FJV-51-X
Er rijden momenteel 1.304 Puch Maxi's rond in Nederland. Deze Maxi komt uit het jaar 1985 en is nu 40 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 december 2021, dus sinds 4 jaren, 5 maanden en 1 dag. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Puch Maxi Ii/h rijden er nog 1.303 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1967 en juli 2008. De nieuwwaarde van deze Puch Maxi Ii/h is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 24 december 2021. Het voertuig was toen 36 jaren, 5 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch Maxi voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch Maxi Ii/h | 1985
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | Maxi Ii/h |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.25 kW (1.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1985 |
| Leeftijd | 40 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 40 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 december 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 5 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 december 2021. Het voertuig was toen 36 jaren, 5 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 56 kg |
| Massa rijklaar | 63 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 67 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 130 kg |
| Technische max massa voertuig | 130 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,10 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onder zadel t.p.v. framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch Maxi voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FJV-51-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FJV-51-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FJV-51-B | Super Soco | 16-12-2021 | 4,4 jaar | |
| FJV-51-D | Segway | 22-12-2021 | 4,4 jaar | |
| FJV-51-F | Super Soco | 17-12-2021 | 4,4 jaar | |
| FJV-51-G | Horwin | EK1 | 03-01-2022 | 4,4 jaar |
| FJV-51-H | Kymco | Agility 16+ 50 | 22-03-2022 | 4,2 jaar |
| FJV-51-J | Scooter-koning | SK-x | 10-01-2023 | 3,4 jaar |
| FJV-51-K | Piaggio | Sprint | 08-03-2022 | 9,1 jaar |
| FJV-51-L | Stromer | 14-04-2022 | 4,1 jaar | |
| FJV-51-N | LA Souris | Sourini RS | 08-01-2022 | 4,4 jaar |
| FJV-51-P | E-Max | 21-12-2021 | 4,4 jaar | |
| FJV-51-S | Niu | Mqi+sport | 26-10-2022 | 3,6 jaar |
| FJV-51-T | Klever | X Alpha 45 | 08-01-2022 | 4,4 jaar |
| FJV-51-V | Mash | Fifty | 08-01-2022 | 4,4 jaar |
| FJV-51-X | Puch | Maxi | 24-12-2021 | 40,9 jaar |
| FJV-51-Z | LA Souris | Sourini R | 11-01-2022 | 4,4 jaar |
| FJV-52-X | Kymco | New People S | 29-12-2021 | 4,4 jaar |
| FJV-53-X | Solex | 3800 | 24-12-2021 | 52,9 jaar |
| FJV-54-X | Kreidler | Florett | 24-12-2021 | 64,9 jaar |
| FJV-55-X | SUR-ron | Light BEE | 31-12-2021 | 4,4 jaar |
| FJV-56-X | SUR-ron | Light BEE | 31-12-2021 | 4,4 jaar |
| FJV-57-X | Qwic | Performance RD11 Speed | 24-12-2021 | 4,4 jaar |
| FJV-58-X | Qwic | Performance RD11 Speed | 24-12-2021 | 4,4 jaar |
| FJV-59-X | Santini | E-capri | 13-01-2022 | 4,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 56 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Tomos Standard | 164 cm | 68 cm | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 78 cm | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe | - | - | 50 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Niu Mqi+sport | 173 cm | 66 cm | 50 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Luqi Luqi | 180 cm | 88 cm | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Tomos Luxe E-start | - | - | 50 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.