K-792-SZ
Er rijden momenteel 4.014 Mitsubishi Lancer's rond in Nederland. Deze rode Lancer komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 februari 2021, dus sinds 5 jaren, 3 maanden en 3 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi Lancer sedan rijden er nog 673 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.986 en € 70.260, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 29.608 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi Lancer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 februari 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 7 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi Lancer | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | Lancer |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.919 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 195 kW (265 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 februari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 3 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 februari 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 7 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.310 kg |
| Massa rijklaar | 1.410 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.915 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.915 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.030 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.030 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 905 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 905 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,47 m (voor) / 1,47 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type - | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-792-SZ | 26-03-2026 | 14:18 | periodieke controle | 26-03-2027 | Nee |
| K-792-SZ | 19-03-2025 | 16:18 | periodieke controle | 19-03-2026 | Nee |
| K-792-SZ | 4-03-2024 | 12:25 | periodieke controle | 15-03-2025 | Nee |
| K-792-SZ | 1-03-2023 | 11:46 | periodieke controle | 15-03-2024 | Nee |
| K-792-SZ | 15-03-2022 | 16:39 | periodieke controle | 15-03-2023 | Nee |
| K-792-SZ | 1-03-2021 | 13:35 | periodieke controle | 1-03-2022 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-792-SZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-792-SZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-790-SZ | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 44.176 | 24-02-2021 | 8,1 jaar | |
| K-791-SZ | Audi | A1 | Hatchback | € 23.220 | 24-02-2021 | 10,2 jaar | |
| K-792-SB | Mercedes-Benz | S-klasse | Sedan | € 194.705 | 18-02-2021 | 5,3 jaar | |
| K-792-SF | Skoda | Superb | Stationwagen | € 53.370 | 19-02-2021 | 8,9 jaar | |
| K-792-SG | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 45.833 | 25-02-2021 | 5,3 jaar | |
| K-792-SH | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 29.573 | 19-02-2021 | 5,3 jaar | |
| K-792-SJ | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 25.673 | 24-02-2021 | 5,3 jaar | |
| K-792-SK | Citroën | C5 Aircross | MPV | € 44.709 | 25-02-2021 | 5,3 jaar | |
| K-792-SL | Ford | Kuga | MPV | € 39.025 | 12-05-2021 | 8,8 jaar | |
| K-792-SN | Eagle | Europian Business CAR | Niet geregistreerd | ? | € 13.249 | 22-02-2021 | 5,3 jaar |
| K-792-SP | Opel | Corsa | Hatchback | € 18.799 | 26-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-792-SR | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 30.953 | 19-03-2021 | 7,8 jaar | |
| K-792-ST | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 108.966 | 05-03-2021 | 7,7 jaar | |
| K-792-SV | Dacia | Duster | Stationwagen | € 24.120 | 26-02-2021 | 5,2 jaar | |
| K-792-SX | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 38.960 | 05-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-792-SZ | Mitsubishi | Lancer | Sedan | Onbekend | 24-02-2021 | 21,9 jaar | |
| K-793-SZ | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 26.859 | 24-02-2021 | 10,8 jaar | |
| K-794-SZ | Adria | TIK | Kampeerwagen | Onbekend | 13-03-2021 | 19 jaar | |
| K-795-SZ | Dodge | Grand Caravan | MPV | € 66.773 | 03-03-2021 | 9,9 jaar | |
| K-796-SZ | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 47.360 | 05-03-2021 | 6,1 jaar | |
| K-798-SZ | Kia | Picanto | MPV | € 9.295 | 02-04-2021 | 14,5 jaar | |
| K-799-SZ | Toyota | Yaris | MPV | € 22.716 | 04-03-2021 | 5,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.608 en/of een gewicht van ± 1.310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | € 29.300 | 457 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Renault Megane | € 29.100 | 463 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Toyota Auris | € 28.600 | 461 cm | 177 cm | 1.320 kg |
| Opel Astra | € 28.700 | 470 cm | 184 cm | 1.440 kg |
| Ford Focus | € 29.200 | 469 cm | 184 cm | 1.420 kg |
| Peugeot 208 | € 30.000 | 406 cm | 175 cm | 1.210 kg |
| Skoda Octavia | € 29.400 | 467 cm | 181 cm | 1.280 kg |
| Renault Scenic | € 30.400 | 456 cm | 185 cm | 1.430 kg |
| Nissan Qashqai | € 29.400 | 433 cm | 178 cm | 1.320 kg |
| Peugeot 308 | € 28.500 | 459 cm | 183 cm | 1.440 kg |
| Renault Captur | € 30.400 | 423 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Opel Zafira | € 29.300 | 448 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Kia Ceed | € 30.100 | 461 cm | 180 cm | 1.310 kg |
| Volkswagen Golf Plus | € 28.600 | 426 cm | 176 cm | 1.340 kg |
| Ford C-Max | € 29.300 | 438 cm | 183 cm | 1.330 kg |
| Toyota Prius | € 28.800 | 447 cm | 175 cm | 1.340 kg |
| Kia Sportage | € 30.800 | 444 cm | 186 cm | 1.350 kg |
| Toyota Corolla Verso | € 27.700 | 437 cm | 177 cm | 1.360 kg |
| BMW 1-Serie | € 30.700 | 433 cm | 178 cm | 1.300 kg |
| Seat Leon | € 30.300 | 455 cm | 182 cm | 1.280 kg |
| Opel Mokka | € 30.500 | 428 cm | 176 cm | 1.310 kg |
| Hyundai ix35 | € 29.100 | 441 cm | 182 cm | 1.360 kg |
| Renault Clio | € 29.300 | 412 cm | 177 cm | 1.240 kg |
| Ford EcoSport | € 27.700 | 433 cm | 177 cm | 1.260 kg |
| Toyota Verso | € 30.500 | 446 cm | 179 cm | 1.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mitsubishi LancerGoogle op afbeeldingen van de Mitsubishi Lancer
Google op reviews van de Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Lancer Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer 1.8 Intense
Autotest: Mitsubishi Lancer Ralliart
Autoblog.nl
Mitsubishi Lancer nieuws
Mitsubishi Lancer nieuws
Autovisie.nl
Alles over Mitsubishi Lancer
Autofolder: Mitsubishi Lancer F
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mitsubishi/lancer/
Autozine.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer Evo IX
Autotest: Mitsubishi Lancer
Autotest: Mitsubishi Lancer Wagon
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.