NT-177-J
Er rijden momenteel 4.980 Mercedes-Benz CLK's rond in Nederland. Deze grijze CLK komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 april 2017, dus sinds 9 jaren, 1 maand en 17 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLK230 Komp cabriolet rijden er nog 704 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1997 en november 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.635 en € 130.799, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.436 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz CLK230 Komp is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 april 2017. Het voertuig was toen 14 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLK230 Komp | 2002
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLK230 Komp |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 17.996 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 145 kW (197 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2295cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 april 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 1 maand en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 april 2017. Het voertuig was toen 14 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 27 juli 2023. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.350 kg |
| Massa rijklaar | 1.450 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 980 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.070 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 208 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NT-177-J | 27-07-2022 | 14:36 | periodieke controle | 27-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| NT-177-J | 19-07-2021 | 15:41 | periodieke controle | 19-07-2022 | Nee |
| NT-177-J | 29-05-2020 | 16:10 | periodieke controle | 29-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| NT-177-J | 29-05-2019 | 10:24 | periodieke controle | 29-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 27-07-2022 | 14:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 29-05-2020 | 16:10 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NT-177-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NT-177-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NT-171-J | Renault | Twingo | Hatchback | € 8.097 | 12-04-2017 | 16,3 jaar | |
| NT-172-J | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.096 | 24-04-2017 | 10 jaar | |
| NT-173-J | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 36.667 | 12-04-2017 | 10,1 jaar | |
| NT-175-J | Volkswagen | Golf | Hatchback | € 19.290 | 08-05-2017 | 20,9 jaar | |
| NT-177-B | Renault | Scenic | Hatchback | € 31.080 | 14-04-2017 | 12,9 jaar | |
| NT-177-D | Nissan | Qashqai | MPV | € 29.391 | 12-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NT-177-F | Opel | Astra | Hatchback | € 29.018 | 13-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NT-177-G | Audi | Q5 | Stationwagen | € 73.363 | 08-07-2021 | 12 jaar | |
| NT-177-H | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 24.558 | 15-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NT-177-J | Mercedes-Benz | CLK | Cabriolet | Onbekend | 12-04-2017 | 24 jaar | |
| NT-177-K | Opel | Adam | Hatchback | € 18.820 | 21-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NT-177-N | Audi | A1 | Stationwagen | € 22.817 | 24-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NT-177-P | Peugeot | 108 | Hatchback | € 11.950 | 24-10-2017 | 11,3 jaar | |
| NT-177-R | Mazda | 6 | Sedan | € 45.795 | 19-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NT-177-Z | Peugeot | 208 | Hatchback | € 18.360 | 24-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NT-178-J | Volkswagen | Touran | Stationwagen | Onbekend | 25-04-2017 | 19 jaar | |
| NT-179-J | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.583 | 06-07-2017 | 10 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.436 en/of een gewicht van ± 1.350 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Boxster | € 82.100 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Ford Mustang | € 81.800 | 478 cm | 190 cm | 1.470 kg |
| Audi S3 | € 80.600 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 84.200 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Audi TTS | € 81.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| BMW 3-Serie | € 77.800 | 452 cm | 182 cm | 1.480 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| BMW Z4 | € 81.200 | 432 cm | 186 cm | 1.450 kg |
| Toyota Supra | € 79.900 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| BMW 1-Serie | € 82.000 | 438 cm | 180 cm | 1.470 kg |
| BMW Z3 | € 87.700 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
| Audi TT RS | € 87.700 | 419 cm | 184 cm | 1.430 kg |
| Volkswagen Transporter | € 84.900 | - | - | 1.390 kg |
| Subaru WRX | € 86.600 | 460 cm | 168 cm | 1.480 kg |
| Audi A3 | € 81.800 | - | - | 1.370 kg |
| BMW 2-Serie | € 79.500 | 445 cm | 177 cm | 1.460 kg |
| BMW 5-Serie | € 80.500 | - | - | 1.410 kg |
| Audi TT | € 87.200 | - | - | 1.450 kg |
| Ford Cougar | € 75.200 | - | - | 1.350 kg |
| BMW M3 | € 87.300 | 449 cm | 178 cm | 1.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLK
Mercedes-Benz CLK Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz CLK-Klasse
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/clk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLK Coupe
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.