DLS-53-Z
Er rijden momenteel 2.210 Solex 3800's rond in Nederland. Deze 3800 komt uit het jaar 1966 en is nu 59 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 april 2026, dus sinds 1 maand en 2 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Solex 3800 rijden er nog 2.206 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1955 en juli 2018. De nieuwwaarde van deze Solex 3800 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Solex haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 29 augustus 2017. Het voertuig was toen 51 jaren, 1 maand en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Solex 3800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Solex 3800 | 1966
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Solex |
| Handelsbenaming | 3800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.5 kW (0.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1966 |
| Leeftijd | 59 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 59 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 2 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 augustus 2017. Het voertuig was toen 51 jaren, 1 maand en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 48 kg |
| Massa rijklaar | 55 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,99 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Solex 3800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DLS-53-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DLS-53-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DLS-50-Z | AGM | VX 50 | 01-09-2017 | 8,7 jaar |
| DLS-51-Z | Kymco | Agility 50 | 05-09-2017 | 8,7 jaar |
| DLS-53-B | Piaggio | 26-08-2017 | 8,8 jaar | |
| DLS-53-F | Riya | RY50QT-16 | 08-12-2017 | 8,5 jaar |
| DLS-53-H | Peugeot | Vivacity | 23-08-2017 | 24,3 jaar |
| DLS-53-J | SYM | Symphony ST | 11-10-2017 | 8,6 jaar |
| DLS-53-K | Ugbest | Express | 20-12-2017 | 8,4 jaar |
| DLS-53-L | Yamaha | NS50F | 25-08-2017 | 8,8 jaar |
| DLS-53-N | LA Souris | Vespelini S | 24-08-2017 | 8,8 jaar |
| DLS-53-P | BTC | Riva | 26-08-2017 | 8,8 jaar |
| DLS-53-V | Stromer | ST1 | 05-01-2018 | 8,4 jaar |
| DLS-53-X | SYM | Orbit II | 02-09-2017 | 8,7 jaar |
| DLS-53-Z | Solex | 3800 | 29-08-2017 | 59,9 jaar |
| DLS-54-Z | BTC | Riva | 09-09-2017 | 8,7 jaar |
| DLS-55-Z | BTC | Riva | 30-09-2017 | 8,7 jaar |
| DLS-56-Z | AGM | VX 50 | 30-08-2017 | 8,7 jaar |
| DLS-57-Z | Turbho | RL-50 | 01-09-2017 | 8,7 jaar |
| DLS-59-Z | AGM | VX 50 | 31-08-2017 | 8,7 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 48 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Puch Maxi-s | 167 cm | 73 cm | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| Tomos Standard | 164 cm | 68 cm | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Puch Maxi 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| Tomos Luxe | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| Niu Mqi+sport | 173 cm | 66 cm | 50 kg |
| Puch Maxi | - | - | 50 kg |
| Luqi Luqi | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Puch P1 40 Km-h | 170 cm | - | 50 kg |
| Piaggio Si | - | - | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Puch Maxi S | 167 cm | 61 cm | 50 kg |
| Tomos Luxe E-start | - | - | 50 kg |
| Puch PL | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.