DSN-96-Z
Er rijden momenteel 959 Puch PL's rond in Nederland. Deze PL komt uit het jaar 1991 en is nu 34 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 januari 2026, dus sinds 3 maanden en 28 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch PL 25 Km/h rijden er nog 959 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1985 en maart 2009. De nieuwwaarde van deze Puch PL 25 Km/h is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 15 januari 2019. Het voertuig was toen 27 jaren, 6 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch PL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch PL 25 Km/h | 1991
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | PL 25 Km/h |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.95 kW (1.3 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1991 |
| Leeftijd | 34 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 34 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 januari 2019. Het voertuig was toen 27 jaren, 6 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 45 kg |
| Massa rijklaar | 52 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,09 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer t.p.v. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 62 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Puch PL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DSN-96-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DSN-96-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DSN-90-Z | Kymco | Agility 50 | 19-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-91-Z | Shen ZHE | Electric Scooter | 24-01-2019 | 7,3 jaar |
| DSN-92-Z | BTC | Legend | 23-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-93-Z | Shen ZHE | Electric Scooter | 24-01-2019 | 7,3 jaar |
| DSN-94-Z | Derbi | Senda | 15-11-2018 | 9,7 jaar |
| DSN-95-Z | Niu | 21-11-2018 | 7,5 jaar | |
| DSN-96-B | AGM | ECO | 17-05-2019 | 7 jaar |
| DSN-96-D | LA Souris | Sourini | 13-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-96-F | Piaggio | Sprint | 02-03-2019 | 7,2 jaar |
| DSN-96-G | SYM | Mio | 22-02-2019 | 7,3 jaar |
| DSN-96-H | Piaggio | Sprint | 15-12-2018 | 7,4 jaar |
| DSN-96-J | Puch | VS 50D | 08-11-2018 | 55,9 jaar |
| DSN-96-K | Niu | 20-05-2020 | 6 jaar | |
| DSN-96-L | Peugeot | Kisbee | 27-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-96-N | LA Souris | Sourini S | 16-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-96-P | Piaggio | Sprint | 06-01-2019 | 7,4 jaar |
| DSN-96-R | Luqi | HL 3.0 | 05-02-2020 | 6,3 jaar |
| DSN-96-V | Accell-nederland | M9B | 17-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-96-X | Honda | XL 50 | 14-11-2018 | 46,9 jaar |
| DSN-96-Z | Puch | PL | 15-01-2019 | 34,9 jaar |
| DSN-97-Z | Riese Und Mueller | Charger | 15-11-2018 | 7,5 jaar |
| DSN-98-Z | IVA | Lux 50 | 21-11-2018 | 7,5 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 45 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
| I-goo LT-019 | 177 cm | 84 cm | 50 kg |
| IVA S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 50 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 168 cm | 73 cm | 50 kg |
| Luqi SNE002 | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Berini M21 | - | - | 50 kg |
| Honda PA 50 | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.