DRT-01-F
Er rijden momenteel 230 Puch MS 50's rond in Nederland. Deze MS 50 komt uit het jaar 1956 en is nu 69 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 augustus 2018, dus sinds 7 jaren, 9 maanden en 17 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch MS50 L rijden er nog 230 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1954 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch MS50 L is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 10 augustus 2018. Het voertuig was toen 62 jaren, 1 maand en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch MS 50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch MS50 L | 1956
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | MS50 L |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.9 kW (2.6 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1956 |
| Leeftijd | 69 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 69 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 augustus 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 9 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 augustus 2018. Het voertuig was toen 62 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 45 kg |
| Massa rijklaar | 52 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch MS 50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DRT-01-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DRT-01-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DRT-01-B | SYM | Mio | 15-08-2018 | 7,8 jaar |
| DRT-01-F | Puch | MS 50 | 10-08-2018 | 70 jaar |
| DRT-01-G | Piaggio | Sprint | 21-09-2018 | 7,7 jaar |
| DRT-01-J | Piaggio | Sprint | 17-08-2018 | 7,8 jaar |
| DRT-01-K | SYM | Allo | 24-08-2018 | 7,8 jaar |
| DRT-01-L | TYM | Vespa Alpha | 18-08-2018 | 7,8 jaar |
| DRT-01-R | AGM | VX 50 | 21-08-2018 | 7,8 jaar |
| DRT-01-S | Casalini | M20 | 21-08-2018 | 7,8 jaar |
| DRT-01-T | Piaggio | Vespa Primavera | 11-12-2018 | 7,5 jaar |
| DRT-01-V | TYM | Vespa Alpha | 21-08-2018 | 7,8 jaar |
| DRT-01-X | Gazelle | Cityzen Speed Powertube | 12-10-2019 | 6,6 jaar |
| DRT-01-Z | SYM | Orbit | 06-09-2018 | 7,7 jaar |
| DRT-02-F | Piaggio | Sprint | 07-09-2018 | 7,7 jaar |
| DRT-03-F | Flyer | Upstreet5 7.20 | 10-08-2018 | 7,8 jaar |
| DRT-04-F | Piaggio | Vespa Primavera | 07-05-2020 | 6,1 jaar |
| DRT-06-F | Qwic | 20-10-2018 | 7,6 jaar | |
| DRT-08-F | Aprilia | 13-02-2019 | 7,3 jaar | |
| DRT-09-F | Honda | Zoomer | 14-01-2019 | 8,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 45 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
| I-goo LT-019 | 177 cm | 84 cm | 50 kg |
| IVA S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 50 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 168 cm | 73 cm | 50 kg |
| Luqi SNE002 | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Berini M21 | - | - | 50 kg |
| Honda PA 50 | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.