HNT-66-J
Er rijden momenteel 6 BMW Z3 M's rond in Nederland. Deze zwarte Z3 M komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 5 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z3 M cabriolet rijden er nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en juni 2002. De nieuwwaarde van deze BMW Z3 M is helaas onbekend.
Deze BMW is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 221 km/uur. Daardoor behoort deze BMW Z3 M tot de snelste 13.2% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 mei 2025. Het voertuig was toen 25 jaren, 4 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z3 M voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z3 M | 1999
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z3 M |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 221 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 179 kW (243 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3201cc (3,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 december 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 5 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 mei 2025. Het voertuig was toen 25 jaren, 4 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.300 kg |
| Massa rijklaar | 1.400 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.650 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.650 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 820 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 820 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 870 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,42 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Z3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW Z3 M voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HNT-66-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HNT-66-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HNT-60-J | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 46.394 | 15-08-2025 | 3,5 jaar | |
| HNT-61-J | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 49.088 | 16-05-2025 | 4,6 jaar | |
| HNT-62-J | BMW | X5 | Stationwagen | € 105.018 | 09-05-2025 | 4,2 jaar | |
| HNT-63-J | BMW | X5 | Stationwagen | € 89.336 | 01-07-2025 | 4,3 jaar | |
| HNT-64-J | Audi | A3 | Hatchback | € 43.314 | 02-07-2025 | 4,8 jaar | |
| HNT-65-J | BMW | M5 | Sedan | € 156.913 | 07-05-2025 | 1,6 jaar | |
| HNT-66-B | Renault | Symbioz | Hatchback | € 42.768 | 09-05-2025 | 1,1 jaar | |
| HNT-66-D | Mini | Aceman | Hatchback | € 42.840 | 05-07-2025 | 0,9 jaar | |
| HNT-66-F | Toyota | Yaris | Hatchback | € 29.534 | 15-05-2025 | 4,9 jaar | |
| HNT-66-G | Opel | Grandland X | MPV | € 53.477 | 09-09-2025 | 6,2 jaar | |
| HNT-66-H | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 59.055 | 08-05-2025 | 4,2 jaar | |
| HNT-66-J | BMW | Z3 M | Cabriolet | Onbekend | 07-05-2025 | 26,4 jaar | |
| HNT-66-K | Volvo | V60 | Stationwagen | € 59.568 | 16-05-2025 | 5,9 jaar | |
| HNT-66-L | Fiat | 500 | Hatchback | € 23.271 | 09-08-2025 | 7,4 jaar | |
| HNT-66-N | Kia | Picanto | MPV | € 11.791 | 10-10-2025 | 14 jaar | |
| HNT-66-P | Toyota | Yaris | Hatchback | € 28.012 | 05-06-2025 | 1 jaar | |
| HNT-66-R | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 57.090 | 15-05-2025 | 1 jaar | |
| HNT-66-S | Mercedes-Benz | EQE | Stationwagen | € 95.766 | 16-05-2025 | 1 jaar | |
| HNT-66-T | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 57.087 | 11-07-2025 | 5,5 jaar | |
| HNT-66-V | Lexus | RX 450h | MPV | € 83.739 | 07-05-2025 | 16,1 jaar | |
| HNT-66-X | Hyundai | Tucson | MPV | € 42.349 | 08-07-2025 | 4,3 jaar | |
| HNT-66-Z | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 78.823 | 08-05-2025 | 1,3 jaar | |
| HNT-67-J | Renault | Captur | Hatchback | € 37.504 | 07-05-2025 | 4,5 jaar | |
| HNT-68-J | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 86.388 | 09-09-2025 | 1,8 jaar | |
| HNT-69-J | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 55.304 | 01-07-2025 | 4,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | 464 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Ford Focus | 469 cm | 184 cm | 1.430 kg |
| Nissan Qashqai | 453 cm | 184 cm | 1.420 kg |
| Opel Astra | 470 cm | 186 cm | 1.430 kg |
| Audi A3 | 451 cm | 182 cm | 1.430 kg |
| Skoda Octavia | 470 cm | 183 cm | 1.310 kg |
| Toyota Auris | 461 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Renault Megane | 463 cm | 188 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen T-Roc | 437 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Opel Meriva | 430 cm | 181 cm | 1.330 kg |
| Kia Ceed | 461 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 308 | 464 cm | 185 cm | 1.430 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | 447 cm | 181 cm | 1.430 kg |
| Toyota Corolla | 465 cm | 183 cm | 1.390 kg |
| Seat Leon | 464 cm | 182 cm | 1.420 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | 456 cm | 185 cm | 1.430 kg |
| Peugeot 2008 | 430 cm | 177 cm | 1.340 kg |
| Peugeot 208 | 406 cm | 175 cm | 1.270 kg |
| Volvo V40 | 452 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Renault Captur | 423 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Renault Scenic | 457 cm | 187 cm | 1.430 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | 477 cm | 188 cm | 1.430 kg |
| Toyota C-HR | 439 cm | 183 cm | 1.420 kg |
| Peugeot 3008 | 445 cm | 184 cm | 1.430 kg |
| Opel Mokka | 428 cm | 179 cm | 1.380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.