | 09:04 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 6-08-2021 | 08:55 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2020 | |||||
| 6-08-2020 | 15:52 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 6-08-2020 | 15:52 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
| 6-08-2020 | 15:52 | 502 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| 6-08-2020 | 15:52 | 083 | 5.*.9 | 1 | Tankdop (passende) ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SR-151-V - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SR-151-V
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SR-150-V | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 36.910 | 11-06-2018 | 9,1 jaar | |
| SR-151-B | Toyota | C-HR | Hatchback | € 34.165 | 25-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-D | Kia | Ceed | Stationwagen | € 26.595 | 25-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-F | Alfa Romeo | Giulietta | MPV | € 33.030 | 24-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-G | Citroën | C4 Picasso | Stationwagen | € 29.830 | 31-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-H | Mercedes-Benz | C-klasse | Coupe | € 94.685 | 01-06-2018 | 9,8 jaar | |
| SR-151-J | Ford | Fiesta | Hatchback | € 22.167 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-K | Suzuki | Swift | Hatchback | € 16.804 | 11-06-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-L | Citroën | C8 | MPV | € 47.890 | 24-05-2018 | 17,3 jaar | |
| SR-151-P | Peugeot | 5008 | MPV | € 43.260 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-R | Opel | Mokka X | MPV | € 33.259 | 15-06-2018 | 8,5 jaar | |
| SR-151-S | Renault | Captur | Hatchback | € 20.664 | 19-10-2018 | 9,4 jaar | |
| SR-151-T | Volvo | V60 | Stationwagen | € 42.499 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-V | Ford | Ka | MPV | Onbekend | 02-06-2018 | 17,2 jaar | |
| SR-151-X | Volkswagen | California | Kampeerwagen | € 91.577 | 29-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-151-Z | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 26.489 | 01-06-2018 | 8 jaar | |
| SR-152-V | Hobby | 65 HGF | Kampeerwagen | Onbekend | 30-05-2018 | 11,2 jaar | |
| SR-153-V | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 41.605 | 22-02-2019 | 12,7 jaar | |
| SR-157-V | Hobby | T 500 Gfsc | Kampeerwagen | Onbekend | 24-05-2018 | 17,6 jaar | |
| SR-158-V | Seat | Ibiza | MPV | € 18.587 | 29-05-2018 | 11,4 jaar | |
| SR-159-V | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 43.464 | 24-05-2018 | 10,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.897 en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 107 | € 10.800 | 345 cm | 163 cm | 790 kg |
| Citroën C1 | € 10.800 | 344 cm | 163 cm | 800 kg |
| Toyota Aygo | € 11.200 | 344 cm | 162 cm | 820 kg |
| Kia Picanto | € 10.700 | 360 cm | 160 cm | 840 kg |
| Renault Twingo | € 10.600 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.600 | 354 cm | 164 cm | 840 kg |
| Fiat Panda | € 10.900 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Hyundai i10 | € 10.500 | 357 cm | 160 cm | 910 kg |
| Hyundai Atos | € 10.500 | 357 cm | 153 cm | 870 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.900 | 364 cm | 160 cm | 920 kg |
| Toyota Starlet | € 10.900 | 374 cm | 164 cm | 830 kg |
| Suzuki Celerio | € 11.900 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Nissan Micra | € 11.900 | 373 cm | 166 cm | 860 kg |
| Nissan Pixo | € 10.000 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Suzuki Wagon R | € 10.000 | - | - | 920 kg |
| Suzuki Ignis | € 11.100 | - | 160 cm | 900 kg |
| Daihatsu Trevis | € 11.500 | 341 cm | 148 cm | 770 kg |
| Subaru Justy | € 11.800 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
| Fiat Punto | € 11.400 | 387 cm | 166 cm | 860 kg |
| Volkswagen Lupo | € 12.000 | - | 164 cm | 880 kg |
| Nissan Figaro | € 11.300 | - | - | 760 kg |
| Kia Picanto,sa | € 10.800 | 350 cm | 160 cm | 840 kg |
| Suzuki Swift | € 11.800 | 377 cm | 169 cm | 810 kg |
| Peugeot 206 | € 11.400 | 387 cm | 167 cm | 920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.