DBT-69-T
Er rijden momenteel 24 Zelfbouw Chopper's rond in Nederland. Deze Chopper komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 mei 2015, dus sinds 11 jaren en 19 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Zelfbouw Solexchopper 3800 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zelfbouw haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 6 mei 2015. Het voertuig was toen 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Zelfbouw Chopper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zelfbouw Solexchopper 3800 | 2015
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zelfbouw |
| Handelsbenaming | Solexchopper 3800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.5 kW (0.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 mei 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 mei 2015. Het voertuig was toen 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 53 kg |
| Massa rijklaar | 60 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 66 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Zelfbouw Chopper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DBT-69-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DBT-69-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DBT-61-T | Kymco | Agility 50 | 12-05-2015 | 11 jaar |
| DBT-62-T | Kymco | Agility 50 | 12-05-2015 | 11 jaar |
| DBT-63-T | Solex | OTO | 06-05-2015 | 59,9 jaar |
| DBT-66-T | Kymco | VP50 | 15-05-2015 | 11 jaar |
| DBT-67-T | Kymco | VP50 | 09-05-2015 | 11,1 jaar |
| DBT-68-T | Turbho | RG-50 | 09-05-2015 | 11,1 jaar |
| DBT-69-B | Piaggio | Sprint | 06-05-2015 | 11,1 jaar |
| DBT-69-D | Kreidler | K 53-402 | 01-05-2015 | 47,9 jaar |
| DBT-69-G | Zündapp | 517 | 01-05-2015 | 48,9 jaar |
| DBT-69-H | SYM | Mio | 07-05-2015 | 11,1 jaar |
| DBT-69-L | AGM | VX 50 | 07-05-2015 | 11,1 jaar |
| DBT-69-N | SYM | XS50QT | 09-05-2015 | 11,1 jaar |
| DBT-69-R | SYM | Allo | 11-05-2015 | 11 jaar |
| DBT-69-S | Yamaha | YN50FU | 08-07-2015 | 10,9 jaar |
| DBT-69-T | Zelfbouw | Chopper | 06-05-2015 | 11,1 jaar |
| DBT-69-V | SYM | Fiddle | 15-05-2015 | 11 jaar |
| DBT-69-X | Gerray | Star | 04-06-2015 | 11 jaar |
| DBT-69-Z | Piaggio | 25-06-2015 | 10,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 53 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Puch Maxi-s | 167 cm | 73 cm | 50 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Tomos Standard | 164 cm | 68 cm | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 78 cm | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Niu Mqi+sport | 173 cm | 66 cm | 50 kg |
| Luqi Luqi | 180 cm | 88 cm | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe E-start | - | - | 50 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.