H-223-JV
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juni 2022, dus sinds 3 jaren, 11 maanden en 21 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor cabriolet rijden er in dezelfde variant (K447C0) nog 525 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1997 en februari 2001. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 227 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor tot de snelste 9.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 februari 2020. Het voertuig was toen 19 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor | 2000
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 230 Kompressor |
| Lengte | 4,00 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 227 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.555 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 142 kW (193 pk) |
| Continue vermogen | 142 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 111 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2295cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 2 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juni 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 11 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 februari 2020. Het voertuig was toen 19 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 19 april 2023. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.250 kg |
| Massa rijklaar | 1.350 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.585 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.585 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 785 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 785 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 800 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant K447C0 | |
| Uitvoering TCAA221 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*95/54*0039*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 13.6 l/100km (1 liter op 7,4km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.6 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.5 l/100km (1 liter op 10,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 225 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*1996/69 | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-223-JV | 19-04-2022 | 12:43 | periodieke controle | 19-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-223-JV | 13-04-2022 | 10:47 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| H-223-JV | 28-05-2021 | 12:01 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 19-04-2022 | 12:43 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 13-04-2022 | 10:47 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 13-04-2022 | 10:47 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 13-04-2022 | 10:47 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 13-04-2022 | 10:47 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 13-04-2022 | 10:47 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 13-04-2022 | 10:47 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 13-04-2022 | 10:47 | 283 | 5.*.31 | 1 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
2021 | |||||
| 28-05-2021 | 12:01 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 28-05-2021 | 12:01 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 28-05-2021 | 12:01 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 28-05-2021 | 12:01 | 122 | 5.*.11 | 1 | CO meer dan wettelijk toegestaan |
| 28-05-2021 | 12:01 | 598 | 5.*.59B | 1 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
| 28-05-2021 | 12:01 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 28-05-2021 | 12:01 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 28-05-2021 | 12:01 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2021 | 12:01 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 28-05-2021 | 12:01 | 524 | 5.*.56 | 2 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 28-05-2021 | 12:01 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2021 | 12:01 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 28-05-2021 | 12:01 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-223-JV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-223-JV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-220-JV | Audi | E-tron | Stationwagen | € 91.676 | 20-02-2020 | 6,8 jaar | |
| H-222-JV | Toyota | Aygo | Hatchback | € 8.479 | 19-02-2020 | 14 jaar | |
| H-223-JB | Seat | Leon | MPV | € 23.789 | 11-02-2020 | 14,3 jaar | |
| H-223-JD | BMW | X5 | Stationwagen | € 101.362 | 12-02-2020 | 6,3 jaar | |
| H-223-JF | Nissan | Qashqai | MPV | € 34.376 | 12-02-2020 | 6,3 jaar | |
| H-223-JG | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.280 | 29-04-2020 | 16 jaar | |
| H-223-JH | Skoda | Citigo | Hatchback | € 11.041 | 10-02-2020 | 13,9 jaar | |
| H-223-JJ | Fiat | Panda | MPV | € 20.394 | 15-02-2020 | 6,3 jaar | |
| H-223-JK | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 64.603 | 11-02-2020 | 10 jaar | |
| H-223-JL | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.571 | 29-05-2020 | 7,2 jaar | |
| H-223-JN | Audi | A4 | Stationwagen | € 36.258 | 21-02-2020 | 13,5 jaar | |
| H-223-JP | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 32.224 | 19-02-2020 | 6,3 jaar | |
| H-223-JR | Audi | Q3 | Stationwagen | € 53.259 | 15-02-2020 | 6,3 jaar | |
| H-223-JS | Renault | Captur | Hatchback | € 29.083 | 21-02-2020 | 6,3 jaar | |
| H-223-JT | Volvo | V60 | Stationwagen | € 45.425 | 28-02-2020 | 10 jaar | |
| H-223-JV | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 14-02-2020 | 26,2 jaar | |
| H-223-JZ | Volkswagen | Sharan | MPV | € 59.671 | 17-02-2020 | 10,3 jaar | |
| H-225-JV | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 08-04-2005 | 21,2 jaar | |
| H-226-JV | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 40.765 | 28-06-2016 | 12,9 jaar | |
| H-227-JV | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | Onbekend | 16-07-2009 | 16,9 jaar | |
| H-228-JV | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 28-08-2009 | 16,8 jaar | |
| H-229-JV | Renault | Trafic | Kampeerwagen | € 31.257 | 02-06-2014 | 12 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een afmeting van 400 x 174 cm een gewicht van ± 1.250 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot 208 | 406 cm | 175 cm | 1.270 kg |
| Opel Corsa | 406 cm | 175 cm | 1.190 kg |
| Peugeot 207 | 404 cm | 175 cm | 1.340 kg |
| Opel Meriva | 405 cm | 169 cm | 1.270 kg |
| Kia Venga | 408 cm | 177 cm | 1.190 kg |
| Hyundai ix20 | 410 cm | 177 cm | 1.170 kg |
| Renault Clio | 405 cm | 173 cm | 1.240 kg |
| Ford B-Max | 408 cm | 175 cm | 1.190 kg |
| Mini Cooper | 410 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| BMW i3 | 401 cm | 179 cm | 1.270 kg |
| Renault Modus | 401 cm | 171 cm | 1.150 kg |
| BMW Z4 | 410 cm | 180 cm | 1.360 kg |
| Citroën C3 Picasso | 410 cm | 177 cm | 1.250 kg |
| Honda Jazz | 408 cm | 171 cm | 1.210 kg |
| Audi TT | 410 cm | 184 cm | 1.370 kg |
| Mini Mini | 410 cm | 179 cm | 1.290 kg |
| Hyundai Matrix | 406 cm | 174 cm | 1.240 kg |
| Mitsubishi Space Star | 404 cm | 170 cm | 1.160 kg |
| Mini One | 410 cm | 179 cm | 1.250 kg |
| Citroën C3 | 402 cm | 176 cm | 1.180 kg |
| Mini Cooper S | 403 cm | 174 cm | 1.310 kg |
| Opel Tigra | 392 cm | 169 cm | 1.150 kg |
| Mitsubishi Colt | 405 cm | 173 cm | 1.200 kg |
| Volkswagen Golf Cabriolet | 408 cm | 170 cm | 1.160 kg |
| BMW Z3 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.