H-019-ZR
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 6 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 280 cabriolet rijden er in dezelfde variant (W454K0) nog 292 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2005 en juni 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 56.146 en € 88.403, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 71.478 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 280 is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 280 tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 juni 2020. Het voertuig was toen 14 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 280 | 2006
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 280 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 15.082 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 170 kW (231 pk) |
| Continue vermogen | 170 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 272942 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2997cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 juni 2020. Het voertuig was toen 14 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 13 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.360 kg |
| Massa rijklaar | 1.460 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.755 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.755 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 890 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 890 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 935 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 935 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant W454K0 | |
| Uitvoering NIAAA201 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0262*04 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 13.1 l/100km (1 liter op 7,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.1 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.2 l/100km (1 liter op 13,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.5 l/100km (1 liter op 10,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 227 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-019-ZR | 28-11-2025 | 11:00 | periodieke controle | 8-12-2026 | Nee |
| H-019-ZR | 29-11-2024 | 11:25 | periodieke controle | 8-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| H-019-ZR | 8-12-2023 | 11:47 | periodieke controle | 8-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| H-019-ZR | 23-05-2023 | 12:59 | periodieke controle | 31-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| H-019-ZR | 27-05-2022 | 16:00 | periodieke controle | 31-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-019-ZR | 5-05-2021 | 13:16 | periodieke controle | 31-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 29-11-2024 | 11:25 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 8-12-2023 | 11:47 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 23-05-2023 | 12:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 27-05-2022 | 16:00 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 27-05-2022 | 16:00 | 041 | 5.*.3 | 1 | Roestschade subframe |
2021 | |||||
| 5-05-2021 | 13:16 | 502 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| 5-05-2021 | 13:16 | 041 | 5.*.3 | 1 | Roestschade subframe |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-019-ZR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-019-ZR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-010-ZR | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 38.305 | 23-06-2020 | 6,8 jaar | |
| H-011-ZR | Capron | T68 | Kampeerwagen | € 49.470 | 23-06-2020 | 6,6 jaar | |
| H-013-ZR | BMW | X1 | Stationwagen | € 51.785 | 23-06-2020 | 7,9 jaar | |
| H-014-ZR | Hyundai | ix20 | MPV | € 20.994 | 08-07-2020 | 12,6 jaar | |
| H-015-ZR | Ford | Ka | MPV | € 9.099 | 25-07-2020 | 16,1 jaar | |
| H-016-ZR | Opel | Zafira | MPV | Onbekend | 03-07-2020 | 20,3 jaar | |
| H-017-ZR | BMW | X3 | Sedan | € 65.038 | 08-09-2020 | 12 jaar | |
| H-018-ZR | Quadro Vehicles | QV4 | Niet geregistreerd | ? | € 11.198 | 22-09-2020 | 5,7 jaar |
| H-019-ZB | Ford | Fiesta | Hatchback | € 39.906 | 17-06-2020 | 10,1 jaar | |
| H-019-ZD | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 26.903 | 19-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-019-ZF | Alfa Romeo | Giulietta | MPV | € 41.324 | 25-06-2020 | 11,1 jaar | |
| H-019-ZG | Peugeot | 508 | Stationwagen | € 40.950 | 15-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-019-ZH | Kia | Rio | Hatchback | € 22.530 | 25-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-019-ZJ | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 26-06-2020 | 17,1 jaar | |
| H-019-ZK | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.333 | 22-06-2020 | 7,9 jaar | |
| H-019-ZL | Peugeot | 208 | Hatchback | € 20.380 | 08-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-019-ZN | Renault | Clio | Hatchback | € 19.385 | 30-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-019-ZP | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 45.875 | 26-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-019-ZR | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 23-06-2020 | 20,2 jaar | |
| H-019-ZT | Peugeot | 208 | Hatchback | € 19.800 | 24-07-2020 | 5,8 jaar | |
| H-019-ZV | Ford | Probe | Coupe | Onbekend | 24-06-2020 | 31 jaar | |
| H-019-ZX | Nissan | Qashqai | MPV | € 34.989 | 10-07-2020 | 8,5 jaar | |
| H-019-ZZ | Opel | Grandland X | MPV | € 44.797 | 30-06-2020 | 5,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 71.478 en/of een gewicht van ± 1.360 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW Z4 | € 68.600 | 432 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| BMW 3-Serie | € 69.600 | 472 cm | 183 cm | 1.490 kg |
| Audi S3 | € 65.300 | 446 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Audi TT | € 68.600 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Porsche Boxster | € 73.900 | 437 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| BMW 1-Serie | € 67.000 | 436 cm | 178 cm | 1.500 kg |
| BMW 5-Serie | € 69.200 | 484 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Ford Mustang | € 76.000 | 478 cm | 188 cm | 1.430 kg |
| BMW 4-Serie | € 66.600 | 464 cm | 183 cm | 1.490 kg |
| Audi A5 | € 69.700 | - | 185 cm | 1.490 kg |
| BMW 2-Serie | € 69.200 | 454 cm | 184 cm | 1.470 kg |
| Audi TTS | € 74.000 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| BMW X1 | € 69.900 | 445 cm | 182 cm | 1.470 kg |
| Nissan 370Z | € 70.600 | 428 cm | 186 cm | 1.490 kg |
| Audi SQ2 | € 76.800 | 420 cm | 180 cm | 1.490 kg |
| Volvo C70 | € 67.400 | 472 cm | 182 cm | 1.480 kg |
| Audi Coupe | € 69.800 | 469 cm | 185 cm | 1.440 kg |
| Alfa Romeo Giulia | € 67.500 | 465 cm | 186 cm | 1.470 kg |
| CUPRA Ateca | € 67.400 | 439 cm | 184 cm | 1.460 kg |
| Audi A3 | € 66.100 | - | 177 cm | 1.230 kg |
| Mini John Cooper Works | € 73.100 | 387 cm | 173 cm | 1.330 kg |
| Subaru Impreza | € 66.100 | 458 cm | 180 cm | 1.480 kg |
| Audi A4 | € 73.600 | - | - | 1.460 kg |
| Toyota Supra | € 76.300 | 438 cm | 185 cm | 1.440 kg |
| Honda Accord | € 67.100 | - | - | 1.450 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.