NP-062-N
Er rijden momenteel 20 Nissan Altima's rond in Nederland. Deze grijze Altima komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 maart 2017, dus sinds 9 jaren, 2 maanden en 5 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Nissan Altima sedan rijden er nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2000 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.456 en € 77.003, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.607 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Altima bedraagt € 45.856 incl. BTW en BPM, deze Nissan Altima is daardoor € 9.751 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 maart 2017. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan Altima voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Altima | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Altima |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 45.856 |
| Bruto BPM | € 16.517 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 136 kW (185 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2488cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 maart 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 2 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 maart 2017. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 juli 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.443 kg |
| Massa rijklaar | 1.543 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 367 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.910 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.910 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.410 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.160 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 211 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NP-062-N | 6-07-2023 | 15:30 | periodieke controle | 14-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| NP-062-N | 14-07-2022 | 16:20 | periodieke controle | 14-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| NP-062-N | 1-07-2021 | 11:35 | periodieke controle | 1-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| NP-062-N | 22-05-2019 | 11:03 | periodieke controle | 1-07-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 6-07-2023 | 15:30 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 6-07-2023 | 15:30 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 14-07-2022 | 16:20 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 14-07-2022 | 16:20 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 14-07-2022 | 16:20 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2021 | |||||
| 1-07-2021 | 11:35 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Nissan Altima voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NP-062-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NP-062-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NP-061-N | Skoda | Fabia | Hatchback | € 17.661 | 31-05-2017 | 10,1 jaar | |
| NP-062-B | Ford | Fiesta | Hatchback | € 20.215 | 17-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-062-D | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 72.816 | 18-03-2017 | 12 jaar | |
| NP-062-G | Mazda | 2 | Hatchback | € 17.295 | 23-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-062-H | Volvo | V70 | Stationwagen | € 60.030 | 09-06-2017 | 18,4 jaar | |
| NP-062-J | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 76.496 | 25-03-2017 | 10,5 jaar | |
| NP-062-K | Volvo | V70 | Stationwagen | € 53.630 | 03-05-2017 | 10,6 jaar | |
| NP-062-L | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 47.925 | 28-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-062-N | Nissan | Altima | Sedan | € 45.856 | 23-03-2017 | 12,9 jaar | |
| NP-062-S | Fiat | 500 | Hatchback | € 17.435 | 01-04-2017 | 10,3 jaar | |
| NP-062-T | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 37.727 | 22-03-2017 | 13,4 jaar | |
| NP-062-V | Renault | Talisman | Sedan | € 45.075 | 27-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-062-X | Toyota | Aygo | Hatchback | € 12.645 | 29-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-062-Z | Kia | Niro | Stationwagen | € 29.290 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-063-N | BMW | 3-Serie | Sedan | € 45.241 | 19-04-2017 | 12,9 jaar | |
| NP-064-N | Fiat | 500 | Hatchback | € 18.726 | 09-09-2017 | 10,4 jaar | |
| NP-065-N | Fiat | Doblò | MPV | Onbekend | 31-03-2017 | 18,8 jaar | |
| NP-066-N | Mazda | MX-5 | Cabriolet | Onbekend | 01-09-2017 | 19,7 jaar | |
| NP-067-N | Renault | Captur | Hatchback | € 22.776 | 28-03-2017 | 9,7 jaar | |
| NP-068-N | Renault | Clio | Stationwagen | € 19.376 | 31-03-2017 | 9,5 jaar | |
| NP-069-N | Ford | Ka | MPV | Onbekend | 14-04-2017 | 16,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.607 en/of een gewicht van ± 1.443 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volvo V70 | € 52.200 | 482 cm | 188 cm | 1.580 kg |
| BMW 3-Serie | € 55.300 | 482 cm | 183 cm | 1.570 kg |
| Audi A4 | € 53.500 | 476 cm | 185 cm | 1.510 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 55.400 | 479 cm | 190 cm | 1.570 kg |
| BMW X1 | € 54.500 | 450 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| Audi Q3 | € 54.800 | 449 cm | 185 cm | 1.530 kg |
| Audi A5 | € 56.400 | 479 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Toyota RAV 4 | € 52.200 | 460 cm | 186 cm | 1.590 kg |
| Saab 9-3 | € 55.900 | 467 cm | 180 cm | 1.590 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 54.100 | 456 cm | 185 cm | 1.590 kg |
| Mini Cooper S | € 54.600 | 430 cm | 182 cm | 1.530 kg |
| BMW 2-Serie | € 54.800 | 457 cm | 184 cm | 1.590 kg |
| Saab 9-5 | € 54.100 | 484 cm | 179 cm | 1.590 kg |
| Audi A3 | € 52.300 | 442 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 54.800 | 478 cm | 186 cm | 1.490 kg |
| BMW 4-Serie | € 57.300 | 464 cm | 183 cm | 1.580 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 56.300 | 447 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A6 | € 56.500 | 493 cm | 186 cm | 1.570 kg |
| BMW 1-Serie | € 54.300 | 436 cm | 180 cm | 1.510 kg |
| BMW X2 | € 56.600 | 436 cm | 182 cm | 1.510 kg |
| Alfa Romeo Giulia | € 54.700 | 464 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| Audi TT | € 56.500 | 422 cm | 185 cm | 1.390 kg |
| Volkswagen Arteon | € 54.200 | 487 cm | 187 cm | 1.570 kg |
| Lexus UX 250h | € 52.700 | 450 cm | 184 cm | 1.530 kg |
| Volvo S80 | € 57.800 | 485 cm | 189 cm | 1.580 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.